Sypialnia - aranżacja

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez badgirl23 » 14 kwi 2014, o 13:55

Postawić ściankę to żaden problem, tylko pokój lekko się zmniejszy ale pomysł fajny. Co do łóżka to zwróć uwagę, przy kupnie na to, że im wyższe tym lepsze :) Mniej kurzu wdychamy w nocy, najlepiej takie tapicerowane ekoskórą - nie wchłania kurzu i łatwo się to czyści - wystarczy mokra ścierka i już :) Na amadu.pl mają fajne rzeczy w normalnych cenach. Jak znajdziesz coś ciekawego jeszcze to daj znać - fajny temat.

Avatar użytkownika
badgirl23
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 11 lut 2014, o 11:12

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez Atlantic Polska » 15 maja 2014, o 13:34

Małą sypialnie też można urządzić w modny i nowoczesny sposób. Ściana za łóżkiem może być bardzo ciemna, brązowa lub grafitowa, natomiast pozostałe w odcieniach kawy z mlekiem i szarości. Ciemniejsza powinna być narzuta (np. w cienkie paski) i modernistyczne lampy.

Obrazek
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez hauz.pl » 1 lip 2014, o 15:31

Weźcie pod uwagę również łóżko tapicerowane z eko-skóry, które dobrze wpasuje się do takiej ciemniejszej aranżacji, w odcieniach brązu, szarego czy grafitowego. Tapicerka dotąd obecna praktycznie tylko w salonach coraz śmielej wchodzi do sypialni. Takie wezgłowie z eko-skóry dobrze wpasuje się do wnętrza romantycznego, spokojnego, idealnego do spania ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
hauz.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 maja 2014, o 13:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez malinka1988 » 22 lip 2014, o 12:33

Jeżeli chodzi o oświetlenie do sypialni to na SPAM mają duży wybór i ciekawe pomysły

Ostatnio edytowano 22 lip 2014, o 13:23 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
malinka1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lip 2014, o 12:26

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez Arnika » 26 wrz 2014, o 19:03

Zawsze podobały mi się jednolite, pastelowe odcienie, ale ostatnio zobaczyłam coś takiego SPAM bardzo podoba mi się ten efekt w odcieniach szarości. chociaż te błękity też ładne :)

Ostatnio edytowano 26 wrz 2014, o 22:49 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Arnika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 13:35

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez nakkira » 30 wrz 2014, o 10:05

W sypialni mamy szklane drzwi. Podpatrzyliśmy ten pomysł u znajomych. Nigdy nie zdecydowalibyśmy się na czerwone ściany, a takie rozwiązania także widzieliśmy..

nakkira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 wrz 2014, o 12:36

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez DianaGie » 2 paź 2014, o 09:26

według mnie - bardzo ładna aranżacja. tylko może ożywialabym ja np. naklejkami na scianie albo plakatem czy tez obrazem. W SPAM np. masz nawet taka kategorie : do sypialni, wiec to znaczne ulatwienie. i z tego co tak przejrzalam (troche to trwalo, bo maja szeroki wybor) jest kilka aranzacji podobnych do Twojego pomyslu :) a co do garderoby - sama musze nad swoja popracowac, bo niby ja mam, ale... wyglada bardziej jak narzedziownia ;)

Ostatnio edytowano 2 paź 2014, o 09:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
DianaGie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 paź 2014, o 09:37

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez tymianek » 26 paź 2014, o 11:07

aii napisał(a):Wiesz co? To zależy. Ja, do tych odcieni, proponowałabym coś w odcieniach białych i szarych. Jaśniejsze będą na pewno, a i pasować będą.:) Dla przykładu może pokażę coś...
Obrazek lub Obrazek Oczywiście chodzi mi o odcienie, a nie wygląd.


piekne te łózka i aranżacje, pasowały by do tego jakieś jasne podłogi. na przykład te z kolekcji reda
SPAM
Obrazek

Ostatnio edytowano 26 paź 2014, o 11:10 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
tymianek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 21:09

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez qq90 » 28 kwi 2015, o 09:20

pastele w sypialni to bardzo dobry wybór

qq90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 kwi 2015, o 09:18

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez nnoim87 » 14 wrz 2015, o 11:02

W sypialni najlepiej sprawdzają się ciepłe, stonowane kolory (z bardziej nietypowych polecam intensywną fuksję lub zieleń) i dodatki, które stworzą kameralny nastrój. Warto pomyśleć o miękkim dywanie, który ociepli podłogę, oraz odpowiednio dobranych poduszkach i pledach, które stworzą nastrój zachęcający do odpoczynku. Ścianę tworzącą wezgłowie łóżka można ozdobić np. eleganckimi i matowymi dekoracjami welurowymi - dodamy wnętrzu przytulnego charakteru.

panele podłogi – sklep internetowy
nnoim87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 10:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez luizah » 19 paź 2015, o 17:51

Intensywna fuksja faktycznie wygląda w sypialni znakomicie, ale niestety większość panów kręci nosem na ten kolor :P Welur na wezgłowiu - super pomysł

luizah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 17:30

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez ola_m » 23 lis 2015, o 16:41

ja sobie tez niedawno urzadzalam od nowa mieszkanie, ale jako ze sama nie do końca pewnie sie w tym czuje, to zdecydowalam sie na skorzystanie z SPAM . zaprojektowali mi wszystko tak jak sobie marzylam, a wykonali jeszcze lepiej. sypialnia to jestem zachwycona, wyglada przepieknie i az sie chce tam czas spedzac

Ostatnio edytowano 26 lis 2015, o 13:25 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ola_m
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 lis 2015, o 16:38

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez Panna_Mysia » 3 sty 2016, o 16:45

aii napisał(a):Wbrew pozorom, na ciemnym kolorze bardziej widać jakikolwiek brud, kurz. Jak dla mnie jest ona zbyt ciemna. Nawet po rozpaleniu kilku świec przy intymnych chwilach, czułabym się jak w jakiejś norze... Polecam ciemniejszy odcień jakiegoś jaśniejszego koloru i do tego jakąś ciemną tapetę na ścianę nad łóżkiem.


Ja swoją sypialnię urządzałam kilka miesięcy temu. Ściany mam czekoladowo-beżowe i jasne meble dąb sonoma. Na meblach nie widać żadnego kurzu, nawet jak jest tygodniowa warstwa, bo nie chciało mi się zetrzeć... :) Za to ściany! Okropność. Na beżowych ścianach właściwie nic nie widać, ale na czekoladowej ścianie przy łóżku widoczny jest każdy kurz, każda kocia łapka czy dny palec domownika. Następnym razem postawię na jasne kolory.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez MagdalenaDz » 15 sty 2016, o 14:28

Ja wybrałam jasnobeżowe ściany żeby pokój był jasny, bo kupiłam meble ze stali - rama łóżka, stolik, a intensywniejszy kolor wprowadziłam na zasłonach i poduszkach.
MagdalenaDz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 17:39

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez kokoszanel » 3 mar 2016, o 08:50

Strasznie podobają mi się łóżka metalowe np tak jak te na zdjęciu ...
Gdybym miała możliwość sypialni (a nie spania na sofie w salonie) na pewno wystarałabym się o coś w tym stylu :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez e.kowadelko000 » 15 maja 2016, o 18:05

Dla mnie najważniejsze było to, aby zaprojektowany salon odpowiadał mojemu charakterowi. Mąż nie bardzo się z tym zgadzał i sięgnęliśmy po pomoc w projektowaniu i meblowaniu salonu, teraz nasz salon wygląda jak z katalogu, a ja chodzę dumna jak paw przy znajomych :happy
e.kowadelko000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 kwi 2016, o 16:37

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez mańka » 20 maja 2016, o 13:05

Jasne że można zaangażować projektanta, ale to kosztuje maaasę pieniędzy. Lepiej za nie gdzieś pojechać. Inspiracji wnętrzarskich można szukać na blogach albo w czasopismach.

mańka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 maja 2016, o 12:43

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez magdaakos » 6 cze 2016, o 17:03

Mnie projektant kojarzy się ze stratą kasy. Zresztą większość z nich proponuje ciągle te same rozwiązania.

magdaakos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 16:46

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez mara » 16 sie 2017, o 10:38

Moim zdaniem sypialnia powinna być takim miejsce w domu, gdzie jest jak najmniej elementów, które mogłyby w jakiś sposób rozkojarzać od odpoczynku.

mara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 10:08

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez casia » 17 lis 2017, o 18:19

Sypialnia to dosyć ważne miejsce w domu, szczególnie jeśli chodzi o odpoczynek, więc musi wyglądać

casia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 17:38

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez akacja » 12 lut 2018, o 16:57

na pewno podstawą aranżacji sypialni jest łóżko- warto zainwestowac w dobry stelaż i materac. U mnie na drugim miejscu są tekstylia- dobrej jakości pościel, poduszki narzuta itd.

akacja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 15:29

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez sonko19 » 5 mar 2018, o 11:42

Oświetlenie jest najważniejsze przy urządzaniu wnętrz - czy to sypialni czy kuchni. Odpowiedni dobór lamp ma ogromne znaczenie.

sonko19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 mar 2018, o 11:37

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez Majka2312 » 16 sie 2018, o 20:42

Muszę się pochwalić- znalazłam dla siebie super pościel na Room99. Bardzo dobrej jakości z nowoczesnym designem. Dziś właśnie przyszłą dostawa i jestem nią zachwycona;D
Majka2312
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 28 lut 2017, o 13:51

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez wenus28 » 4 paź 2018, o 09:06

Chętnie do nich zerknę, bo jesteśmy akurat na etapie urządzania naszej sypialni, a wczoraj złożyliśmy w SPAM zamówienie na nasze mebelki. Aj ślicznie wyglądają i mam tylko nadzieję, że wszystko będzie ok, chociaż koleżanka ze swoich jest mega zadowolona.

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 11:02 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: Sypialnia - aranżacja

Postprzez AnitaT » 25 paź 2018, o 12:11

Majka2312 napisał(a):Muszę się pochwalić- znalazłam dla siebie super pościel na Room99. Bardzo dobrej jakości z nowoczesnym designem. Dziś właśnie przyszłą dostawa i jestem nią zachwycona;D


Ja z tego sklepu mam narzutę na łóżko i poduchy dekoracyjne. Zestaw śliczny, bardzo ładnie się prezentuje, jakość super a materiał się nie mechaci! To nawet całkiem fajna opcja na prezent;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]