wrocław restauracja???

Postprzez oliww » 31 sty 2016, o 12:43

Szykuje mi się organizacja większej kolacji na jakieś 15 osób we wrocławiu, w składzie raczej rodzinnym ;) nie znam miasta zbyt dobrze, mój narzeczony stamtąd pochodzi, chcę poszukać jakiejś eleganckiego, kameralnego miejsca na taką okazję, internet mi podpowiedział kilka miejsc, ale nie wiem na co się zdecydować dokładnie, jeżeli chodzi o centrum, tak jednak chyba byloby najłatwiej to widziałam OK Wine Bar, ładny wystrój i menu wygląda na apetyczne. może któraś z was tam była 'na żywo'?
oliww
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 17:38

Re: wrocław restauracja???

Postprzez Hadassa » 31 sty 2016, o 16:04

Po pierwsze, proponowała bym założyć temat w odpowiednim dziale.
Po drugie, szukasz faktycznie knajpy, czy chcesz nam wcisnąć tanią reklamę ??

Ja mogę polecić Impresję na kuźniczej
Dobre jedzenie, fajna obsługa...
Dośc dużo miejsca, nie ma problemu z dogadaniem czy menu czy tego co i kiedy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wrocław restauracja???

Postprzez martha18 » 23 lip 2018, o 08:12

Witam, ostatnio znajomi polecili mi świetną restaurację w Warszawie nazywa się Bubbles. Korzystając z okazji, iż w tym tygodniu właśnie będę nieopodal tejże restauracji postanowiłam do niej zajrzeć. Jakie są wasze opinie na temat te restauracji. Czy również tak jak moim znajomym przypadła i Wam do gustu?
martha18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 maja 2018, o 12:14

Re: wrocław restauracja???

Postprzez Ailis » 7 sie 2018, o 09:43

Nie miałam pojęcia, że tak cudownie można spędzać czas z dziećmi w Restauracji Akademia w Warszawie. W każdy weekend są tam specjalne rodzinne obiady, podczas których maluchy nie mogą się nudzić za sprawą pań animatorek. To wspaniałe miejsce do spotkań z całą rodziną. Kilka razy tam byliśmy i polecamy. Jeszcze w żadnym lokalu tak smacznie nie zjedliśmy i nie spędzaliśmy tak miłego czasu.
Ailis
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 14:25

Re: wrocław restauracja???

Postprzez jagina » 1 kwi 2022, o 10:09

Jeśli będziecie w Warszawie, to ja od siebie polecam restauracje Bubbles, jest ekstra, a znajduje się w centrum stolicy. Według mnie miejsce ze świetnym klimatem, każdy u nich na pewno się odnajdzie.
jagina
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 7 sty 2022, o 15:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]