Wędkarstwo

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Wędkarstwo

Postprzez Panna_M » 17 lip 2009, o 10:10

Może któraś z Was wędkuję? Ja kiedyś się tym nudziłam, ehh ciągle patrzyć się na spławik, lub zarzucać na spinning :/ Dzięki Mojemu polubiłam wypady na rybki. a Wy ?
Panna_M
 

Re: Wędkarstwo

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 11:40

Ja niestety nie łowie ale pamietam jak kiedyś z tata chodziłam na ryby jak byłam dzieciakiem ech to były czasy 8-) Niestety moj małżonek nie lubi łowic ryb wiec sama roaumiesz. :? Ja lubie fotografofać zwłaszcza swoje dzieci i rodzine i malutka Zuzke siostrzenice ktora jest z nami dopiero 2i 5 miesiaca no i kamerowac :D
evka
 

Re: Wędkarstwo

Postprzez hanka32 » 19 lip 2009, o 18:15

JA TAK JAK EVKA NIE ŁOWIĘ RYB ALE KILKA RAZY BYŁAM Z MOIM MĘŻEM NA RYBACH.MÓJ MĄŻ TO AMATOR ALE O DZIWO UDAŁO MU SIĘ ZŁOWIĆ KILKA SZCZUPAKÓW.BYŁY PYSZNE :P
hanka32
 

Re: Wędkarstwo

Postprzez mooony » 13 cze 2011, o 14:16

Ja sama też nie wędkuję ale byłam pare razy jako towarzyszka polowania na rybki - a raczej oczekiwania ich :P Dla niektórych hobby to wydaje się byc bardzo nudne ale ja mysle ze jest to fajne spedzanie czasu, niewiele się robi, mozna się zrelaksowac przy tym gdzies na łódce na jeziorze czy tez pilnując wędki na brzegu leząc w trawie... A jaka satysfakcja się pojawia kiedy złowi się jakąś rybę :P
mooony
 

Re: Wędkarstwo

Postprzez babel » 18 cze 2011, o 13:09

Łowienie ryb potrafi być bardzo ciekawe, ale przede wszystkim chodzi o relaks i wyciszenie, siedzisz sobie nad jeziorkiem na brzegu, czy na łódce, jest zupełna cisza, czasami tylko coś pluśnie w wodzie, nikt Ci nie przeszkadza, nie zrzędzi, nie karz co chwila coś robić... jesteś Ty, spławik i cisza, aj!!
babel
 

Re: Wędkarstwo

Postprzez numeria » 18 kwi 2012, o 11:17

kobietki ... pasja wedkowania zarazil sie moj malzon od niedawna ... ale teraz juz na maxa :)
czasami wypadamy rodzinnie badz w jeszcze wiekszym gronie pod namiociki ... chlopcy wedkuja a my jak to kobietki ... to i owo o tym i o tamtym ... jest zawsze wesolo i zabawnie :)
numeria
 

Re: Wędkarstwo

Postprzez Baśka1971 » 18 kwi 2012, o 12:54

Spotykałam się kiedyś z wędkarzem zapaleńcem. Dawno temu. Ale to był prawdziwy fanatyk spinningu. Ile on miał sprzętu w garażu, to mógłby małą hurtownię otworzyć.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]