Wyłączenie podpisu- da się??

Uwagi, sugestie, ciekawe pomysły dla ulepszenia portalu. Oraz uwagi związane z nieprawidłowym działaniem forum.

Wyłączenie podpisu- da się??

Postprzez Kochajaca. » 4 paź 2015, o 17:34

Cześć mam pytanko. Czy da się na tym forum wyłączyć możliwość widzenia podpisów innych userek?? Przyznam, że nieczytelnie i niefajnie czyta mi się posty z podpisami zaburzającymi ich treść- a tu jakieś słodzenia, przeliczniki ile zostało do ślubu i ile lat ma dziecko- boże, na co to komu? :?
Przywykłam, że coś jest czytelne i jeśli nie ma możliwości wyłączenia tych irytujących, słodziasznych podpisów, to siłą rzeczy, nie bedę się tutaj udzielać (i tak mnie dawno nie było, głównie przez to). Pomyślcie, ile wartościowych userów tracicie przez te podpisy. Nie dść, że a) te suwaczki są zwykle brzydkie i kiczowate b) są nachalne bo pojawiają się pod KAŻDYM POSTEM! c) na forum liczy się dla mnie przede wszystkim dyskusja, a nie życie prywatne userek d) rada "nie podoba ci się- to nie patrz" nie ma w tym przypadku zastosowania, bo jestem skazana na patrzenie na te brzydactwa. Zróbcie coś z tym i włączcie funkcję z wyłączeniem podpisów!

jeśli będzie mnie ciekawić, ile zostało wam do tego i owego, to się zapytam, nie musicie tego ogłaszać światu :angrywife
Avatar użytkownika
Kochajaca.
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 maja 2013, o 11:20

Re: Wyłączenie podpisu- da się??

Postprzez Hadassa » 5 paź 2015, o 13:47

Po pierwsze, z tego co się orientuję nie ma możliwości wyłaczenia widoczności podpisów.
Po drugie, podpisy są chyba na więszości for, i szczerze jesteś pierwszą osobą z którą się spotykam by to przeszkadzało....
Dla Ciebie to irytujące, a dla kogoś jest najważniejsze, lub też i największe szczęście że się w końcu doczekał potomka, albo ma kogoś z kim jest szczęśliwy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wyłączenie podpisu- da się??

Postprzez BlackWolf » 15 paź 2015, o 00:51

Nie, nie ma takiej możliwości.
Pomyślcie, ile wartościowych userów tracicie przez te podpisy.

Jak do tej pory jesteś jedyną userką, którą drażnią podpisy.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników