Udany wieczór panieński czyli...

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Udany wieczór panieński czyli...

Postprzez Melania » 14 wrz 2015, o 10:36

Wieczór panieński.. Szczerze mówiąc, jako przyszła panna młoda nie chciałabym mieć wieczoru panieńskiego. Może jestem dziwna, ale to jest nie potrzebne. Równie dobrze w inny dzień można wybrać się z koleżankami na jakieś zabiegi spa, albo jakąś zabawę. W przyszłości nie mam zamiaru w czymś takim uczestniczyć i dobrze mi z tym, nie potrzebne tyle zamieszania i wszystkiego innego.
Melania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 wrz 2015, o 21:48

Re: Udany wieczór panieński czyli...

Postprzez Misia32 » 18 wrz 2015, o 13:12

A ja mam wrażenie, że wieczór panieński zaczął przeradzac się w konkurencję " żony z Hollywood". Limuzyna, impreza, sto prezentów, tort, zadania dla panny młodej itp.a Może to przesada? My koleżance zafudnowałyśmy masaż w SPA, potem koleżanka przyszła pomalować naszą gwiazdę i poszłyśmy na rynek ( Krakowski). Wszystko było super i na luzie, a nie z jakąś spiną :)

"Dobre samopoczucie i zdrowa rodzina to dar nie do ocenienia. Zadbaj o komfort w swoim domu i wpuść do niego świeży powiew przez rekuperator."
Misia32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 21:57

Re: Udany wieczór panieński czyli...

Postprzez anielica » 21 wrz 2015, o 10:48

Ja byłam na wieczorze, na którym rozegrałyśmy mecz siatkówki z drużyną pana młodego. W dodatku wygrałyśmy - może dlatego, że panowie mieli już troszkę w czubie. Było świetnie.
Avatar użytkownika
anielica
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 wrz 2015, o 14:26

Re: Udany wieczór panieński czyli...

Postprzez L... » 26 sty 2016, o 11:16

mi na panienskim nie zalezy
L...
 

Re: Udany wieczór panieński czyli...

Postprzez babyblue » 26 sty 2016, o 11:19

najważniejsze, żeby wieczór panieński podobał się pannie młodej. Trzeba go dopasować do jej zainteresowań i oczekiwań :)
babyblue
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 11:21

Re: Udany wieczór panieński czyli...

Postprzez Lucy41 » 4 lut 2016, o 10:27

anielica napisał(a):Ja byłam na wieczorze, na którym rozegrałyśmy mecz siatkówki z drużyną pana młodego. W dodatku wygrałyśmy - może dlatego, że panowie mieli już troszkę w czubie. Było świetnie.



bardzo fajny i oryginalny pomysł, wieczór panieński i kawalerski na sportowo :)

jeśli szukasz dekoracji na imprezę zobacz tutaj koniecznie :)
Lucy41
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lut 2016, o 10:22
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]