Praktyki za granicą

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Praktyki za granicą

Postprzez aanka91 » 30 wrz 2015, o 13:41

Byłyście może kiedyś na jakichś zagranicznych praktykach? Chciałabym pojechać na taką praktykę, ale nie jestem do końca przekonana. Co sądzicie o takich praktykach?
aanka91
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 12:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Praktyki za granicą

Postprzez jonkwa22 » 7 lut 2017, o 11:20

Też ciekawi mnie ten temat. Jest wiele możliwości, ale jak wybrać? W moim przypadku nie chce też wyjeżdżać na długi okres czasu jak np. rok. ;)
jonkwa22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 14:17

Re: Praktyki za granicą

Postprzez Jaśmin » 8 lut 2017, o 02:15

Moje przyjaciółki były kilka razy na Erasmusie (praktykach) w Hiszpanii (tak się poznałyśmy). One były bardzo zadowolone, super dodatek do CV, zdobywanie doświadczenia i obcowanie z nową kulturą i językiem. Moim zdaniem to świetna rzecz.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Praktyki za granicą

Postprzez anna34 » 1 lip 2017, o 12:42

Jest to zdecydowanie pożyteczna rzecz. Bardzo wielu pracodawców nie patrzy na to, jaki poziom języka masz wpisany do c.v tylko właśnie na zagraniczne doświadczenie - ono tak naprawdę świadczy o naszym poziomie.

anna34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 1 lip 2017, o 12:24

Re: Praktyki za granicą

Postprzez banks » 11 lip 2017, o 18:52

To często jedyne co może uratować osoby studiujące mało przyszłościowe kierunki (a i czasem te przyszłościowe), bo dla pracodawcy to zawsze znaczy dużo. No oczywiście wszystko zależy od tego czym się zajmowaliśmy

banks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 11 lip 2017, o 14:31

Re: Praktyki za granicą

Postprzez Aneta.Fi » 14 lip 2017, o 14:20

Niby wszystko pięknie ładnie, ale dużo zależy od tego, na jakie praktyki trafisz. Sama spędziłam na stażu w Londynie 6 mies. Niestety, przez całe pół roku czułam się jak obywatel II kategorii i robiłam prymitywne rzeczy pomimo tego, że w umowie było napisane zupełnie co innego. Z drugiej strony przywiozłam stamtąd trochę funtów, więc koniec końców nie narzekam. Nie zgodzę się jednak z tym, że taki wpis w CV otwiera wszystkie drzwi. Po powrocie spędziłam chyba z 7 miesięcy na szukaniu roboty wysyłając setki CV. Cała historia nauczyła mnie pokory i zahartowała - to największy zysk z tego wyjazdu. Z tego też względu polecam tego typu wyjazdy wszystkim młodym osobom. Jeśli masz tylko szansę to jedź, koniecznie!, ale nie nastawiaj się na złotego góry.
Aneta.Fi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12 lip 2017, o 14:46

Re: Praktyki za granicą

Postprzez dradziszewska » 10 sie 2017, o 10:30

Takie praktyki to świetna rzecz tylko korzystać :D

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]