KURS KOSMETYCZNY:)

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez Misiek » 12 mar 2014, o 22:26

Nie będzie ci łatwo - na rynku jest mnóstwo salonów spa, większość działa z poważnymi problemami z utrzymaniem.
Tak więc raczej nie licz, że prędko zdobędziesz sensowną bazę klientek.
Misiek
 

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez apollo » 13 mar 2014, o 08:17

A w której branży jest łatwo? Znasz taką? Bo ja nie - w każdej jest duża konkurencja, a wygrywają najlepsi. Po prostu ja we wszystkim co robię, staram się stawiać na perfekcję pod każdym względem, i sądzę, że całkiem nieźle na tym wychodzę - będzie podobnie.
apollo
 

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez Misiek » 16 mar 2014, o 20:21

No w żadnej, ale skupmy się na naszej. Jeśli laska jest zadowolona z paznokci jakie ma robione, to nie będzie nigdy zmieniała osoby, która jej te paznokcie robi - proste.
No i dlatego właśnie start w tej działalności jest taki trudny :(
Misiek
 

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez Fiona » 17 kwi 2014, o 15:54

W żadnej nie jest łatwo dzisiaj ale nasza branża tzn kosmetyczna jednak jakos się jeszcze trzyma bo jest bardzo duzo salonów. A może zamiast kosmetycznego to Kurs Wizażu na przykład? Jest taki fajny w Erudio kurs wizażu, makijażu, stylizacji i kreowania wizerunku. Brzmi ciekawie.
Fiona
 

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez Cute_5 » 20 maja 2014, o 14:15

Obecnie jest pełno takich kursów, więc naprawdę ciężko zdecydować, który jest najlepszy.
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez kossss » 9 paź 2014, o 13:27

Hej dziewczęta, któraś może robiła w Perfect Glamour szkolenie?
Cena jest dosyć wysoka, pewnie przez to, że można się nauczyc mieszać barwniki Biotouche.
Może wiecie coś więcej i możecie opowiedzieć, jak było i czy warto te pienądze wydać?

kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez apollo » 21 sty 2015, o 08:36

Nic mi to nie mówi, ale jeśli robisz szkolenie pod pracę, to powinno to być od razu szkolenie zawodowe, długie, wymagające, to pozwoli ci się rozwinąć. Pracy przed tobą mnóstwo, ale tak dużo łatwiej to można załatwić niż przez studia.
apollo
 

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez milla77 » 14 lip 2015, o 21:36

Fajne kursy można zrobić w go worku, Ci co je prowadzą to się przykładają do tego ;)
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez Krystysia » 7 kwi 2016, o 13:21

Jeśli chodzi o kursy kosmetyczne to zdecydowanie szkoła New Nails wiedzie prym
Krystysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 4 kwi 2016, o 14:07

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez karetia » 29 lis 2016, o 08:26

Oni od dłuższego czasu nazywają się Beauty lux. Ale tutaj akurat rzeczywiście potwierdzam, bo mają i fajną kadrę, i długie programy, i pracuje się na porządnych kosmetykach. Powiedzmy, że to właśnie u nich udało mi się zdecydowanie ogarnąć ten zawód i czegoś konkretnego się nauczyć.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez kaska_g » 17 gru 2016, o 20:33

Pewnie nie każdy wie, ale fajne kursy kosmetyczne są też Cosinusie, a powiem Wam że mają ich nie mało. Wiem bo sama na jeden się skusiłam, żeby podnieść sobie umiejętności. Dużo wiedzy, praktyki w atrakcyjnej cenie :)
kaska_g
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lis 2016, o 17:19

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez Jolanta » 28 gru 2016, o 11:56

Traktuję to bardziej jako hobby niż coś z czego można wyżyć. Konkurencja jest duża niestety na tym polu.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez jonkwa22 » 7 lut 2017, o 11:11

Ja od dłuższego czasu poszukuję jakiegoś dobrego kursu wizażu. Nie wiążę z tym swojego życia zawodowego, raczej jest moje hobby. Na rynku ogłasza się wiele firm pełniących takie usługi, ale ciężko jest mi znaleźć coś co w pełni mnie usatysfakcjonuje ;)
jonkwa22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 14:17

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez karetia » 17 lut 2017, o 08:23

W Beauty lux będzie w porządku. Na spokojnie przygotują was do pracy, zawód ogarniecie. Ale żeby wejść na odpowiedni poziom, też potrzebny czas. Każdą technikę należy trenować z nastawieniem na prawdziwą perfekcję - wtedy dopiero osiąga się zakładane cele. Jeśli się zaangażujecie, to wszystko na bank zrobicie.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez Siedemmska » 18 lut 2019, o 15:21

W Warszawie jak szukacie takich kursów to zobaczcie sobie ofertę firmy BeautyLux. Prowadzą zawodowe kursy kosmetyczne w wymiarze 160h. Można też u nich zapisać na kurs stylizacji paznokci i inne. Szkolić się warto, a szczególnie jeśli po takim kursie zdobywamy zaświadczenie o tym, że możemy pracować w zawodzie.
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: KURS KOSMETYCZNY:)

Postprzez Milosniczkazakupow » 24 maja 2021, o 13:28

Ktoś poleci coś w Katowicach? Zależy mi na fajnym szkoleniu z podstaw paznokci żelowych, budowanie formy.
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06