Darmowe produkty

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Darmowe produkty

Postprzez Panna_Mysia » 11 sie 2013, o 15:59

Witajcie!

Ostatnio zarejestrowałam się na portalu internetowym firmy, która pozwala za darmo testować różne produkty. Pomyślałam sobie, że to dobra alternatywa dla zarabiania przez Internet, bo nie mam zbyt wiele czasu i chęci na klikanie miliony razy w bezsensowne linki czy pisanie precli. Dodatkowo, dostawanie za darmo na adres domowy paczek z różnymi towarami, to jak dostawanie prezentów (czyli to, co kobiety lubią najbardziej) albo zakupy ze 100-procentowym rabatem!

Czy macie już doświadczenia z takimi przedsięwzięciami? Co testowałyście?

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Darmowe produkty

Postprzez sexy28 » 13 sie 2013, o 14:13

Panna_Mysia napisał(a):Witajcie!

Ostatnio zarejestrowałam się na portalu internetowym firmy, która pozwala za darmo testować różne produkty. Pomyślałam sobie, że to dobra alternatywa dla zarabiania przez Internet, bo nie mam zbyt wiele czasu i chęci na klikanie miliony razy w bezsensowne linki czy pisanie precli. Dodatkowo, dostawanie za darmo na adres domowy paczek z różnymi towarami, to jak dostawanie prezentów (czyli to, co kobiety lubią najbardziej) albo zakupy ze 100-procentowym rabatem!

Czy macie już doświadczenia z takimi przedsięwzięciami? Co testowałyście?



Hej Bardzo dobre produkty widziałam ostatnio w biedronce Polecam:):)

SPAM

Ostatnio edytowano 13 sie 2013, o 14:46 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sexy28
 

Re: Darmowe produkty

Postprzez Jamelia » 16 sie 2013, o 13:50

Podaj stronkę. Przysłali ci juz jakies produkty? co to było? Żywność , kosmetyki, chemia?
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Darmowe produkty

Postprzez Panna_Mysia » 13 paź 2013, o 13:02

Jest wiele stron, na których można zarejestrować się jako ekspert i testować za darmo produkty. Ja zgłaszałam się do wielu kampanii, ale niestety nie otrzymałam żadnego produktu. Jak dotąd nawiązałam współpracę z dystrybutorem karmy Bosch dla psów, firmą Ewenement, jednak nie za pośrednictwem serwisu, tylko samodzielnie kontaktując się z firmą.

Opis firmy, sposób nawiązanie współpracy i recenzję karmy znajdziesz tutaj: SPAM
Strona, na której zarejestrowałam się jako ekspert:
Streetcom - SPAM

Koniecznie wypełnij wszystkie dostępne ankiety i weź udział w konkursie wiedzy po zapoznaniu się z informacjami z bazy wiedzy. Warto połączyć swoje konto z portalami społecznośćiowymi. Dzięki temu otrzymasz bonusowe punkty i będziesz mieć większe szanse na udział w nowej kampanii.

Powodzenia!

Ostatnio edytowano 13 paź 2013, o 13:48 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: linki proszę wysyłac na pw a nie śmiecić forum

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Darmowe produkty

Postprzez tirnenka5 » 21 paź 2013, o 12:02

Ja należe do klubu ekspertek testuję produkty za free.
tirnenka5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 13:25

Re: Darmowe produkty

Postprzez saba2012 » 15 lis 2013, o 19:29

Ja jakiś czas temu zarejestrowałam się w grupie zakupowej gdzie można robić zakupy produktów znanych marek codziennego użytku. przy rejestracji miałam trochę wątpliwości bo do tej pory nie robiła zakupów przez internet ale teraz jestem bardzo zadowolona. Dostaję coraz lepsze rabaty siat ciężkich nie muszę tachać i tak w ogóle po basku podoba mi się.Polecam. Wam chyba także by się spodobało............... :cooking
saba2012
 

Re: Darmowe produkty

Postprzez Jamelia » 13 sty 2014, o 10:31

Tak ja znalazłam stronkę na której sa darmowe próbki, przyszła część, ale nie wszystkie :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Darmowe produkty

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 25 sty 2014, o 14:38

A jaka to stronka? Bo warto ja podać tak ogólnie żeby wiedzieć z czego potem skorzystać,co jest dobre i sprawdzone:)

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Darmowe produkty

Postprzez Mefista » 20 mar 2014, o 11:48

Mi odpowaiada w rekomenduj.to że produkty do testowania często dopasowują do mnie i testuję to co może mi sie przydać.Poza tym otrzymuję różne materiały na temat produktów moich ulubionych marek.
Mefista
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 paź 2013, o 14:12

Re: Darmowe produkty

Postprzez jolaniebieska » 20 mar 2014, o 11:59

Kiedyś testowałam produkty ze streetcom i rekomenduj, ale nie było wiele tych kampanii, przestałam wypełniać nowe ankiety.

Uwaga TOPPrzeprowadzki będzie show
jolaniebieska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 19 gru 2013, o 15:47

Re: Darmowe produkty

Postprzez Panna_Mysia » 24 sty 2015, o 16:16

jolaniebieska napisał(a):Kiedyś testowałam produkty ze streetcom i rekomenduj, ale nie było wiele tych kampanii, przestałam wypełniać nowe ankiety.


Kochana, to duży błąd. Jak głosi polskie powiedzenie "kto nie gra, ten nie wygrywa"... Osobiście biorę udział w każdej rekrutacji do kampanii konsumenckiej, której produkty są dopasowane do moich potrzeb. Czasem się udaje, czasem nie - ale warto próbować, żeby poznawać nowości i zaoszczędzić pieniążki. Ze Streetcom testowałam kilka produktów, z Rekomenduj.to żadnego, choć jestem zarejestrowana od dawna. Ostatnio coraz więcej uwagi przywiązuję też do darmowych próbek. Szczególnie cenię te kosmetyczne, bo mam trądzikową i wymagającą cerę - zanim kupię pełnowymiarowe opakowanie lubię przetestować właśnie bezpłatną próbkę albo tanią miniaturę produktu. Próbki preparatów z chemii domowej też są fajne i przydatne, jeśli ma się w domu dzieci i zwierzaki jak ja.

Jeśli ktoś jest zainteresowany takimi darmowymi próbkami, akcjami darmowego testowania czy konkursami, zachęcam do odwiedzenia mojego bloga Mysia Familia, do którego link zamieściłam w podpisie.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Darmowe produkty

Postprzez Lagenko_pl » 3 lut 2015, o 13:23

Dzięki za namiar,w wolnej chwili na pewno tam zajrzę. Poza tym darmowe produkty,próbki i testery to przede wszystkim kosmetyki i sama często korzystałam z takiej opcji w przeszłości.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Darmowe produkty

Postprzez Pam_ela » 6 lut 2015, o 16:22

Ja tez mam konto na rekomendujto i na streetcomie - co jakis czas cos dostane do testów - fajna sprawa :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Darmowe produkty

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 23 cze 2015, o 07:59

A nie orientujesz się może ( skoro posiadasz tam konto), czy trzeba podawać wszystkie dane do rejestracji łącznie z numerem pesel? Bo wiele osób właśnie to odstrasza,sam adres jeszcze w porządku,natomiast im więcej tym gorzej i nabieramy podejrzeń. Opisz więcej szczegółów.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Darmowe produkty

Postprzez Panna_Mysia » 21 sie 2015, o 14:26

WszystkozAmeryki_com napisał(a):A nie orientujesz się może ( skoro posiadasz tam konto), czy trzeba podawać wszystkie dane do rejestracji łącznie z numerem pesel? Bo wiele osób właśnie to odstrasza,sam adres jeszcze w porządku,natomiast im więcej tym gorzej i nabieramy podejrzeń. Opisz więcej szczegółów.


Na żadnej ze stron internetowych, na których ja jestem zarejestrowana absolutnie NIE TRZEBA PODAWAĆ NR PESEL LUB NIP. Jeśli jakiś serwis od Ciebie tego wymaga nie rejestruj się! Strony typu TRND, Rekomenduj.To, Streetcom są zaufane i przeze mnie sprawdzone. Rejestracja i uczestnictwo są darmowe, testowanie produktu bezpłatne (ale trzeba wypełniać raporty rozmów i ankiety nt. produktu). Podczas rejestracji podaje się imię i nazwisko, adres zamieszkania i nr telefonu dla kuriera albo w przypadku Streetcomu dla ich pracownika. To wszystko. Resztę informacji przekazuje się w ankietach, ale one dotyczą naszego gospodarstwa domowego, potrzeb i predyspozycji :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Darmowe produkty

Postprzez tinacleo » 24 sie 2015, o 16:22

też staram się brać udział w takich akcjach testerskich, czy żeby zostać ambasadorką jakiejś marki :) moje najnowsze odkrycie to ankieta do zostania ambasadorką Calvin Klein SPAM można zgarnąc darmowe fiolki najnowszych perfum, myślę, że warto próbować szczęścia, z którejś z takich akcji na pewno w końcu się coś ustrzeli :))

Ostatnio edytowano 27 sie 2015, o 10:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
tinacleo
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 11:30
Lokalizacja: B-stok/Wawa

Re: Darmowe produkty

Postprzez ann89 » 12 lip 2017, o 13:54

Coś mało wiarygodny wydaje mi się taki sposób. I bądź, co bądź niewiele ma wspólnego z zarabianiem. Dopóki nie otrzymasz pieniędzy na konto to nie jest dla mnie zarabianie.

ann89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lip 2017, o 13:42

Re: Darmowe produkty

Postprzez TessTheMESS » 25 lip 2017, o 14:34

Nie miałam nigdy z tym do czynienia... Generalnie chyba lepiej poszukać pracy zarobkowej niż w takie działania się bawić :)
TessTheMESS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lip 2017, o 14:30

Re: Darmowe produkty

Postprzez agaia » 6 wrz 2017, o 20:55

Sante Fit Naturalnie organizuje teraz świetną akcje, w której można zostać ambasadorką marki, a jednocześnie otrzymać paczkę z produktami fit. Czasem fajnie jest spróbować swoich sił w takim przedsięwzięciu
agaia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 18:56

Re: Darmowe produkty

Postprzez moniq » 14 wrz 2017, o 15:21

To jest coś w rodzaju FM? No niby wszystko fajnie, ale nie wierzę w te piramidki finansowe i w ogóle..

moniq
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 wrz 2017, o 14:51

Re: Darmowe produkty

Postprzez katty » 25 kwi 2018, o 14:10

Darmowe wcale nie znaczy złe, choć wciąż pokutuje takie przekonanie.

katty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 25 kwi 2018, o 13:44
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]