mały i miękki penis partnera, co robic?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez magiczna-dama » 7 lut 2015, o 21:03

Znamy się kilka miesięcy, ostatnio zaczęło się robić bardziej intymnie i wtedy.... Okazało się, że jego penis jest naprawdę małych rozmiarów, w dodatku jest miękki a pomimo to dochodzi i ma dość duży wytrrysk. Nie wiem czym to jest spowodowane, tzn ta miękkość. Stresem? Jestem jego drugą partnerką, wiem że miał ok. dwa lata przerwy, denerwował się też, że ktoś wejdzie do pokoju, ale on chyba myśli, że wszystko jest ok, bo mówi, że tak go podniecam, że aż zdrętwiał. Wzbraniam się przed normalnym seksem, bo boję się rozczarować. Jakie mogą być przyczyny? Mam powody do zmartwień? :( :(
magiczna-dama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 13 lis 2014, o 23:59

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez Czarna » 26 lut 2015, o 15:08

Nie pójdziesz na całość, to się nie przekonasz. Minęło trochę czasu od Twojego posta, zadziało się coś?

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez karmazynn » 17 kwi 2015, o 21:49

Jeżeli jest miękki, to nie jest w pełni podniecony, no i może faktycznie się stresować. Poza tym 2 lata bez żadnych przygód erotycznych mogły spowodować jakby "zastanie" narządu. Wiadomo, gdy coś nie jest używane...

Pozdrawiam, Karmazynowa
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez iga1980 » 23 kwi 2015, o 09:19

Widzę, że tutaj dość pusto.. i jak zmieniło się coś od początku lutego? Stres zżera erekcję...niestety.

iga1980
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 11:07
Lokalizacja: Kraków

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez Mariol-ka » 16 maja 2015, o 22:39

Jeżeli chodzi o jak to określiłaś miękkiego...to mój mąż też miał problemy z erekcją i w jego przypadku skuteczną metodą okazało się zastosowanie SPAM

Ostatnio edytowano 18 maja 2015, o 12:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Mariol-ka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 maja 2015, o 22:24

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez Oluniaa5766 » 17 maja 2015, o 00:10

A może po prostu to jeszcze był ten "okres", kiedy partner jeszcze był skrempowany lub jak ktoś wcześniej pisał zestresowany i masz .. Ja z moim miałam to samo ale po czasie się to na szczeście zmieniło.

Moje kociaki: Stefcioo i Mrusia, niedługo trzeci :)
______________________________________________________________________________________________________

Poradnik co jeść i jak ćwiczyć aby szybko schudnąć napisany tylko i wyłącznie przeze mnie i oparty na własnych doświadczeniach, zrzuciłam tymi sposobami prawie 20 kg :))
http://nu7.pl/r/9LJSchudnij-z-Ola
Avatar użytkownika
Oluniaa5766
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 maja 2015, o 12:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez kamilaups » 21 maja 2015, o 10:48

tak to na pewno stres ja ze swoim mialam dokładnie to samo dopiero po kilku tygodnaich(!) udało się go ośmielić teraz już jest wszystko OK - jeżeli problem będzie występował długo to powinien udać się z tym do lekarza

kamilaups
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 maja 2015, o 10:42

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez redorange666 » 21 maja 2015, o 14:32

tak z mojego męskiego punktu widzenia.
Nie wiem jak inni faceci ale jak się idzie pierwszy raz do łóżka z nową dziewczyna to absolutnie nie powinien mieć problemów z erekcją.
Nowe ciało, poznawanie to cholernie podnieca. Myślę że ten Pan ma spore problemy ze zdrowiem i powinien się tym zająć.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez BlackWolf » 21 maja 2015, o 16:06

redorange666 napisał(a):tak z mojego męskiego punktu widzenia.
Nie wiem jak inni faceci ale jak się idzie pierwszy raz do łóżka z nową dziewczyna to absolutnie nie powinien mieć problemów z erekcją.
Nowe ciało, poznawanie to cholernie podnieca.


A jeżeli stres bierze górę choćby się chciało?
Są tacy, którzy stresują się, że nie spełnią partnerki i to może być ''problem''.
A w każdym bądź razie tak się to przyjęło.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez wojtekfach » 22 maja 2015, o 09:15

redorange666 napisał(a):tak z mojego męskiego punktu widzenia.
Nie wiem jak inni faceci ale jak się idzie pierwszy raz do łóżka z nową dziewczyna to absolutnie nie powinien mieć problemów z erekcją.
Nowe ciało, poznawanie to cholernie podnieca. Myślę że ten Pan ma spore problemy ze zdrowiem i powinien się tym zająć.

niestety nie moge się z Toba zgodzić kolego, to całkowicie zależy od jednostki - może wstyd się przyznać ale to w końcu anonimowe forum ja ze swoja dziewczyna miałem problem na początku związku może dlatego że do zbliżenia doszło już na pierwszym naszym spotkaniu ale stres mnie zjadł po prostu nie dałem rady, teraz już nie ma problemu dlatego wiem że był to problem który leżał w mojej psychice i na szczęście po szybkim czasie się skończył. Dużo zależy od partnerki jak się zachowa czy zrozumie i spróbuje jeszcze raz czy wyśmieje

wojtekfach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 08:52

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez redorange666 » 22 maja 2015, o 11:43

Mówiąc szczerzenie nie miałem takiego problemu na pierwszym łózkowym spotkaniu. Nie potrafię sobie wyobrazić że można się tak stresować... zresztą nie bardzo wiem czym ale jak widać każdy jest inny.
W końcu seks to wspaniała zabawa we dwoje i zasadniczo zamiast myśleć powinno dać się ponieść chwili... zapomnieć o całym świecie i... radośnie baraszkować. Ja w łóżku wyłączam myślenie... bo inaczej to odechciewa mi się baraszkowania a zaczyna sie rozwiązywanie problemów.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez BlackWolf » 22 maja 2015, o 19:39

No tak, najlepiej jest skupić się na tym co się dzieje a nie analizować inne sprawy. ;)
Zastanowiło mnie teraz czy to kwestia właśnie stresu czy partnerka faktycznie nie działa na nich jak powinna, czy też inna tkwi przyczyna.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez redorange666 » 26 maja 2015, o 14:41

Nie ma reguły... z tym że nie rozumiem jak można się umawiać z kimś kto mi sie nie podoba i nie mam ochoty jej rozebrać.
Ja widzę to tak... jak idę z kobieta do łózka to pociąga mnie fizycznie i nie widzę jej wad (taka informacja dla Pań: nie widzę czy kobieta ma czy nie ma cellulitu (poza tym to podobno jakaś przyprawa), czy są lub nie ma rozstępów, czy jej brzuch jest płaski czy nie, czy cycki są takie a nie inne... faceci się nad tym nie zastanawiają. Jak już lądujemy w pozycji horyzontalnej to ma to nam obojgu sprawiać przyjemność i nie zastanawiam się nad niczym po prostu działam... stres... kuchnia tego totalnie nie rozumiem bo nie widzę powodów do stresu.. na pewno nie seks.
Miałem tylko jeden przypadek że mi się odechciało.. Panna leżała jak kłoda... seks z trupem bo inaczej tego nie nazwę... więc zakończyło sie to tym że poszedłem sobie zapalić.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez eRozkosz_pl » 27 maja 2015, o 14:48

Zgadzam się,tutaj nie ma reguły tak samo jak trudno jest doradzać co zrobić z tym problemem. Próbowałaś różnych "sztuczek",pieszczot? Problem z erekcją ma często podłoże psychologiczna ale i nie tylko. Żele,maści rozgrzewające również były w użyciu?
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez babunia00 » 22 cze 2015, o 21:26

Oj tak.. stres strasznie zżera erekcję. Dlatego lepiej się rozluźnić. :)

http://www.medica2000.pl Najlepszy gabinet lekarzy na Smolnej 34
babunia00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 20:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez kotek » 25 cze 2015, o 12:41

Próbuj i udawaj, że nie ma problemu, może rzeczywiście stres go zjadł :)

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez klaudiaracys » 7 wrz 2020, o 15:37

mój miał podobnie i dosypywałam mu takich tabletek na popęd Prosent 600 i pomogło nabrał wigoru i ochoty na seks, członek też miał sztywny
klaudiaracys
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 wrz 2020, o 15:27

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez superfoods » 30 wrz 2020, o 13:13

superfoods
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:51

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez Kate6969 » 17 gru 2020, o 10:29

A może warto spróbować jakiś zabawek? Może pierścienie wibrujące? https://sensualmadness.pl/31-pierscienie-na-penisa
Kate6969
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 10:22

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez niemiec36 » 28 sty 2021, o 14:47

Wziąłem wczoraj przed stosunkiem 2 sztuki tego Prosent 600 tabletki z niebieskim bykiem - o których pisał ktoś wcześniej i szczerze to działa po jakiejś godzinie poczułem bardzo silne podniecenie plus erekcja. Niezłe jaja nie sądziłem
niemiec36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 sty 2021, o 14:41

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez st_mruk » 30 sty 2021, o 19:52

st_mruk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 19:48

Re: mały i miękki penis partnera, co robic?

Postprzez kogiel36 » 13 wrz 2021, o 13:04

hahaha spróbowałem tych prosent 600 o których pisała koleżanka co dosypywała mężowi chyba bo sam mam problemy z libido i powiem szczerze to mnie nawet uleczyło a byłem sceptycznie nastawiony myślałem że to jaja jakieś bo brałem wcześniej inne tabletki i nic. Pozdrawiam
kogiel36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2021, o 13:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron