Morze, góry czy Mazury?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez barbie11 » 26 maja 2014, o 18:30

i góry i Mazury :) w górach polecam Pieniny - zamki w Czorsztynie i Niedzicy, rejs po zalewie Czorsztyńskim, Szczawnica, Krościenko nad Dunajcem z trasą spacerowo-rowerową nad samą rzeką, aż na Słowację i do Czerwonego Klasztoru (na trasie Muzeum Pienińskie), oczywiście Trzy Korony i Sokolica, spływ tratwami po Dunajcu.
Mazury - Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Osada Galindów w Iznocie, spływ kajakowy Krutynią, śluza wodna w Rucianym-Nida, dom Gałczyńskiego-leśniczówka "Pranie", amfiteatr w Giżycku.
ach...:swing
barbie11
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez oltka » 23 wrz 2014, o 12:58

Zdecydowanie dla mnie góry. Ostatnio wyszukałam fajny pensjonat Malwa w Świeradowie i można tam połączyć odpoczynek w górach, spa i relaks. Naprawdę fajne miejsce. W pensjonacie można też wykonać masaże plus jedzenie pyszne. Wracam tam kiedy tylko mogę. Morze tak do mnie nie przemawia.
oltka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 12:56

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez eDom » 3 kwi 2015, o 10:10

My wybralibyśmy wszystkie trzy opcje ;) Trudno się zdecydować ;)
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez ameba00 » 3 kwi 2015, o 11:07

Ja często na mazury jezdzę, mam tam przyjaciół , fajne powietrze, czlowiek nie czuje zmeczenia.
Avatar użytkownika
ameba00
Miła Kobietka
 
Posty: 77
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 17:12

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez eDom » 8 lip 2015, o 18:30

Morze!
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez bata » 29 sie 2015, o 19:23

Mazury, zwłaszcza że dla mnie koszt w obie strony to około 100zł SPAM

Ostatnio edytowano 31 sie 2015, o 12:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
bata
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 15:41

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Jagoda31 » 18 wrz 2015, o 06:55

Ja najlepiej czuję się w górach. Morze oraz jeziora również są ok ale po kilku dniach leżenia na plaży już zaczyna mi się nudzić.Sama wolę wędrować.Odkrywać nowe ciekawe tereny.
W tym roku jedziemy do tej samej miejscowości w jakiej wypoczywaliśmy rok temu. Do Białki Tatrzańskiej. Spokojne miejsce, spokojniejsze od pobliskiego Zakopanego. Wiele atrakcji na miejscu, znajdują sie tam świetne termy, w których można sie wykąpać po całym dniu na stoku . Termy Białka.

Jest to duże centrum termalne,woda ma ciepłą temperaturę oraz jest tam saunarium.Zimą mozna się wybrać do jednego z ocieplanych basenów.
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez hossa » 18 wrz 2015, o 21:42

Od kilku lat Mazury :) Cisza, spokój, zielone lasy i łąki.

hossa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 wrz 2015, o 21:09

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez ksiezycowa » 5 paź 2015, o 13:06

Ja się wybieram teraz w Bieszczady, podobno najpiękniejsze o tej porze roku:)
ksiezycowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 20:01

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez L... » 26 sty 2016, o 11:24

:in love: :ok: gory wygrywaja u mnie zawsze
L...
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Mała_Kaśka » 30 sty 2016, o 10:19

też góry uwielbiam, za klimat, za tee widoki, za to że można spacerować, ruszać się i jednocześnie odpoczywać:D kilka dni temu wróciłam z zakopca - aż szkoda było wyjeżdżać, jeszcze trafił mi się prezentowy pobyt w bardzo fajnym hotelu nosalowy dwór ( a tak zazwyczaj jakies pensjonaty itp) Jejku aż nie chce mi się wierzyć że od poniedziałku do pracy:( Pogoda była świetna, blisko miałam na stok, poza tym SPA, basen, relaks super. Trochę pospacerowałam, trochę poszusowałam i mega odpoczęłam i już chcę wracać:) ale to pewnie dopiero latem, albo za rok. Chyba że mój szanowny partner zrobić mi może walentynkowy prezent i na weekend tam własnie zabierze:)
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez michasiaK » 15 lut 2016, o 21:13

Ja kocham nasze polskie morze. Przy każdej okazji na wyjazd szukam jakiejś fajnej oferty z pensjonatach nadmorskich na niedrogi i atrakcyjny pobyt. Na Dzień Kobiet wybieram się z przyjaciółką do SPAM na babski weekend. Już nie mogę się doczekać. ;D

Ostatnio edytowano 17 lut 2016, o 21:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
michasiaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 lip 2015, o 21:18

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez anamari33 » 16 lut 2016, o 00:57

My tylko nad pl morze
w 2011 i 2012 JAROSŁAWIEC,rok pxniej tylko na wieś do mojej rodziny i męża bo mieszkanie kupilismy i już nie mielismy funduszy by jechać nad morze.
W 2014 Dąbki
rok temu znów Jarosławiec ,ta sama uliczka jak za 1i 2x ale po 2stronie i pol godziny temu zarezerwowaliśmy znow to samo miejsce.

Mamy 4 dzieci.nie zalezy nam na pieknym i drogim domku.
Wynajelismy taki letniskowy ale 3 pokoiki,przedpokoj,kuchnia i lazienka:)
Za to mamy wiecej na atrakcje dla dzieci.
I wolimy miejscowości gdzie sa też rodziny z dziećmi,nie kreca nas takie miejsc.jak Mielno bo tam wiecej młodych.
My wolimy cisze i spokoj,na plaże blisko,choc rk temu była zamknieta bo remont.Ale juz czynne i jedziey w sierpniu:)

Jesli chodzi o zywienie-to sniadania i kolacje sami robimy(zakupy w DARŁOWIE),a obiady w miescach gdzie za w 1 porcje ok 15zl tzn przedzial do 18zl nawet ale można naprawade zjeść dobre dania.
A raz czy dwa ugotowaliśy cos w domku.pzoatym grill na terenie ośrodka:)
Jestesmy zadowoleni,dzieci także:)
anamari33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13 lut 2016, o 12:42

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez michalka85michalka » 18 mar 2016, o 14:18

Morze, góry, mazury......... Polska to bardzo piękny kraj i nie tylko w górach czy nad morzem jest pięknie. Namawiam do poszerzania wiedzy i odwiedzania innych miejsc niż z tej trójcy. My z mężem jedziemy do pięknego hotelu Dzikie Wino w Wiewiórczynie kolo Łasku. Bardzo klimatyczne miejsce i piękne tereny.
michalka85michalka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 11:14

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez kusicielka » 18 mar 2016, o 17:08

michalka85michalka napisał(a):Morze, góry, mazury......... Polska to bardzo piękny kraj i nie tylko w górach czy nad morzem jest pięknie. Namawiam do poszerzania wiedzy i odwiedzania innych miejsc niż z tej trójcy. My z mężem jedziemy do pięknego hotelu Dzikie Wino w Wiewiórczynie kolo Łasku. Bardzo klimatyczne miejsce i piękne tereny.

No ok na weekend, ale na dłuzej byłoby co tam robić?
Dla mnie najlepszy wypoczynek od dwóch lat to chodzenie po górach - prawie odcięcie od internetu, komputerów, z kórymi codziennnie prauję, zmęczneie fizyczne po przejsciu 20 km w terenie i wspinaczki, to jest cos mnie ładuje <3
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Vanilia ;) » 5 maja 2016, o 14:00

Mazury mazury :) zdecydowanie :)
A dokładniej Jeziorany ....
A jeszcze dokładniej miejska wieś .
Lasy jeziora cisza spokój.
starsze małżeństwo wynajmuje pokoje w swoim domu,
tanio, byłam tam dwa razy i na pewno powrócę
Vanilia ;)
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez kokoszanel » 3 cze 2016, o 14:53

Polecam wam wypad do Augustowa, jeśli do Augustowa to do Domku pod Jabłonią. Cudowne miejsce! Cudowny klimat. Cudowne jedzenie. Ja tam na pewno jeszcze nie raz wrócę.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez karetia » 4 sie 2016, o 11:55

Gdyby miałam wybierać, to pewnie wybrałabym Mazury, ale z drugiej strony.... nigdy wcześniej tam nie byłam.
Czy na naszych Mazurach są jakieś jeziora z naprawdę ciepłą wodą? Wiem, że najcieplejszym w Europie jest Balaton.
Jakie najwyższe temperatury są u nas? Dla mnie ciepła woda na wakacjach to jednak totalna podstawa.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez lexie » 13 paź 2016, o 12:22

Dla mnie Bałtyk całkowicie odpada, góry uwielbiam, na Mazurach byłam raz. Ostatnio w ogóle nie jeżdżę, bo z małymi dziećmi ciężko się wybrać, ale za to szukamy sobie rozrywek w Warszawie. Właściwie w każdy weekend robimy coś fajnego, pomysłów szukamy na LINK. Teraz wybieramy się do fajnego parku rozrywki pod Warszawą.

ZA LINK PODZIEKUJEMY.
TYM BARDZIEJ ZE MOWIMY O MORZU LUB GORACH
lexie
 

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez halinka08 » 13 paź 2016, o 15:46

Jeśli chodzi o morze to polecam wybrać się za granicę ;)
halinka08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 19:53
Lokalizacja: Białystok

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Werona » 14 paź 2016, o 11:45

halinka08 napisał(a):Jeśli chodzi o morze to polecam wybrać się za granicę ;)


Chodzi Ci że lepiej wybrać się za granice niż nad morze czy nad morze ale za granicą? ;)
Ja osobiście kocham góry, wiec zdecydowanie polecam góry.
Werona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 11 paź 2016, o 14:49

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Maja2 » 17 paź 2016, o 11:01

Polecam na mazury, nad jakieś piękne jeziorko gdzie jest śliczny ośrodek wypoczynkowy.
Maja2
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 10:29

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Hadassa » 17 paź 2016, o 12:41

halinka08 napisał(a):Jeśli chodzi o morze to polecam wybrać się za granicę ;)

Czy ja wiem.. nasze polskie morze tez jest piekne...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez mirelka9 » 19 paź 2016, o 11:25

Góry :) Uwielbiam je o każdej porze roku. Zimą wybieramy się na Sylwestra na Podhale. Mamy już zarezerwowany apartament na bookaparcie, nawet kominek będziemy mieli więc pełen romantyzm :)
mirelka9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 paź 2016, o 11:21

Re: Morze, góry czy Mazury?

Postprzez Aldonata » 19 paź 2016, o 11:53

Nie byłam jeszcze w Bieszczadach a chciałabym się wybrać.Jakie miejscowości polecacie?

Aldonata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 paź 2016, o 11:42
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], brodzikgleboki, Google [Bot]