Oryginalne dekoracje ślubne

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez Madzia » 18 lut 2015, o 17:45

Skąd czerpaliście inspiracje odnośnie dekoracji na Waszym ślubie i weselu? Bo ja im więcej przeglądam neta tym bardziej czuję się zagubiona. Naoglądałam się już tyle przeróżnych propozycji, że właściwie co chwilę zmieniam zdanie. Najpierw wymyśliłam sobie wesele czarno białe (wszystkie dekoracje, dodatki itp), ale mój narzeczony nie chce o tym słyszeć bo mówi, że będzie jak na pogrzebie, że czarny absolutnie odpada. Potem chciałam urządzić wszystko w klimacie kwiatowym, ale po jakimś czasie mi się odwidziało. Teraz przez jakiś czas w mojej głowie królował pomysł wesela w stylu retro. Ale też mam już coraz więcej wątpliwości.
Może Wy coś podpowiecie jak mieliście u siebie, albo skąd braliście pomysły? Może jakieś rady co się dobrze sprawdza a co wcale?
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: Oryginalne dekoracje ślubne Warszawa

Postprzez Hosenka » 19 lut 2015, o 13:40

Hm..wszelkiego typu dekoracje to temat bardzo indywidualny, bo każdemu podoba się co innego. Więc może najpierw zastanów się ogólnie nad stylem i kolorystyką. A potem w tym temacie już szukaj inspiracji, co z czym, jakie itd.

Ale skoro masz już problem przy wyborze stylu to może warto się zastanowić nad skorzystaniem z pomocy dekoratora?
W moim przypadku było tak, że jak zgłosiłam się do firmy to zajęli się kompleksowo zorganizowaniem ślubu i wesela. Ale oczywiście nie tak jak im się podobało tylko w porozumieniu ze mną ;) Najpierw wspólnie ustaliliśmy temat przewodni wesela, a jak już to było ogarnięte to wybieraliśmy kolory. Potem oni w oparciu o nasze ustalenia zaproponowali już konkretne rozwiązania. Jakie dokładnie dekoracje, jakie kwiaty, jakie balony, nawet jakie słomki do drinków itd itd. I dopiero wtedy taki gotowy projekt został mi przedstawiony.

A co do klimatu czarno białego to przejrzyj sobie te foty które dodałam. Mi się to w ogóle nie kojarzy z pogrzebem mimo, że jest czerń ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Oryginalne dekoracje ślubne Warszawa

Postprzez Madzia » 20 lut 2015, o 14:17

Dekoratora? A o tym to w sumie nie myślałam, bo wydawało mi się, że sama spokojnie dam radę. Tylko czy taki dekorator będzie umiał trafić w mój gust? Co będzie jeśli całkowicie nie spodoba mi się to co ktoś zaproponuje? Mi bardzo zależy na tym, że dekoracje były przede wszystkim oryginalne.
A co do zdjęć to meeega to wygląda! Co to za firma? Ciekawe co mój narzeczony by powiedział jakbym mu pokazała :D Może jednak uda mi się przeforsować tą czerń? :D
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: Oryginalne dekoracje ślubne Warszawa

Postprzez Hosenka » 20 lut 2015, o 17:07

jeśli znajdziesz sobie kogoś kompetentnego kto pomaga urządzać takie imprezy to wspólnymi siłami dojdziecie do tego co Ci się podoba a co nie, co jest ok, a czego nie chcesz, nie lubisz itd.

To nie jest tak, że firma mówi Ci jak ma wyglądać Twoje wesele, a Ty musisz się na to zgodzić i koniec.
Jeśli chcesz sobie przejrzeć ich pomysły to pooglądaj zdjęcia w galerii na ich stronie. wygoogluj decoMakers

Sama wtedy zobaczysz jak ich pomysły się od siebie różnią, że są dopasowywane indywidualnie, a nie że wszystko na jedno kopyto ;)

Bo w życiu ważne są tylko chwile...
Avatar użytkownika
Hosenka
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 16:26

Re: Oryginalne dekoracje ślubne Warszawa

Postprzez a_gatka » 22 lut 2015, o 15:33

Ja mam ten komfort, że mamy dekorację wliczoną w cenę sali i ustalaną bezpośrednio z nami. Wszystko będzie w klimacie karczmy góralskiej plus żywe kwiaty. Stawiam na max. prostoty.
a_gatka
 

Re: Oryginalne dekoracje ślubne Warszawa

Postprzez Madzia » 23 lut 2015, o 10:39

Hosenka, sporo mają tych zdjęć. Zaraz bardziej się zagłębię w oglądanie :D Dzięki za namiar.

A_gatka, w takim razie zazdroszczę, bo u nas to zupełnie nie ma takiej opcji :(
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez darekbaranski12 » 12 sie 2015, o 12:56

Możesz znaleźć kilka firm, które się tym zajmują i popytać się jakie rzeczy oferują. Dobrym rozwiązaniem jest też wybranie się na targi ślubne, można znaleźć dużo interesujących rzeczy i zainspirować się.
darekbaranski12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 sie 2015, o 12:45

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez ttomeka85 » 29 sie 2015, o 13:17

Najważniejszą dekoracją ślubną według mnie są obrusy - dzięki odpowiednio dobranym obrusom każdy stół będzie wyglądał elegancko i doskonale wpasuje się w kolor przewodni ślubu, dlatego warto poświecić im największą uwagę. Z innych dekoracji polecam wykorzystać eleganckie wizytówki na stół i urokliwe lampiony, świetnie wyglądają także romantyczne płatki róż i kolorowe balony weselne.

http://tomark-tex.pl – tekstylia hotelowe, gastronomiczne i domowe
ttomeka85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 sie 2015, o 11:52
Lokalizacja: Warszawa

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez EwellaEwa » 31 sie 2015, o 13:35

Może to drogi interes ale ja wynejełam dekoratorkę na ślub o nic nie musiałam się martwić
EwellaEwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 18:45

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez anielica » 24 wrz 2015, o 10:53

Jakie koszty?
Avatar użytkownika
anielica
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 16 wrz 2015, o 14:26

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez adol » 27 paź 2015, o 17:20

Ja szukałam inspiracji w internecie, a potem przegadałam temat z kobietą w kwiaciarni. Nie było żadnego problemu :D

adol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 17:17

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez jolab » 8 gru 2015, o 16:05

Ja miałam proste dekoracje, ale szykowne. Podobnie postawiłam na winietki i zawieszki na alkohol z SPAM Generalnie to właśnie wyglądały niby skromnie, a zarazem miały coś w sobie, bez przepychu, ale z klasą.

Ostatnio edytowano 8 gru 2015, o 16:32 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
jolab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 gru 2015, o 16:00

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez blueskay » 16 lut 2016, o 13:53

mi bardzo podoba się wystój w ecu ze złotem, byliśmy kiedyś na weselu z takim przystrojenie, do tego jasne kwiaty z elementami jasnego różu, nawet wódka specjalnie zamawiana z polanina była z elementami złotej grawerki dopasowana do wystroju;)
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez katty » 25 kwi 2018, o 13:59

Ja wolę zlecić takie rzeczy osobom, które naprawdę się na tym znają.

katty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 25 kwi 2018, o 13:44

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez Sylwuśka123 » 21 maja 2018, o 10:50

Ja też uważam, że jak ktoś nie ma zacięcia jeśli chodzi o robienie dekoracji to tylko wynajęcie wchodzi w grę. Ja akurat miałam o tyle łatwiej, że moja siostra jest dekoratorką i tylko zamawiałam w hurtowni internetowej LINK różne kwiaty do dekoracji sali i dodatki jak gąbki florystyczne i tym podobne. Wyniosło to taniej niż wynajęcie kogoś obcego, ale dekoracje też były przepiękne.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez nieLka » 23 maja 2018, o 14:14

A ja bym postawiła na jeden jakiś stonowany kolor, bo ty będziesz w sukni białej, mąż w garniaku, to może dodać trochę ciemnego bordo albo coś? Moja przyjaciółka np, robia wesele w stylu wiejskim i miała piękne polne kwiaty różnokolorowe, rozdawała słoiczki z miodem gościom.. Więc to była taka spójna koncepcja. Jeśli podoba ci się styl retro, to możesz poszukać takich dodatkow. Teraz naprawdę osób dekorujących sale jest mega dużo, wystarczy się odezwać, zapytać o koszty takiego czegoś i już :D teraz mam zapro na slub kumpla i zaproszenia były w kolorze butelkowozielonym. I chyba takie będą dekoracje - stonowane, z klasą, ale jednak nie białe.

"-Puchatku?
-Tak, Prosiaczku?
-A nic, chciałem się tylko upewnić, że jesteś..."
:D
nieLka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 15:47
Lokalizacja: Włocławek

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez fantaziopedia » 5 cze 2018, o 10:09

Moim zdaniem pomocna może okazać się następująca metoda:
W pierwszej kolejności możesz zorientować się w propozycjach firm zajmujących się produkcją papeterii ślubnej, wybierasz zaproszenia, które Ci się najbardziej podobają i zastanawiasz się jak mogłyby wyglądać wszelkiego rodzaju dekoracje ślubne. Może i wydaje się to trochę pokrętne, ale myślę, że takie podejście może otworzyć oczy na nowe, inne możliwości, a jeśli wybierzesz już zaproszenia ślubne, to z pewnością dogadasz się z ich producentem w kwestii wykonania interesujących Cię dodatków, nawet jeśli nie ma ich w ofercie.
Powodzenia!

Zaproszenia Ślubne www.comfore.pl
fantaziopedia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 kwi 2018, o 12:26

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez Julia Niebo » 24 lut 2021, o 10:38

Przed czerpaniem inspiracji na dekoracje wesele warto poczytać sobie co powinno się znaleźć podczas takiego wesela np. na stołach. W Internecie znajdziemy dużo artykułów na ten temat a jednym takim będzie strona ABAR-ZABAWKI.PL
Julia Niebo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lut 2021, o 13:46

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez Julia Niebo » 4 mar 2021, o 14:37

Fajnie jak się dekoruje sale weselną samemu, ponieważ na pewno będzie oryginalna, ale są niektóre elementy, które powinny się znaleźć na takim stole weselny. Dlatego polecam zapoznać się z artykułem na stronie ABAR-ZABAWKI.PL
Julia Niebo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lut 2021, o 13:46

Re: Oryginalne dekoracje ślubne

Postprzez antimicrobial » 23 mar 2021, o 22:51

lepiej skorzystać z usług specjalistów, jeśli sami mamy czerpać inspiracji z neta, albo się ma wene albo jej sie nie ma:)
antimicrobial
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 mar 2021, o 22:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Adrian382, Bing [Bot], Kylloneniopr