jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez batner » 13 lip 2011, o 11:16

Witam za 2 tygodnie mam wesele a zupełnie nie wiem w co się ubrać jak zrobić sobie włosy,paznokcie,buty, dobrać dodatki itd.. chciałabym zwrócić uwagę wszystkich a zwłaszcza mojego chłopaka na siebie z góry dziękuje za wszystkie rady:)
batner
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez metka » 18 lip 2011, o 08:58

Ubierz się w sukienke z przeźroczystego materiału z dużym dekoltem. Bielizna do wyboru najlepiej stringi. ;)
metka
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez Adell » 21 lip 2011, o 12:08

Ja bym poszła w drugą stronę, na wesele każdy ubiera się wyzywająco a Ty coby się wyróżnić załóż prostą czarną (ew. inny kolor), krótką sukienkę, za to jakąś sporą biżuterię, pokaż też szyję czyli zwiąż włosy :)
Adell
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez Olka » 21 lip 2011, o 14:06

Myślę ze bardziej się wyróżnisz jak ubierzesz się naprawdę elegancko, w jakąś piękną zwiewną suknię, podkreślająca walory figury, delikatną biżuterią i elegancką kobiecą fryzurą

Byłam niedawno na zakupach w Blue City jest tam kilka salonów z pięknymi wyjściowymi sukniami, warto się przejechać i poszukać inspiracji, przymierzać kilka fasonów i kupić coś naprawdę oryginalnego i eleganckiego
Olka
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez Japaneczka » 25 lip 2011, o 16:39

Dobry temat :) Na wesele idę 8 października i już myślę nad sukienką. Mam taką fajną małą czarną z H&M z wyprzedaży za 50zł ale 'wystąpię' w niej na chrzcinach i znając siebie na wesele chciałabym iść w czymś innym, nowym. Stawiałabym na elegancję. Sukienka dopasowana, na pewno przed kolano, raczej prosta, bez ozdóbek. Wolałabym jasny kolor ale nie wiem dokładnie jaki, może coś doradzicie. Ciemne włosy, ciemne oczy i mam nadzieję, że się opalę do tego czasu.
Japaneczka
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez magdaskrzynecka » 1 sie 2011, o 12:14

tez podzielam zdanie , ze lepiej sie ubrac troche skromniej, elegancko ale ze smakiem
wiekszosc kobiet przychodzi na wesela ubrane zaaa bardzo kolorowo , obwieszone zlotem,dodatkami ,srebrem

moze jakas sukienienka pudrowo różowa, delikatna ,wlosy spiete deliaktnie (a nie obrzydliwe koki weselne ktore ma co druga ciocia)
magdaskrzynecka
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez Big-Brands.pl » 2 wrz 2011, o 11:37

Nie oszukujmy się: Panny Młodej i tak nie przebijesz:) Ale można wyglądać równie elegancko,wystarczy wybrać odpowiednia sukienkę oraz dobre dodatki do niej w postaci butów,torebki oraz biżuterii.
Big-Brands.pl
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez Bielizna-Anna » 15 lut 2012, o 17:34

Aby się wyróżnić warto postawić jest na ekstrawaganckie dodatki. Nietypowe buty bądź torebkę. Dobrym pomysłem jest także oryginalna fryzura, która przyciągnie uwagę gości, albo np. kapelusz:)
Bielizna-Anna
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez no.nie.wiem » 15 lut 2012, o 23:40

Sukienka z małym dekoltem (ładnie wyglada w łódkę) ale za to z odsłoniętymi całkowicie plecami, do tego stopnia, żeby materiał zaczął się dopiero na pupie.
Sukienka oczywiście ładnie dopasowana do figury, prawie obcisła, długa.

Kiedyś odważyłam się na taką z okazji wesela przyjaciół. Mojego faceta nakręciła na tyle, że musieliśmy zniknąc na jakąś godzinkę :lol: :diabel
Później kazał mi ją sciągnąc bo pijane dziadki zaczęły wsadzać mi łapy w majtki :lol:
Sukienkę Polecam
no.nie.wiem
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 6 mar 2012, o 19:41

Myślę, że dobrym pomysłem na to żeby sie wyróżnić jest wybór biżuterii. Czasami takie małe dodatki sparawiają, że zwracamy na siebie uwagę.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez blondyneczka92 » 15 kwi 2012, o 16:31

ktoś napisał że nie przebijesz panny młodej.. ahahaha! ale bzdura! Ja przebiłam mimo ze bylam skromnie ubrana! wszystko zalezy od tego jaka masz urode i czy bedziesz nia zwracala uwage! a nie ubiorem! :)
blondyneczka92
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez no.nie.wiem » 15 kwi 2012, o 16:46

blondyneczka92 napisał(a):ktoś napisał że nie przebijesz panny młodej.. ahahaha! ale bzdura! Ja przebiłam mimo ze bylam skromnie ubrana! wszystko zalezy od tego jaka masz urode i czy bedziesz nia zwracala uwage! a nie ubiorem! :)


Co oznacza, że przebiłaś pannę mlodą? :)
no.nie.wiem
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez dzo » 15 kwi 2012, o 18:37

tiaaaa z pewnością :lol: :lol: :lol:

chyba Ci się tylko tak wydawało :lol:
dzo
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez nightlife » 18 kwi 2012, o 15:53

blondyneczka92 napisał(a):ktoś napisał że nie przebijesz panny młodej.. ahahaha! ale bzdura! Ja przebiłam mimo ze bylam skromnie ubrana! wszystko zalezy od tego jaka masz urode i czy bedziesz nia zwracala uwage! a nie ubiorem! :)

chciałabym zobaczyć tą Twoją kreacje :D

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez enedue » 24 kwi 2012, o 11:40

W doborze dodatków może być tą przysłowiową kropką nad i. Ja bym jednak zaczęła od wyboru fajnego koloru sukienki - postawa na dobry mocny kolor albo na pastele. zależy od Twojej karnacji, koloru włosów. może miętka, ja się ostatnio właśnie pastelami zauroczylam, wyczaiłam takie ładne sukienki w echo. sprawdź może tam. myślę, że się wyróżnisz, bo nikt takiej nie będzie miał :)
enedue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 18:35

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez mycha25 » 24 kwi 2012, o 18:46

Ale pastele to hit sezonu więc podejrzewam że dużo będzie takich kreacji :)

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez Jola123 » 5 maja 2012, o 22:30

Może taka sukienka ?

Obrazek
.........

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Jola123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 22:17

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez reffina » 8 maja 2012, o 12:16

Czarna chyba odpada na wesele...
reffina
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez igielka86 » 8 maja 2012, o 12:20

batner napisał(a):Witam za 2 tygodnie mam wesele a zupełnie nie wiem w co się ubrać jak zrobić sobie włosy,paznokcie,buty, dobrać dodatki itd.. chciałabym zwrócić uwagę wszystkich a zwłaszcza mojego chłopaka na siebie z góry dziękuje za wszystkie rady:)


.............. takie buciki widziałam na szafie, dziewczyna sprzedawała
a sukienka nie identyczna ale takiego kroju była na allegro
i nawet nie taka droga.
...........


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

jak chcesz pokazać zdjęcie to wklejaj je bezpośrednio a nie rzucaj linkami
igielka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 12:07

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez mycha25 » 9 maja 2012, o 17:59

TA sukienka to faktycznie zbyt smutna na wesele i jakaś taka babciowata.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez Arowana14 » 9 cze 2012, o 15:10

Ubierz taką sukienkę: ........ Gwarantuję,że wszyscy od Ciebie wzroku nie oderwą :D A faceci to już w ogóle. A poważnie mówiąc, to kiecka fajna, ale na plażę :D



Treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Arowana14
 

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez Kuba hugo » 11 lut 2015, o 16:14

Wyróżnianie się na weselu jes w złym guście w końcu to święto młodej pary i nikt nie powinien ich przyćmić. :)
Kuba hugo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 16:07

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez Astra » 12 lut 2015, o 02:26

Ale tu nie chodzi o to , by kogos przycmiewac super strojem. :o
Tu chodzi o to by nasz stroj byl niebanalny i wyjatkowy . :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 12 lut 2015, o 13:38

Potwierdzam,że niebanalny i wyjątkowy może być strój panny młodej,a pozostała część gości musi się po prostu dopasować,na pewno podpadają czarne i ponure kreacje,kiedy dokładnie jest to wesele? Jeżeli latem to postaw na lekkie kolory jak zieleń,błękit czy nawet czerwień.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: jak wyglądać, ubrać się na wesele aby się wyróżnić?

Postprzez Kuba hugo » 13 lut 2015, o 12:16

Myślę, że czerń jest jak najbardziej ok :) to nie kwestia koloru a raczej kroju sukienki ;)
Kuba hugo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 16:07
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]