aranżacja wnętrza

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez Fabiana » 2 paź 2014, o 13:41

Wnętrze jest superważne!!! Na pewno nie ważniejsze od ogrodu. Ja to się zastanawiam, czy do nowego domu nie brać architekta wnętrz... Ale droga sprawa.
Avatar użytkownika
Fabiana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 paź 2013, o 12:27

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez tymianek » 30 paź 2014, o 23:36

salon otwarty na kuchnie jest dla mnie bardzo fajnym rozwiązaniem. jeżeli ma się duże pomieszczenie salon to możan sobie fajnie poszaleć z dekoracjami, meblami i podłogą. Jest też przecież wybór ogromny w różnych dekoracjach na ścianę. Strasznie mi się podobają takie salony z dekoracyjnymi podłogami:
Obrazek
SPAM

Ostatnio edytowano 31 paź 2014, o 10:27 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
tymianek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 21:09

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez Jagoda31 » 6 lis 2014, o 15:54

Niezbyt mi się podobają te podłogi :( Może w klasycznym pomieszczeniu nie wyglądałoby to tak źle niemniej obecnie trochę mi się kojarzy z kiczem niestety...
Tama lubię dość nowoczesne wnętrza . Oczywiście bez przesady ponieważ w zimnych pomieszczeniach człowiek źle się czuje jednak przepadam za jasnymi kolorami, dużą ilością wolnej przestrzeni. Nowoczesnymi dodatkami.
Ostatnio nieco postanowiłam odmienić wystrój pokoju dziennego i zainwestowałam w nową fototapetę. Wybrałam motyw z mojego ulubionego filmu. Na pewno znacie :)
Obrazek
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez assada » 16 sty 2015, o 18:46

Ja i mój narzeczony z całych sił sił staramy się połączyć wystrój wnętrz z Naszymi charakterami. Nie chcemy po prostu urządzić mieszkania, ale "być u siebie", pokazać chociaż odrobinę siebie. I myślę, że uda się Nam tego dokonać.

assada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 sty 2015, o 18:42

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez pomcia » 23 lut 2015, o 21:57

Bo w tym rzecz by mieszkanie było urządzone dla ciebie a nie sąsiadów. ;) Do płytek w salonach, przedpokojach ogólnie w różnych pomieszczeniach już jestem przekonana. Ale takie dekoracyjne to zupełnie nie mój styl. A będąc w temacie glazury na podłogę, to czy widziałyście kolekcję Bergen? Mega podoba mi się przykład salonu, łazienka z resztą też. Niby szarość, surowość ale świeża.
pomcia
 

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez karola9090 » 10 mar 2015, o 18:59

Ja mam w domu beton dekoracyjny, nawet nie przypuszczałam, że to tak ładnie będzie wyglądać. Mam też psy, które wszędzie biegają i musiałam ten beton jakoś zakonserwować, żeby nie stracił na wyglądzie. Impregnat do betonu naprawdę dobrze się sprawdził

karola9090
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 18:55

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez esme » 12 mar 2015, o 16:47

Beton masz na podłodze i ścianach? Może i ciekawie wygląda, masz przykładowe zdjęcie? Lubię szary kolor, lubię loftowe klimaty tylko czy nie za smutny beton?
esme
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 23:46

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez Mała_Kaśka » 19 cze 2015, o 17:28

jak to beton? Ja w swoich wnętrzach wybrałam kamień dekoracyjny na ściany, wygląda super.
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez kaira1987 » 23 cze 2015, o 10:49

o jaki beton tu chodzi? ja mam takie płytki cegłopodobne u siebie w kuchni, efekt super, jak w nowojorskim lofcie <33 (SPAM coś takiego)

Ostatnio edytowano 23 cze 2015, o 11:13 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez ja_ja » 23 cze 2015, o 11:46

Mała_Kaśka napisał(a):jak to beton? Ja w swoich wnętrzach wybrałam kamień dekoracyjny na ściany, wygląda super.



Mam podobnie! kamień dekoracyjny na ściany to rewelacja.

ja_ja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 cze 2015, o 16:57
Lokalizacja: Poznań

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez Ajlar » 10 lip 2015, o 12:50

Zaaranzowac dobrze wnetrze wlasnego lokalu nie jest prosto. Ja korzystalam z pomocy internetu:) Wlasnie jestem na etapie kupowania lamp i trafilam na ciekawy sklep: SPAM - korzystala moze ktos z ich oferty?

Ostatnio edytowano 10 lip 2015, o 14:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Ajlar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 20:26

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez kasia7788 » 15 lip 2015, o 14:37

Mnie się kamienie dekoracyjne nie podobają. Interesuje się trochę wnętrzami i siedzę też na kilku takich forach, ale zdecydowanie bardziej wolę minimalizm. Beton to całkiem fajna sprawa, ale jest chyba dość drogi. Słyszałam, że istnieją zwinne próby naśladowania go, jak jakieś farby betonowe. W swoim wynajmowanym mieszkaniu mam jednak białe ściany i bardzo dobrze się z nimi czuję. Lubię plakaty, więc białe ściany stanowią dla nich idealne tło.
Avatar użytkownika
kasia7788
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 lip 2015, o 13:19

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez kkatiaa90 » 2 paź 2015, o 12:02

Ja polecam tapety! Mniej roboty niż z kamieniem, nie trzeba fugować, mniej się brudzi i przede wszystkim można to zrobić samemu :)
kkatiaa90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 paź 2015, o 12:01

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez brzozama » 8 paź 2015, o 13:54

Wygląd ścian również wpływa na aranżację wnętrz. Ciekawym rozwiązaniem są własnoręcznie wykonane grafiki. Nie trzeba żadnych szablonów albo naklejek, żeby zrobić ciekawą dekorację. Jeżeli mamy rzutnik, możemy wykorzystać każdy znaleziony w internecie obrazek z prostymi kolorami :)
brzozama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 11:53

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez luizah » 19 paź 2015, o 17:43

Ja akurat nie mam żadnych talentów manualnych, więc wolałabym nie ryzykować :D zdecydowałam się na gotowe obrazy na płótnie - coś nowoczesnego - i jestem bardzo zadowolona z tej dekoracji :D

luizah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 17:30

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez cisek1990 » 20 paź 2015, o 16:42

Nie wiem gdzie to wrzucić, ale musze Wam to pokazać <3
O mamoooo... przecież to jest cudne, cuuuuudne :in love:
SPAM

Macie podobne takie stylizowane sprzęty? Są śliczne, mam ochotę całą kuchnię przygotować w takim klimacie, ale na razie to marzenie ściętej głowy, dopiero jak sie wyprowadze na własne.

p.s. muszę chyba częściej się udzielać bo nie mogę dzielic się z wami inspiracjami ;( a nie umiem wrzucać zdjęć.

Ostatnio edytowano 21 paź 2015, o 17:20 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
cisek1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 wrz 2015, o 15:52

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez Atlantic Polska » 27 paź 2015, o 16:37

Jeśli kogoś stać, powinien zatrudnić projektanta wnętrz, gdyż ma on większą wiedzę i doświadczenie w urządzaniu, widział dużo więcej rozwiązań, odwiedza targi i wystawy, może więc zaproponować nam coś zupełnie nieoczekiwanego, co nam się spodoba. Może również doradzić jak za pomocą niedrogich i dostępnych materiałów można niekonwencjonalnie urządzić wnętrze.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez kartka » 27 paź 2015, o 17:08

Jeśli kogoś stać, powinien zatrudnić projektanta wnętrz, gdyż ma on większą wiedzę i doświadczenie w urządzaniu, widział dużo więcej rozwiązań, odwiedza targi i wystawy, może więc zaproponować nam coś zupełnie nieoczekiwanego, co nam się spodoba. Może również doradzić jak za pomocą niedrogich i dostępnych materiałów można niekonwencjonalnie urządzić wnętrze.


Popieram i dodam od siebie, że współpracując z architektem wnętrz klient dostaje profesjonalne wizualizacje 3D koncepcji + pełną dokumentację techniczną, tzn. rysunki dla fachowców, stolarzy itp. Sporządza też kosztorysy, pomaga w doborze materiałów i wyposażenia, nadzoruje zamówienia i realizację projektu.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez maliczka » 22 lis 2015, o 20:20

ja tam sobie nie zatrudnialam zadnego projektanta wnetrz, zglosilam sie po prostu do firmy Meble Forys ktora mi zrobila meble takie jakie chcialam i jestem zadowolona.
maliczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 mar 2015, o 16:14

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez magdaakos » 6 cze 2016, o 16:55

Projektant w dużym mieście to wydatek rzędu co najmniej kilku tysięcy. Jak dla mnie się nie opłaca ;)

magdaakos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 16:46

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez kartka » 7 cze 2016, o 20:01

Nie opłaca się?
Architekt wnętrz sporządza cały projekt, kosztorys, dobiera meble i materiały wyposażeniowe, sprawuje nadzór i pilnuje ekip budowlanych. Szczerze mówiąc wolałabym zapłacić i mieć święty spokój.
Druga sprawa, że te "kilka tysięcy" to kropla w morzu wydatków remontowych.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez czeszka » 26 sie 2016, o 09:43

Beton jest naprawdę dizajnerski, ale wymaga by cała reszta była w nowoczesnym klimacie. Widziałam w katalog BRW fajne aranżacje, właśnie ściany z betonu, a na ścianie kilka mimimalistycznych modułów, bardzo fajnie wyglądało, a to z kolekcji possi light były moduły
czeszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 paź 2015, o 11:53

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez marlica » 29 sie 2016, o 08:47

czeszka napisał(a):Beton jest naprawdę dizajnerski, ale wymaga by cała reszta była w nowoczesnym klimacie. Widziałam w katalog BRW fajne aranżacje, właśnie ściany z betonu, a na ścianie kilka mimimalistycznych modułów, bardzo fajnie wyglądało, a to z kolekcji possi light były moduły


Betonowe ściany nie są dla mnie. Kojarzy mi się taki wystrój z więzieniem :D Jeżeli chcemy zachowa surowy klimat, to zdecydowanie lepiej wygląda ściana z cegłówkami. Choć mimo wszystko lepiej ścianę pomalować lub wykleić tapetą. Widziałam reklamę w tv mebli possi light i nawet całkiem spoko się prezentują. A wiesz może ile kosztują?
marlica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 kwi 2016, o 14:16

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez xena » 31 lip 2017, o 10:09

Chcielibyśmy sobie kupić nowe meble do ogrodu. Doradzicie gdzie się wybrać ?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: aranżacja wnętrza

Postprzez katrinka » 31 lip 2017, o 14:57

Internet ( znam wiele osób, które zamawiały przez internet, osobiście jednak nie wiem czy bym się na to zdecydował bo wolę na początku zorientować się jak wygląda to co konkretnie kupuję)
miejscowe sklepy
Najwiekszy wybór jest jednak w większych marketach. Na przykład w OBI ( który swoją drogą ma najbardziej pokaźny dział ogrodowy z wszystkich sklepów budowlano remontowych). Ostatnio nawet mieli tam jakieś promocje na tego typu meble.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]