Nowoczesna łazienka?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Nowoczesna łazienka?

Postprzez esme » 12 mar 2015, o 16:58

Wśród moich znajomych aktualnie najpopularniejszy temat to wnętrza i urządzanie łazienek. Sami też jesteśmy przed przebudową naszej klitki. I tu jest pies pogrzebany, jak się wyróżnić a jednocześnie czuć dobrze. Nie chce babcinych kwiatów, wielkich dekorów bo i tak nie ma na nie miejsca. Chcę prosto i świeżo. Wiem za dużo wymagam ale i wnętrze wymagające. Podpowiecie coś?
esme
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 23:46

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez Atlantic Polska » 24 mar 2015, o 15:11

Proponuję, aby podłoga i większość ścian była biała, natomiast dla kontrastu jedna ze ścian, w kolorze ciemno bordowym. Właśnie na niej zamocować można grzejnik łazienkowy, który będzie kontrastował. Aby uzyskać stylistykę minimalistyczną, zamiast płytek, warto skorzystać z posadzki żywicznej na podłodze, jak i specjalnej farby na ściany. Do tego kabina bez brodzika typu walk-in i białe meble z połyskowymi frontami.

tatou_bains_lazienka.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez Hadassa » 24 mar 2015, o 16:08

Co to za posadzka ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez pomcia » 5 maja 2015, o 16:37

Ładny, prosty i elegancki projekt. Tylko jedna ściana jest ciemna. Na niej są płytki? Na podłodze większy format - fajnie to wygląda. A może brązy ? Mozaiki ? Mnie to zestawienie kolorów się mega podoba. Tylko, że to gres raczej nie do łazienki. Jednak teraz poszłabym chyba w tę stronę kolorystyczną.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
pomcia
 

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez Panna_Mysia » 14 maja 2015, o 18:19

Ja nie będę podsyłać zdjęć... ale moim zdaniem siła wyglądu łazienek i toalet w ogromnej mierze tkwi w rodzaju i wyglądzie armatury, którą wybierzesz... Nowoczesna wanna, np. narożna albo kanciasta (ja taką mam i jest piękna, a do tego ogromna i wygodna), designerskie baterie koloru miedzi, wielkie lustra optycznie powiększające wnętrze, mocne lampy ledowe ułożone w wymyślny wzór albo szlaczek, lustro z nietypowym podświetleniem - to daje mega dobry efekt! :)

Niestety... na wszystko trzeba mieć fundusze.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez vidis » 23 maja 2015, o 23:47

Myślę, że diabeł tkwi w szczegółach. Owszem armatura, akcesoria to ważny element jednak kolorystka to podstawa. Bardzo fajna mozaika, ale ciekawsze dla mnie te ciemne płytki. Nowoczesność... Myślę, że ile nas tu jest tyle nowoczesnych łazienek. Fajne jest to, że skończyliśmy z tymi paskudnymi płytkami z przeszłości, z kwiatuszkami, folklorami etc. Ja bym pewnie w biel poszła.
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 26 maja 2015, o 08:33

A moim zdaniem wystarczy tylko fajny kolor płytek plus do tego ogrzewanie podłogowe i dobrze dobrane oświetlenie,akcesoria i już możemy mówić o ładnej,nowoczesnej i co ważne: funkcjonalnej łazience.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez BlackWolf » 29 maja 2015, o 02:04

Nie podobają mi się nowoczesne łazienki. Zwłaszcza te przesadzone przypominające kabiny ''kosmiczne''.
Ta przestrzeń i kolory -jest wizualnie zimno, sztucznie, pusto i mam poczucie jakbym była w jakimś szpitalu, w sterylnym pomieszczeniu, gdzie nawet nie wiadomo na czym położyć szczoteczkę do zębów czy kubek, mydło żeby nie zostawić ''zarazka''.
Albo:
Obrazek
Prawie jak w McDonaldzie...

Kompletnie nie przemawia do mnie nowoczesność.

Wolę łazienki o cieplejszych kolorach dla oczu, gdzie jest dużo rzeczy a nawet gdy łazienka jest zagracona, ale ładnie urządzona. Taka typowo domowa, ''ciepła''.
Lub jest przestrzenna, ale ma klasyczny styl lub nieco ekstrawagancki.
Czyli coś takiego:
Obrazek

Ewentualnie lekko nowoczesna, choć wciąż z domieszką klasyku:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez VivienneWestwood » 29 maja 2015, o 18:25

Ok ja osatnio znalazłam taką perełkę w katalogu jednego z salonów na Śląsku. Wygląda bardzo atrakcyjnie i stylowo. Z tego co było w opisie to tylko ekspozycja ale ciekawi mnie jakby to wyglądało w normalnej aranżacji u kogoś w mieszkaniu:D
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
VivienneWestwood
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:40

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez envelop » 29 maja 2015, o 20:31

kurcze takie łazienki to marzenie...
Black druga jest śliczna :in love:

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą!
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem..."


Obrazek
Obrazek
envelop
Extra Kobietka
 
Posty: 389
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 18:32

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez BlackWolf » 30 maja 2015, o 09:35

VivienneWestwood napisał(a):Z tego co było w opisie to tylko ekspozycja ale ciekawi mnie jakby to wyglądało w normalnej aranżacji u kogoś w mieszkaniu:D

Widziałam coś podobnego, coś w stylu egipskim. Na środku łazienki znajdowały się dwa schodki i wielka, kwadratowa wanna. Fajny efekt ze światłem po bokach. Ciekawie to wyglądało.
W większości wszystko było z kamienia.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez Sophie001 » 30 maja 2015, o 13:43

VivienneWestwood napisał(a):Ok ja osatnio znalazłam taką perełkę w katalogu jednego z salonów na Śląsku. Wygląda bardzo atrakcyjnie i stylowo. Z tego co było w opisie to tylko ekspozycja ale ciekawi mnie jakby to wyglądało w normalnej aranżacji u kogoś w mieszkaniu:D


to ekspozycja z salonu max-fliz, faktycznie na Śląsku mają salon W Katowicach chyba albo w Bytomiu. Generalnie to takie piaskowe kafelki rewelacyjnie się prezentują w domu, problemem jest jednak producent. Szukaj producentów takich jak porecelanossa albo tagina. Wtedy będziesz mieć pewnośc ze piaskowe kolory będą rewelacyjnie odwzorowane, no i nie bedzie problemu z montażem.
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: Nowoczesna łazienka?

Postprzez pomcia » 1 cze 2015, o 08:57

Ta ostatnia to dzieło! Ale to chyba łazienka gdzieś w hotelu. Te mleczne elementy to płytki? Podoba mi się ta kamienna stylizacja ale wyobrażam sobie już cenę samych umywalek. Widzę, że wiele z przytoczonych tu projektów wykorzystuje większe płytki. I bardzo fajnie to wygląda. A jak podoba wam się takie zestawienie płytek?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
pomcia
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]