Odzież używana

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Odzież używana

Postprzez she336 » 9 lut 2012, o 21:45

Co Wy o tym sądzicie? Kupujecie czasem w takich tzw. " ciucholandach " ? Ja szczerze nie na widzę zapachu jak się wchodzi do takiego sklepu, aleee... Właśnie ale :) Przyznam się, że kupuję tam ubrania głównie narzeczonemu do pracy, bo pracuje na produkcji i moim zdaniem szkoda wydawać tyle kasy na ubrania, które i tak się szybko zniszczą.
she336
 

Re: Odzież używana

Postprzez quillathee » 9 lut 2012, o 22:20

she336 napisał(a):nie na widzę


He he:)


Ogólnie kiedyś też się wstydziłam chodzić do ciucholandów, ale dziś weszłam z koleżankami po raz pierwszy do takiego całkiem przyzwoitego w Poznaniu. I powiem szczerze, że całkiem ciekawe rzeczy można dostać po niedużej cenie. A jeśliby taki ciuch wyprać to chyba nie robiłoby to wielkiej różnicy, hmm... Zapach jest nieprzyjemny to fakt. Akurat w tym second handzie, co byłam strasznie śmierdziało jakimś a la perfumem po 5zł. Jednak gdyby coś mi się z takiego sklepu spodobało to jak najbardziej kupiłabym.
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: Odzież używana

Postprzez Lina » 9 lut 2012, o 22:29

zdarzyło mi się nabyć całkiem ciekawe zadbane tanie torebki :) ale butów , bielizny bym nie kupiła...z 2 ręki
Lina
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 lut 2012, o 20:20

Re: Odzież używana

Postprzez dzo » 9 lut 2012, o 22:49

ja chodzę do lumpexów i to bardzo często :)

znajduję cudeńka za 3 czy 4 zł :) niektóre rzeczy są jeszcze z metkami :)
dzo
 

Re: Odzież używana

Postprzez Kolaboracja » 9 lut 2012, o 22:51

No jasne! :D Często po dostawie można dostać naprawdę dobre (czasem nieużywane) ciuchy :) Z koleżankami chodzimy co tydzień i każda kupuje coś bardzo fajnego :]
Kolaboracja
 

Re: Odzież używana

Postprzez Zorika » 9 lut 2012, o 23:03

Też lubię odwiedzać ciucholandy!
Ich niezaprzeczalną zaletą, oprócz niskiej ceny, jest także niepowtarzalność egzemplarzy.
I to jest super! :)

Dopóki oddycham - jest we mnie nadzieja..
Avatar użytkownika
Zorika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 lut 2012, o 19:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Odzież używana

Postprzez Nala » 10 lut 2012, o 00:07

Oczywiście że tak! Oprócz majtek, skarpetek i staników. A ostatnio wynalazłam śliczny sweterek za 1 zł! :D
Nala
 

Re: Odzież używana

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 09:34

a ja kupiłam ostatnio balerinki czarne Atmosphere za 6 zł :mrgreen: :mrgreen:
dzo
 

Re: Odzież używana

Postprzez Kolaboracja » 11 lut 2012, o 22:25

Zorika właśnie, niepowtarzalność i co nie których- oryginalność :D
Czasem w ciucholandach można spotkać ciuchy, których się nie spotka w żadnym sklepie... albo się spotka tylko w kosmicznych cenach...
Kolaboracja
 

Re: Odzież używana

Postprzez pstro » 26 lut 2012, o 21:46

Ja poluje na ciuchy jednej firmy, ktore normalnie maja ceny od 200 w góre. Mam już sporą kolekcje:D
pstro
 

Re: Odzież używana

Postprzez Kolaboracja » 27 lut 2012, o 16:03

ja raczej przeważnie nie patrzę na firmę, tylko kupuję co jest gatunkowo dobre i co mi sie podoba ;)
Kolaboracja
 

Re: Odzież używana

Postprzez dzo » 27 lut 2012, o 16:48

ja też nie zwracam uwagi na firmę,
dla mnie to bez znaczenia
dzo
 

Re: Odzież używana

Postprzez Kolaboracja » 27 lut 2012, o 18:00

właśnie, przecież nikt nie będzie zaglądał do metki :p
Kolaboracja
 

Re: Odzież używana

Postprzez aisoglam » 4 mar 2012, o 15:16

Często zaglądam do ciucholandów ale bardzo rzadko udaje mi się coś sensownego kupić może Wy znacie jakieś fajne w Warszawie?
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Odzież używana

Postprzez Kolaboracja » 6 mar 2012, o 20:53

do ciucholandów najlepiej chodzić po dostawie:) wtedy zawsze kupuję coś fajnego:>
Kolaboracja
 

Re: Odzież używana

Postprzez mycha25 » 24 mar 2012, o 09:19

Uwielbiam ciucholandy. Zawsze uda mi się dostać jakieś perełki. Ostatnio upolowałam torebkę Mulberry wartą jakieś 2 tys.zł a ja dałam za nią 4 zł. Wyobrażacie sobie? W second-handach można dostać ciuchy świetnej jakości,świetnych firm lub projektantów za naprawdę parę groszy. Polecam :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Odzież używana

Postprzez Kolaboracja » 27 mar 2012, o 17:18

właśnie... a ja kiedyś nawet za marną złotówkę kupiłam sobie śliczną jedwabną sukienkę :)
Kolaboracja
 

Re: Odzież używana

Postprzez pamela92 » 30 mar 2012, o 19:05

ja ostatnio kupiłam cudne borki atmosphere za 20 zł wyglądają na nowe ;d a ich cena na allegro to ok 150 zł xd i oczywiście wiele wiele innych np dziś koleżanka kupiła bluzkę bejsbolówkę za 5 zeta a nowa klsztuje 70 xd

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45

Re: Odzież używana

Postprzez dzo » 31 mar 2012, o 10:31

ja się muszę wybrać na łowy po wypłacie
dzo
 

Re: Odzież używana

Postprzez Kolaboracja » 31 mar 2012, o 22:50

ooo no to będą połowy :p a ja byłam wczoraj i znalazłam jedynie bransoletkę :)
Kolaboracja
 

Re: Odzież używana

Postprzez nightlife » 1 kwi 2012, o 10:16

Kiedyś bardzo nie lubiłam ciucholandów, głównie właśnie zapach mnie odrzucał. Ale jakoś w tamtym roku przechodząc koło jednego z nich zauważyłam moją wymarzoną sukienke i nie mogłam się oprzeć:) więc weszłam i kupiłam, od tamtej pory jak tylko mam czas i humor to szukam sobie tam jakiś ciuszków:)

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Odzież używana

Postprzez tusia25 » 1 kwi 2012, o 15:34

dokładnie, ten odrzucający zapach.... je się jeszcze nie do końca przekonałam, mam w sumie jedna torebkę, ale jakoś żebym regularnie odwiedzała to raczej nie
tusia25
 

Re: Odzież używana

Postprzez dzo » 26 kwi 2012, o 09:37

w poniedziałek sobie zrobię wypad na lumpy 8-) 8-)
dzo
 

LUMPEKSY, SECOND HANDY :-)

Postprzez olgie86 » 27 cze 2012, o 10:24

Dziewczyny! Czy ubieracie sie w lumpeksach? Jaki jest Wasz stos
unek do nich? Czy udało Wam sie w nich znaleźć coś na prawdę ekstra? Pochwalcie sie swoimi upolowanymi zdobyczami:-)
olgie86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 08:13

Re: LUMPEKSY, SECOND HANDY :-)

Postprzez mycha25 » 27 cze 2012, o 18:20

Uwielbiam lumpeksy i często do nich zaglądam.Udało mi się wyszperać kilka perełek ale póki co to nie chce mi się bawić w zdjęcia.Może Ty pierwsza się pochwal skoro założyłaś wątek :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]