Komplement dla nieznajomej

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Komplement dla nieznajomej

Postprzez Rebel51 » 28 maja 2015, o 16:52

Cześć. Potrzebuję kobiecego spojrzenia na pewien temat.

Czasem, kiedy zobaczę na ulicę kobietę, która naprawdę mi się podoba, podchodzę do niej żeby powiedzieć jej komplement, być może też chwilę pogadać. Lubię myśleć, że w ten sposób zrobię jej przyjemność i się zrewanżuję za to, że na jej widok sam się lepiej czuję. Słyszałem jednak opinię, że takie zachowanie przez niektóre kobiety jest wręcz uznawane za "żenujące" i że facet nie powinien podchodzić w ten sposób do nieznajomych kobiet.

Żeby wam to lepiej zobrazować, jestem przeciętnie wyglądającym facetem i muszę w ogóle zebrać się na odwagę żeby podejść na ulicy do kobiety, więc podczas samej rozmowy jestem mniej lub bardziej zdenerwowany. Co za tym idzie cała sytuacja może być trochę niezręczna, ale jak najbardziej wynika z dobrych chęci i mojego zauroczenia.

Stąd moje pytanie: czy Wam, drogie Panie, przeszkadza takie zachowanie i jakie budzi w was odczucia? Co myślicie o mężczyznach, którzy tak postępują?
Rebel51
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 16:37

Re: Komplement dla nieznajomej

Postprzez BlackWolf » 28 maja 2015, o 21:26

Wiesz mój drogi teraz są takie czasy, że ludzie są mało optymistycznie nastawieni na krótką rozmowę z nieznajomą osobą czy na wysłuchiwaniu od kogoś komplementów.
Także nie bierz negatywnych reakcji do siebie. Jesteśmy strasznie smętnym narodem i uprzedzonym jeden do drugiego. Nie wiem skąd to wynika, ale tak jest.
Mało kto potrafi docenić życzliwość czy komplementy skoro nawet samo ''dzień dobry'' do nieznajomego człowieka jest czymś ''niestosownym'' a u większości budzi niechęć czy podejżenia ''A kim ty do cholery jesteś? Ja Cię znam?'' i przejdzie z wielkim fochem bez słowa.

W Twoim zachowaniu nie ma nic złego jeżeli nie jesteś nachalny. To nawet bardzo miłe usłyszeć od kogoś komplement.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Komplement dla nieznajomej

Postprzez Czarna » 28 maja 2015, o 22:20

Oj, Wilczku, takie smutne rzeczy piszesz :( Ale prawdziwe :( Częstą reakcją Polaków jest wyraz twarzy typu "bez kija nie podchodź". Nie bez kozery Panas śpiewał, że "twarze w metrze są obce, bo i po co się znać, to kosztuje zbyt drogo, lepiej jechać i spać". Taka nasza krzywa mentalność. Tak więc, chłopaku, o fajnych rzeczach piszesz, ale nie bardzo trafiłeś z krajem, żeby je tu z sukcesami praktykować ;)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Komplement dla nieznajomej

Postprzez BlackWolf » 29 maja 2015, o 00:25

Prawda... ;)
Wszystkim kobietom nie dogodzisz, ale znajdą się takie, które to doceniają.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Komplement dla nieznajomej

Postprzez aniaikrzysiek » 29 maja 2015, o 12:31

tak już u nas jest niestety, ja sama bym się chyba bardzo głupio czuła gdyby ktoś nieznajomy do mnie podszedł i nagle o czymś chciał porozmawiać - nie miałam w życiu takiej sytuacji jeszcze, myślę że bym po prostu się speszyła i zareagowała jakoś dziwnie. Wiesz jak to mówią kto nie ryzykuje... ;) więc może warto próbować z 10 się nie uda a jednej się spodobasz i będziecie żyli długo i szczęśliwie :D róznie może być ;) nie poddawaj się

aniaikrzysiek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 11:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]