Odchudzanie dla zapracowanych

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Hadassa » 21 lip 2015, o 18:24

Czasu miec nie trzeba. Wystarczy organizacja dobra i checi

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Paczka » 22 lip 2015, o 12:46

Suplementy to bardzo ważna rzecz! Trzeba się wspomagać i dowartościowywać organizm. Ja korzystam z SPAM

Ostatnio edytowano 22 lip 2015, o 16:07 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Paczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 lip 2015, o 12:40

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez dosia » 18 sie 2015, o 10:17

Moim zdaniem suplementy nie są potrzebne. Najważniejsza jest motywacja i psychika. Warto mieć jakieś afirmacje na odchudzanie albo coś podobnego :)
Avatar użytkownika
dosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 sie 2015, o 10:01
Lokalizacja: Kraków

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez agataa » 19 sie 2015, o 12:06

Myślę, że na prawdę skuteczna tabletka na odchudzanie nie istnieje, mają ładnie wyglądać na półkach, napełniać kasy i dawać złudzenie lepszych efektów. Wystarczy sama zdrowa, regularna dieta z mądrze wybieranych produktów. Wbrew pozorom nawet w wirze pracy można urwać trochę ćwiczeń, o ile jest się kreatywnym: winda zastąpiona schodami, schody zaliczane truchtem a nie spacerkiem, podnoszenie butelki wody mineralnej kiedy masz wolne ręce, wybieranie nieco dłuższych tras do przejścia, choćby z domu do pracy, a nawet zwyczajne napinanie mięśni, brzucha, ud, pośladków podczas siedzenia czy to przy biurku czy też w autobusie. To wszystko jest bardzo niepozorne, ale daje efekty.
Trzymam kciuki :)
agataa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sie 2015, o 11:09

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez essaja » 27 sie 2015, o 08:54

kolasunia, powiem Ci, że na początku ciężko mi było wygospodarować czas na odchudzanie. Ale wystarczyło odrobinę cierpliwości i organizacji. Teraz mój dzień wygląda tak, że po pracy ćwiczę, potem jakieś tam domowe zajęcia, a wieczorem przygotowuję jedzenie do pracy. Najczęściej robię koktajl owocowy na śniadanie, a do pracy owsiankę na różne sposoby (polecam prażoną, jest pyszna!). Dobrze jest planować swoje posiłki z wyprzedzeniem. Ja robię większe zakupy na obiady w niedzielę, przygotowuję wtedy obiad na co najmniej dwa dni naprzód i dzięki temu nie wpadają nieprzemyślane kalorie. Owszem, wymaga to sporej pracy nad własnymi nawykami, ale po jakimś czasie przyzwyczajamy się i tak funkcjonujemy. A przy okazji - chudniemy! :)
essaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:59

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez kakul » 29 sie 2015, o 16:26

Poza tym trzeba mieć silną wolę by ograniczyć słodycze, alkohol i zacząć więcej uprawiać sportu
kakul
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 16:23

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez BlackWolf » 30 sie 2015, o 19:39

kakul napisał(a):Poza tym trzeba mieć silną wolę by ograniczyć słodycze, alkohol i zacząć więcej uprawiać sportu

To jest klucz do odchudzania.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez lirenka12 » 2 lis 2015, o 13:40

Polecam pograłam T25 to 30 minut ćwiczeń 5 razy w tygodniu. Daje naprawdę dobry efekt. Nie trzeba się katować dietami, długimi godzinami ćwiczeń. Przyjmuj 50% białka 25% tłuszczu i 25% węglowodanów. To nie prawda, że nie możesz jeść białego chleba i produktów węglowodanowowych. Bez węglowodanów nie będziesz mieć siły wejść po schodach. Wszystko trzeba jeść tylko w odpowiednich ilościach. Ja trzymam się tych proporcji i schudłam już prawie 10kg
lirenka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 paź 2015, o 15:24

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez gedged » 16 lis 2015, o 01:31

Trzeba dobrych chęci. Ostatnio zaczęłam ćwiczyć z Ewą Chodakowską
gedged
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 lis 2015, o 01:25

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Matilda » 16 lis 2015, o 11:04

Najważniejsze jest odpowiednie nastawienie do odchudzania. Z doświadczenia wiem, że bez tego ciężko jest osiągnąć jakikolwiek sukces. Poza tym trzeba się zdyscyplinować i oprócz korzystania z suplementów zacząć aktywnie spędzać czas, dużo się ruszać i zrezygnować z produktów, które za bardzo obciążają nasz organizm.
Dla osób, które mają problem z odchudzaniem dobrym pomysłem jest zakupienie specjalnego krokomierza, który wylicza kroki i robić co najmniej 5000/dzień.

Avatar użytkownika
Matilda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lis 2015, o 17:02

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Lena01 » 16 lis 2015, o 12:36

Również myślę, że suplementy nie są potrzebne:) ja ćwiczę 4 razy w tygodniu i efekty są widoczne:)

Lena01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 9 lis 2015, o 13:44
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Katarzyna-W » 27 lis 2015, o 18:12

Polecam produkty SPAM. , odpowiednio stosowane ( dla zabieganych) potrafią dużo zdziałać, kilku moich znajomych stosowało ( ja na szczczęście nie potrzebuję :)) i bardzo sobie chwaliło, co prawda ograniczyli też słodkie i starali się nie jeść 2-3h przed snem, nie ćwiczyli, bo po prostu nie mieli na to czasu.

Ostatnio edytowano 27 lis 2015, o 19:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Pracuję on line :)
Katarzyna-W
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 17:47

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez mijagi » 30 lis 2015, o 23:46

najlepiej pojsc do dobrego dietetyka ktory okresli co tak naprawde dalej ze soba zrobic.. nie ma co sie katowac dietami, tabletkami bez przemyslenia tak naprawde...
mijagi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 23:02

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez trikos » 6 gru 2015, o 23:14

Samemu to można pić więcej wody, nie jeść 2, 3 godziny przed snem i więcej się ruszać
trikos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 gru 2015, o 20:51

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez pomaranczka » 12 gru 2015, o 14:44

ja znalazłam super sposób. mam pracę siedzącą, więc nawet jest to przyjemne. Chodzę na stepperze. Ustawiam go przed TV, włączam jakiś serwis informacyjny i przez pół godziny ćwiczę na największym obciążeniu. Chyba już po 2 tygodniach było widać efekty.

pomaranczka
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 13:31

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez naomi30 » 13 gru 2015, o 20:04

ja polecam odstawienie slodyczy - schudlam juz 2 kg :)
naomi30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 17:12

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez marta77 » 29 gru 2015, o 11:27

Słodycze to jedno, a czasem wystarczy wykluczyć słodzenie kawy czy herbaty. Często spotykam się z tym, że moi znajomi piją 4-5 herbat i kaw dziennie, co daje dodatkowe 8-10 łyżeczek cukru czyli ok. 200 kcal dziennie - 1400 kcal tygodniowo. i wcale się nie dziwie, jeśli po odstawieniu słodzenia chudną 3-4 kg :)

marta77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 gru 2015, o 10:19

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Magineska » 29 gru 2015, o 18:24

Kochane, nie ufajcie gotowcom :) Każda osoba jest inna, każdy metabolizm inny. Najlepszym rozwiązaniem są diety personalne ;) Ja osobiście polecam dietkę z SPAM Pracuje biurowo, moja aktywnosc to jedynie droga do pracy i spowrotem, a 10kg w 3 meisiace zleciało ;)

Ostatnio edytowano 1 sty 2016, o 10:14 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Magineska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 gru 2015, o 18:14

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez makarsma » 4 sty 2016, o 23:44

ja też nie mam za bardzo czasu na gotowanie. Ale postanowilam schudnąć i trochę zmieniłam podejscie do odzywaiania. Do pracy przygotowuje sobie wczesniej w domu musli i salatki. czasami zamawiamy w pracy coś ciepłego. Jem regularnie, o stałych porach - to pomaga wszytko kontrolowac. No i jeden posiłek dziennie zastąpilam gotowym koktajlem odchudzającym (nazywa sie Mojito Slim), który wytarczy tylko zalać ciepłą wodą. Schudłam na razie 3 kilogramy ale na tym nie zaprzestaję
makarsma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 sty 2016, o 23:40

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez belka123 » 7 sty 2016, o 12:33

Dla zapracowanych, poleciłabym koktajle zastępujące posiłki, bo wtedy nie trzeba gotować :)

NOWOŚĆ: Naturalny sposób na odchudzanie - http://www.lineavi.pl/ Do 3kg w 2-tygodnie!
belka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sty 2016, o 12:25

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez BlueTiger » 21 sty 2016, o 16:09

catering dietetyczny do pracy to fajna sprawa. z moją koleżanką zamawiamy sobie pod same drzwi i jesteśmy bardzo zadowolone. posiłki odpowiednio dobrane do osoby i duża wygoda. teraz jest pełno takich firm, ale znajomy dopiero skończył chyba na 5. i teraz zadowolony tak ja my
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Hermina » 23 sty 2016, o 17:19

Ja posiłki przygotowuje sobie i nie mam z tym żadnego problemu,trzeba dobrze zagospodarować czas po prostu.

Hermina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sty 2016, o 17:16

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Izabelax » 20 lut 2016, o 19:33

Zawsze znajdzie się czas na przygotowanie czegoś dietetycznego :) jak gotujemy obiad dla rodziny to przy okazji dla siebie można coś ogarnać. Poza tym każdy wolny czas zamiast przed kompem, telewizorem to warto spędzić aktywnie :)
Izabelax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 16:00

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Oliwia_H » 23 lut 2016, o 10:57

Jest bardzo dużo tych cateringów teraz- ale jak liczyłam koszt dzienny w Poznaniu to min. 60zł/miesiąc to ogromny wydatek! Jak nie mam czasu to idę np. do Piotra i Pawła i staram się kupić coś zdrowego na szybko - mają duży wybór ;) Choć staram się sama ogarniać :)
Oliwia_H
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 paź 2015, o 16:41

Re: Odchudzanie dla zapracowanych

Postprzez Hadassa » 23 lut 2016, o 13:41

60 zl na miesiac to wlasnie starsznie malo.
Wiecej sama wydasz na jedzenie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]