Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez a_gatka » 26 lip 2015, o 22:53

Faktycznie ładnie opowiedziana historia. Do łez ubawiłam się obserwując kolejne poczynania Małgorzaty - doskonale zagrana postać! Pomijając takie oczywistości jak humor angielski, który pasjami uwielbiam, napatrzyłam się na stroje z tamtej epoki i zwróciłam uwagę na naprawdę świetnie dobraną muzykę. Jeśli któraś z Was jeszcze nie była, a lubi trochę śmiechu i trochę łez, polecam. :)
a_gatka
 

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez laelia » 1 sie 2015, o 17:12

fajnie się zapowiada z tego co piszecie, chętnie obejrzę

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Lotka » 14 sie 2015, o 15:59

Ja czekam na Igrzyska śmierci i star wars, tak jestem fanką :) No i chcąc nie chcąc czekam na film Karbala. tak, wojenny.. Muszę, bo mój chce na niego iść :P Mam nadzieję będzie dobry!
Lotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 21:56

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Henna » 4 wrz 2015, o 16:35

U nas oboje z M idziemy, ja też lubię jeszcze jak jest o prawdziwych bohaterach ( a tu jest) Po zwiastunie sądząc zresztą, to zapowiada się naprawdę mocne kino i to z rozmachem zrobione w świetnej obsadzie (Topa, Głowacki, bracia Żurawscy)
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Woli » 10 wrz 2015, o 18:38

W październiku premiera filmu "Praktykant". Komedia z Robertem De Niro i Anne Hathaway.
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Lotka » 15 wrz 2015, o 22:40

Uff mam szczęście. Film okazał się naprawdę dobry, tzn Karbala. Nie spodziewałam się szczerze mówiąc. Nie zwracałam przy tym zbyt dużej uwagi na wybuchy itp, ale na cała resztę i wydaje mi się że to jeden z lepszych polskich filmów. Przynajmniej z tego roku.
Lotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 lis 2013, o 21:56

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Alex » 16 wrz 2015, o 16:39

lotka - nie rozumiem do dzisiaj tej fascynacji star warsami. :) Jest tyle fajniejszych historii sci-fi. :)

A "Karbala" to nie tylko dobry film, tylko jak na polskie kino wojenne - śmiało mógłby być na I miejscu. Przynajmniej od tej technicznej strony, ale fabuła też ciekawa. Cała ta obrona City Hall, którą później ukrywano przed opinią publiczną. Aż do dziś.
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez paproctaniosc » 16 paź 2015, o 15:31

Ja chyba najbardziej czekam w tym momencie na Bonda i Listy do M 2 :)
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez a_gatka » 28 paź 2015, o 19:43

A ja tam czekam na polską premierę Muppetów. Pierwsze dwa odcinki podobno już na początku listopada http://tvpuls.pl/aktualnosci/polska-pre ... -w-tv-puls. Dla mnie to hot news i strasznie się cieszę, bo uwielbiam je od czasów dzieciństwa. :D

Obrazek
a_gatka
 

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez kusicielka » 29 paź 2015, o 14:29

Ja bym objerząla te muppety co były w kinach, ale moja córka nie chce :( LIsty do M 2 zapowiadają się lepiej niż jedynka. Jedynke obejrzałam rok po jak już była w tv czy gdzieś, ale jak zobaczyłam zwiastun z Dygant i Adamczykiem dwójki... boskie!
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez pollyanna » 30 paź 2015, o 00:10

kusicielka napisał(a):Ja bym objerząla te muppety co były w kinach, ale moja córka nie chce :( LIsty do M 2 zapowiadają się lepiej niż jedynka. Jedynke obejrzałam rok po jak już była w tv czy gdzieś, ale jak zobaczyłam zwiastun z Dygant i Adamczykiem dwójki... boskie!


Nigdy nie lubiłam Piggy, ale ponoć chodzą słuchy, że właśnie Piggy ma byc "wymieniona na lepszy model"... Czy to prawda? :)
Co do Listów - bardzo przyjemna odskocznia, szczególnie przed świętami. Znając moich znajomych, zapewne zahaczymy o seans, bo dobrze się oglądało pierwszą część :)

Odette or Odile?
Avatar użytkownika
pollyanna
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez zumbi » 5 lis 2015, o 13:41

Obowiązkowo pewnie też obejrzę Bonda jak zwykle. Oprócz tego w planach mam pójście na film "Imigranci" nagrodzony Złotą Palmą. Zainteresował mnie przez bardzo poruszający zwiastun i problem ludzi uciekających przed wojną aktualny i mocno medialny.
zumbi
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 15:53

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Henna » 5 lis 2015, o 17:53

Na "Imigrantów" i ja się wzbieram, film zresztą zdobył złotą palmę w Cannes, no i jak mówisz aktualne sprawy. Mocne ważne kino się zapowiada. A potem jeszcze na Gwiezdne na pewno.
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Pomarańczka » 5 lis 2015, o 22:00

pollyanna napisał(a):Co do Listów - bardzo przyjemna odskocznia, szczególnie przed świętami. Znając moich znajomych, zapewne zahaczymy o seans, bo dobrze się oglądało pierwszą część :)


O! To już niedługo! Też liczę na ten sam skład w kinie, bo wypad na pierwszą część uważam, za bardzo udany. Pewnie nie będzie trudno namówić znajomych na powtórkę, bo z tego co widziałam zwiastun, to ta część zapowiada się jeszcze lepiej. :)
Pomarańczka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:45

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez kolorowe_kredki » 6 lis 2015, o 18:17

Listy do M.2 :)

Avatar użytkownika
kolorowe_kredki
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 5 lis 2015, o 20:39

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez patykarl » 7 lis 2015, o 11:54

Już dziś premiera nowego Bonda pt. Spectre, bilety zamówione! Mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

patykarl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 lis 2015, o 11:50
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez pollyanna » 8 lis 2015, o 02:39

patykarl napisał(a):Już dziś premiera nowego Bonda pt. Spectre, bilety zamówione! Mam nadzieję, że się nie zawiodę :)


Jeszcze nie byłam, ale koleżanka wspominała, że... oczekiwała trochę czegoś innego. Osobiście bardzo lubię Craiga, zatem mam nadzieję, że przynajmniej ja wyjdę zadowolona z kina :3

Pomarańczka napisał(a):
pollyanna napisał(a):Co do Listów - bardzo przyjemna odskocznia, szczególnie przed świętami. Znając moich znajomych, zapewne zahaczymy o seans, bo dobrze się oglądało pierwszą część :)


O! To już niedługo! Też liczę na ten sam skład w kinie, bo wypad na pierwszą część uważam, za bardzo udany. Pewnie nie będzie trudno namówić znajomych na powtórkę, bo z tego co widziałam zwiastun, to ta część zapowiada się jeszcze lepiej. :)


Bierz koleżanki i wybierajcie się na przedpremierowy pokaz do Multikina, w ramach Kina na Obcasach :3

Odette or Odile?
Avatar użytkownika
pollyanna
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Pomarańczka » 8 lis 2015, o 14:33

pollyana, już jesteśmy umówieni na seans w piątek. Właśnie sobie przypomniałam, że muszę zarezerwować bilety, bo jest w tym roku takie zainteresowanie filmem, że w dniu premiery może być trudno o miejsca. :roll:
Nocne maratony filmowe preferuję w domu. Aczkolwiek fajna okazja do spędzenia czasu ze znajomymi, więc jeśli komuś kino bardziej odpowiada to na pewno dobry pomysł.
Pomarańczka
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:45

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez damiarncz » 9 lis 2015, o 13:43

"Sypiając z innymi" premiera już była 16 października, oglądał to ktoś? Warto się na to wybrać?

damiarncz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lis 2015, o 13:27
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez envelop » 9 lis 2015, o 15:10

A u mnie może banalnie ale czekam na "Listy do M 2 " ;)

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą!
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem..."


Obrazek
Obrazek
envelop
Extra Kobietka
 
Posty: 389
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 18:32

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez pollyanna » 13 lis 2015, o 23:20

envelop napisał(a):A u mnie może banalnie ale czekam na "Listy do M 2 " ;)


Nie czekaj, tylko marsz do kina :)
Jestem już po seansie i szczerze powiedziawszy...nie spodziewałam się! naprawdę fajnie rozwinęli wątki postaci, a film niezmiernie ciepły, zabawny, lekki i wizualnie piękny! Akurat, tak przed sezonem świątecznym warto zobaczyć :)
Czy Ci, którzy już widzieli, mają jakieś przemyślenia? :)

Odette or Odile?
Avatar użytkownika
pollyanna
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez Hadassa » 16 lis 2015, o 12:01

Na warcrafta czekam.. ale już niedługo...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez kusicielka » 25 lis 2015, o 11:23

Ja już mogę czekać na listy 3 - a dwójka jest taka, że wychodząc z kina masz pewność, że musi być. W sumie jest trochę poważniej niz w jedynce, ale humor tak samo bezbłedny - Karolak, Dygant rządzą w tym temacie, owca ich w tym goni. ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez kusicielka » 25 lis 2015, o 11:24

Hadassa napisał(a):Na warcrafta czekam.. ale już niedługo...

Ja to gram tylko w heartstone'a, ale mój brat i M też czekają...
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Filmowe zapowiedzi- czyli na co czekamy

Postprzez paproctaniosc » 25 lis 2015, o 13:26

Ja na listach się popłakałam ze śmiechu :) Byłam na pokazie przedpremierowym i cała sala się rechotała. Listy mają swoją wierną widownię. Podobno już pobiły rekord oglądalności jedynki :)
Najmniej podobał mi się wątek Kożuchowskiej zbyt dramatyczny, za to Dygant i Adamczyk - mistrzowie świata! Mogliby nawet spin off z nimi zrobić :)
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Apoloniuszk, Google [Bot], Google Adsense [Bot]