Czarna lampa

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Czarna lampa

Postprzez ladybird » 14 sty 2015, o 16:26

Coraz częściej widzę w różnych magazynach, w różnych inspiracjach, że w pokoju wykorzystane są czarne lampy. Fajnie to wygląda w minimalistycznych wnętrzach, nowoczesnych. Co myślicie o tym trendzie, podoba wam sie taki kolor lamp? :)
ladybird
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 paź 2014, o 13:01

Re: Czarna lampa

Postprzez ocilie » 16 sty 2015, o 14:07

do nowoczesnego wnętrza jak najbardziej, tylko myślę, że pokój musi być raczej taki przestronny żeby to dobrze wyglądało :) dużo takich lamp widziałam na SPAM, więc można tam poszukać inspiracji :)

Ostatnio edytowano 22 sty 2015, o 15:46 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ocilie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 paź 2014, o 16:20

Re: Czarna lampa

Postprzez Lucy » 26 sty 2015, o 13:20

To chyba zależy jaki efekt chcesz uzyskać we wnętrzu. Moim zdaniem czarna lampa fajnie sprawdziłaby się we wnętrzach buduarowych albo takich o stonowanej kolorystyce. Mi osobiście podobają się takie, ale w moim mieszkaniu nie ma dla niej miejsca, musiałabym całkiem zmienić wygląd któregoś z pomieszczeń, żeby mi pasowała. Aczkolwiek widziałam bardzo ładną w sklepie Luxar, miała kryształki i wyglądała bardzo ciekawie.
Niestety nie mogę wkleić zdjęcia, ale była naprawdę bardzo ładna.

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Czarna lampa

Postprzez Atlantic Polska » 26 sty 2015, o 16:04

Mi się podoba czarna lampa podłogowa, która składa się z abażuru wykonanego z materiału osadzonego na trójnożnej podstawie. Taki trójnóg z metalu sprawia, że lampa jest bardzo zgrabna. Połączenie czerni i srebra wzbogaca produkt dodatkowo o akcenty glamour.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarna lampa

Postprzez Astra » 2 lut 2015, o 18:05

Oj wyjatkowo nie pasi mi czarny kolor w lampie.
Nawet w dobrych aranzacjach , ktora perfekcyjnie potrafi skupiac czern, moim zdaniem czern nie jest za bardzo korzystna pod wzgledem energetycznym.
Ale jesli ktos ulega fascynacji kolorem czarnym i komfortowo sie czuje z przedmiotami czarnymi,
to jest to wylacznie jego wybor.
Choc na mnie nawet drobne elementy wyposazenia dzialaja przytlaczajaco i przyduszajaco. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Czarna lampa

Postprzez LukaszM » 3 lut 2015, o 17:56

Wszystko zależy od aranżacji wnętrza. Jeżeli masz białe meble i czarne dodatki to taka lampa doskonale się nada.
LukaszM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lut 2015, o 17:53

Re: Czarna lampa

Postprzez rona81 » 5 lut 2015, o 16:32

Chym a ja mam czarną lampę w klasycznej sypialni. W kształcie kwadratu z wycinankami i wygląda super. Na nakastlikach przy łóżku mam identyczny rodzaj lampy tylko na nóżce i oczywiście mniejsze ;-) ale w szato - srebrnym i cudnie współgra. Kwestia tego co komu się podoba jak będe miała chwilę wrzucę zdjęcia :)

Obrazek
Zapraszam!
rona81
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 20:08

Re: Czarna lampa

Postprzez Ajlar » 10 lip 2015, o 12:52

Widzialam takie lampy na SPAM - i faktycznie - robia niezle wrazenie:) Ale czy w domu bym sie odwazyla na takie? - jakos watpie....

Ostatnio edytowano 10 lip 2015, o 14:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Ajlar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 20:26

Re: Czarna lampa

Postprzez karolciaijolcia » 21 lip 2015, o 11:44

oczywiście super to wygląda ;) w minimalistycznym stylu jak wiecie super komponuje sie czern z bielą

karolciaijolcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lip 2015, o 11:23

Re: Czarna lampa

Postprzez kaciaf » 15 wrz 2015, o 14:57

Dla mnie wygląda to dziwnie, bo to lampa i powinna dawać światło. Jak masz czarną obudowę wiele tego światła nie będzie, nie powiem ładnie wygląda ale mało praktyczne.

kaciaf
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 wrz 2015, o 10:05

Re: Czarna lampa

Postprzez luizah » 19 paź 2015, o 17:50

Dosyć odważne rozwiązanie, ale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Trzeba tylko odpowiednio je ograć dodatkami :)

luizah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 17:30

Re: Czarna lampa

Postprzez Panna_Mysia » 3 sty 2016, o 16:57

Mnie cię czerń we wnętrzach średnio podoba, ale mąż ma kącik radiowy ze sprzętem i tam zamierzamy postawić mu czarną lampkę. Wszytsko zależy od tego, jak mamy urządzone wnętrze :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]