notebook

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

notebook

Postprzez milla77 » 2 paź 2014, o 15:30

Czy Apple to dobra marka notebooków, mój chyba niedługo dokona żywota (ma już pewnie z 6 lat) i pora rozejrzeć się za czymś porządnym, zastanawiam się nad Notebook APPLE MacBook Air 13, pracuję na laptopie na co dzień i musi być naprawdę niezawodny.
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: notebook

Postprzez Rachelaa » 2 paź 2014, o 21:20

Apple ma inne oprogramowanie. I jest duuużo droższy. Jeżeli zależy Ci na windowsie szukaj czegoś innego ;)
Avatar użytkownika
Rachelaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 paź 2013, o 10:36

Re: notebook

Postprzez Hadassa » 3 paź 2014, o 08:49

Ogólnie Apple jest dobrą firmą, ale...
I tu się zaczyna. Nie każde oprogramowanie na nim zainstalujesz, niektóre są niestety odpłatne.
Nie wiem czy nie lepiej zainwestować i kupić np lenovo

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: notebook

Postprzez Charlie » 3 paź 2014, o 09:18

MacBook bęzie droższy niz inne notebooki ;p A teraz są te fajne, że laptop i tablet w jednym :) Z hp jest za 3 tysiące. Moja mama ma, polecam, ona nie umie korzystać i chyba mi wpadnie :D
Avatar użytkownika
Charlie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 14:11

Re: notebook

Postprzez milla77 » 6 paź 2014, o 21:19

Właśnie najbardziej zależy mi na niezawodności, żeby sprzęt był solidny. Nie jestem jakoś specjalnie przywiązana do windowsa ;) to ten model który mi się strasznie spodobał SPAM

Ostatnio edytowano 6 paź 2014, o 21:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: notebook

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 22 paź 2014, o 15:34

Może określ jaki budżet posiadasz na ten cel,ponieważ urządzenia Apple są droższe,mają inny system operacyjny w przeciwieństwie do tych najbardziej popularnych firm. Co innego kiedy kupujesz w USA,tam będzie taniej,są też firmy które pośredniczą w takich zakupach.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: notebook

Postprzez dmal » 16 paź 2015, o 18:44

Zawsze można kupić używanego MacBooka w dobrym stanie, można wyrwać prawie nowego za dobre pieniądze. Moim zdaniem warto i moim następnym laptopem na pewno będzie jakiś produkt Apple.

dmal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 17:10

Re: notebook

Postprzez IngaFromNature » 30 paź 2015, o 15:18

dmal napisał(a):Zawsze można kupić używanego MacBooka w dobrym stanie, można wyrwać prawie nowego za dobre pieniądze. Moim zdaniem warto i moim następnym laptopem na pewno będzie jakiś produkt Apple.


I tu się zgadzam apple to przede wszystkim sprzęt niezawodny. Podpinasz drukarkę i działa, synchronizuje się z innymi urządzeniami jak iphone, ipad. Jak sama pisałaś sprzęt masz już 6 lat !. Warto zainwestować w niezawodność. No i najważniejsza zaleta na apple nie ma prawie w ogóle wirusów korzystasz z internety i aplikacji bez obaw. Na windowsie ciągle aktualizacje, antywirusy, podłączysz jakieś urządzenie (drukara itd), trzeba instalować sterowniki maaasakra jakaś.

Mój ulubiony sklep z naturalnymi kosmetykami
http://www.naturalne-piekno.pl/
Avatar użytkownika
IngaFromNature
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 paź 2015, o 14:34

Re: notebook

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 16 gru 2015, o 11:38

A kto da Ci gwarancję na używaną elektronikę? Bo tutaj kupujesz głównie na własna odpowiedzialność,więc trzeba liczyć się z tym,że będzie różnie i używka może wytrzymać miesiąc lub dwa. Lepiej dołożyć a wybrać nowy,oryginalny sprzęt,który będzie na gwarancji serwisowej producenta.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]