Hannibal od kuchni

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Hannibal od kuchni

Postprzez asiaaxn » 27 mar 2014, o 13:46

Wystawne kolacje, którymi dr Lecter raczy swoich gości w serialu ”Hannibal”, są ucztą nie tylko dla podniebienia, ale przede wszystkim dla oka. Za wymyślne stylizacje odpowiada Janice Poon – artystka i scenografka. W pierwszym sezonie serialu dominowała kuchnia francuska. W drugim sezonie, który będziecie mogli oglądać już od środy 2 kwietnia o godz. 23.00 w AXN, kulinarny motyw przewodni stanowi Japonia.

Cechą wspólną tych dwóch różnych stylów kulinarnych jest elegancja i wysublimowanie. Dlatego tak bardzo pasują do Hannibala. Który rodzaj kuchni bardziej przypadł wam do gustu?
asiaaxn
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 11:54

Re: Hannibal od kuchni

Postprzez Lulka » 14 kwi 2014, o 16:17

Nie wiem dlaczego, ale wszystkie potrawy w tym serialu wyglądają bardzo apetycznie :)
Avatar użytkownika
Lulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 15:42

Re: Hannibal od kuchni

Postprzez hurri » 17 maja 2014, o 15:38

Obejrzałam chyba tylko 1 odcinek tego serialu, ale zabieram się za nadrobienie.
Ogląda ktoś ?!
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Hannibal od kuchni

Postprzez BlackWolf » 15 cze 2015, o 03:31

Oglądałam, choć mam niezłe luki z odcinkami. Na pewno jeszcze do niego powrócę, ponieważ Hannibal jest świetny.
Co do kuchni Lectera -gdyby nie przyrządzał potraw z ludzkiego mięsa, to mogłabym się u niego stołować. ;)
A tak poważnie, to nie wiem która kuchnia przypadła do gustu. Każde danie wyglądało apetycznie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]