Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez anett » 31 gru 2015, o 00:09

Dokładnie, warto się zabezpieczyć, zamiast później stresy takie mieć. Są przecież tabletki z bardzo małą ilością hormonów Vibin mini. Takie właśnie tabletki na pierwszą antykoncepcję dla młodych dziewczyn. Może warto rozwayć na przyszłość.
Avatar użytkownika
anett
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 10:11

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez girlonfire » 7 sty 2016, o 00:14

Czy mogę być w ciąży jeśli chłopak skończył we mnie bez zabezpieczenia a robiliśmy to podczas okresu ? Słyszałam że to zabija plemniki :) w sensie krew
girlonfire
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 14 gru 2014, o 11:42

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 7 sty 2016, o 07:09

Ryzyko istnieje zawsze.
Jedyne co, to fakt że raczej wtedy płodnych nie miałaś, ale z tego co pamiętam plemniki w ciele kobiety chyba do kilku dni sa w stanie przeżyć

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Natalia134 » 7 sty 2016, o 18:56

Witam. 19 grudnia mialam @ skonczyl mi sie 24 no i 25 i przed @ robilismy to. Staramy sie juz od pol roku. Od 29 mam bole podbrzusza bole piersi i kregoslupa. Czy jest szansa zebym byla w ciazy? Czy to juz czas na zrobienie testu ?
Natalia134
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 17:23

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 7 sty 2016, o 22:48

Test najlepiej zrobić albo w dniu spodziewanej miesiączki, albo przynajmniej 10 dni po stosunku

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Pam_ela » 18 sty 2016, o 12:53

warto obserwować cykl i robic testy owulacyjne w trakcie starań

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Kobieco » 18 sty 2016, o 17:53

A wystarczyłoby zacząć brać tabletki antykoncepcyjne i nie bałabyś się

Jestem kobietą i czuję się http://Kobieco.pl. Każda kobieta na to zasługuje!
Kobieco
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 17:04
Lokalizacja: Konin

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez kakaowa » 20 sty 2016, o 12:38

Napisz, czy udało się :)
Avatar użytkownika
kakaowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 sty 2016, o 12:33

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Natalcia92 » 22 sty 2016, o 16:21

Dziewczyny pomóżcie co miesiąc dostaje miesiączkę nigdy mi się nie spóżnia trwa 7dni dostaje co 28dni , ostatnią miesiączkę miałam 10 grudnia.2015r i powinnam dostać 7 stycznia wtedy zaczoł boleć mnie dół brzucha i bardzo brodawki mnie bolały ale miesiączki brak, robiłam test ciążowy wyszedł negatywnie, poszłam do ginekologa zrobił mi usg dopochwowe i stwierdził ,że mam wszystko powiększone a tam jak pęcherzyk coś się pojawia ale nie wie co to jest ,przepisał mi Folik i za 2 tyg powtórzyć badania ,ale dzisiaj boli mnie brzuch dołem i mam lekkie plamienie i jak sikam to tak jak by mocz z krwią ale jasna ta krew była i to tylko przy załatwianiu się bo tak to mi nie cieknie ani nic i zaczoł boleć mnie kręgosup co to może być boje się bo bardzo chce mieć bąbelka
Natalcia92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 17:37

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez patykarl » 8 lut 2016, o 13:25

Kobieco napisał(a):A wystarczyłoby zacząć brać tabletki antykoncepcyjne i nie bałabyś się


to nie jest takie proste i trzeba temat przemyśleć i najlepiej skonsultować z kimś odpowiednim. znam dziewczyny, które mają taką specyfikę organizmu, że narobiły sobie tym szkody.

patykarl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 lis 2015, o 11:50
Lokalizacja: Sandomierz

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez a_gatka » 15 lut 2016, o 13:25

@patykarl, nikt nie zmusza tu do brania pigułki. Piszemy o tym, że dużo lepszą opcją jest zabezpieczyć się, niż martwić po każdym stosunku o niechcianą ciążę. A co do skonsultowania z kimś, to... najlepiej z lekarzem, nie? ;)
a_gatka
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez malg0ska » 17 lut 2016, o 14:20

jedna moja koleżanka narobiła sobie takiej szkody przez pigułki, okazało się, że ma jakaś taka wadę genetyczną i to się wtedy ujawniło i miała straszne problemy z krwią. Także bez antykoncepcji źle, a z nią tez trzeba postępować z głową...!
malg0ska
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 14:38

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Gaja1387 » 17 lut 2016, o 19:12

Od 12 lutego do wczoraj spedzałam czas z moim narzeczonym. Mieszkamy osobno, on w Niemczech, a ja w Polsce, widzimy się raz na 3-4 tygodnie. Ostatnia miesiączka skończyła mi się 10 lutego, dziś zaczęło mnie coś boleć w okolicy macicy nad kością łonową, nie wiem od czego, nigdy w taki sposób brzuch mnie nie bolał, ale nie jest jakoś bardzo uciążliwy, da się wytrzymać, nie krwawie, śluz jest lepki i biały. Czy możliwe, że jestem w ciąży? A może to jakaś choroba.?
Gaja1387
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 18:01

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 17 lut 2016, o 20:53

Gaja ale nie zakładaj tematów, na ten sam temat i przeklejać postów w wszelkie możliwe miejsce, bo jest to łamanie regulaminu

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Anastazja099 » 18 lut 2016, o 13:36

Hadassa napisał(a):Gaja ale nie zakładaj tematów, na ten sam temat i przeklejać postów w wszelkie możliwe miejsce, bo jest to łamanie regulaminu


Właście tez to czytam i mam jakieś deja-vu, ze jeż to widziałam :)
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez SunriseAvenue11 » 19 lut 2016, o 11:18

a nie lepiej isc do ginekologa i tam znalexc odpowiedz? to chyba najszybsza droga, aby poznac czy jestes w ciazy czy nie, czasami nasz kobiecy organizm ma swoje humory i moze sie wydawac, ze jestesmy w ciazy, a nie jestesmy, ginekolog to wszystko moze najlepiej ocenic
SunriseAvenue11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lut 2016, o 11:14

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez eRozkosz_pl » 12 kwi 2016, o 12:50

To chyba najrozsądniejsze wyjście,czyli udać się do dobrego ginekologa i wykonać badania,zamiast snuć same domysły,z perspektywy forum naprawdę bardzo ciężko będzie nam stwierdzić czy jesteś w ciąży.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Konstantynka » 12 maja 2016, o 09:14

A jakie są najskuteczniejsze metody?
Konstantynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 maja 2016, o 09:10

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez WiolkaKlaman » 13 maja 2016, o 08:15

Konstantynka napisał(a):A jakie są najskuteczniejsze metody?

Ilość metod antykoncepcyjnych jest tak dużaa- zapytaj się Twojego ginekologa, bo trzeba dopasowac metodę do danej osoby. Znam dziewczynę uczuloną na lateks- więc prezerwatywy odpadają, tabletki antykoncepcyjne są skuteczne, jednak mi na przykład nie służą. Na serio- takie rzeczy trzeba konsultowac z ginekologiem.

Jestem hipochondryczką- jak tylko coś się dzieje, szukam lekarza.
WiolkaKlaman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 19 kwi 2016, o 09:56

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez princessa92 » 19 maja 2016, o 11:14

czesc dziewczyny!widze wiele z nas ma podobne problemyi ja chyba tez mam..i nie daje mi to spokoju..tak wiec w weekend w sobote mizialam sie z chlopakiem,przytulalismy sie calowalismy takie tam..i piescilam mu penisa najpierw reka a potem ustami..wytrysku nie bylo..i kiedy skonczylam pocalowalismy sie z dwa razy i potem robil mi palcowke..i pytanie mam..kiedy sie pocalowalismy to czy po tym piesczeniu penisa ustami moglam nieniesc na jego wargi jakies nasienia?bo potem troche naslinil swoj palec i robil mi palcowke..i nakrecam sie ze moglam byc zaplodniona..kiedy to robilasimy dodam ze jestem po okresie i mialam dni nieplodne.dwa dni pozniej po tym dostalam jakiegos malego krawienia ale z uplawami..i sie nakrecam czy to juz nie krwawienie implatacyjne..wizyte mam dopiero u ginekologa za miesiac..a ja sie niecierpliwie i niepokoje.czekam na wasze odpowiedzi..:-)
princessa92
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 14:46

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez a_gatka » 22 maja 2016, o 13:12

@proncessa prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w takiej sytuacji jest naprawdę niewielkie, ale dla pewności zrobiłabym test. Swoją drogą - może warto pomyśleć o antykoncepcji? To bardzo praktyczne. ;)
a_gatka
 

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez 123456789.pl » 5 lip 2016, o 18:39

Witam,
Dnia 31 maja doszło do sytuacjii,podczas której mogłabym zajść w ciąże,chociaż myśle że ryzyko jest dosyc małe.Dnia 5 czerwca (czyli tak jak powinnam mniej wiecej dostac okres,dwa poprzednie byly 3 dnia meisiaca) dostałam 8 dniowego plamienia.Czasami tylko lekki skrzep krwi np z rana ze mnie poelcial,tak to ciagle brazowe plamki,a zawsze moje okresy byly baaaardzo obfite.19 czerwca z rana wykonalam dwa testy ciążowe-wyszly negatywnie.Teraz jednak ciagle mam uczucie glodu i to takie mocne,zjem coś,a za chwile ssie mnie w żoładku jakbym nie jadła nic cały dzien,czasami chce mi sie wymiotować.Okresu na razie jeszcze nie mam,bo myśle,że może też mi się spóźnić przez bardzo silny stres.Co o tym sądzić? Ciagle sobie wmawiam a może coś,a może zle cos z testami zrobilam ze stresu i wynik negatywny,a moze za wczesnie,a tak naprawde jestem w tej ciaży.Nie wiem co już sądzić,ciagle sie denerwuje.Najbardziej wlasnie niepokoi mneo to plamienie,bo w wielu miejscach czytalam,że przy zapłodnieniu moze byc takie plamienie ktore jest mylone z miesiaczka..Nie mam pojecia.
123456789.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 22:27

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Aniaaa21 » 6 lip 2016, o 15:56

DZIEWCZYNY JESTEM TU NOWA MAM PROBLEM
Aniaaa21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2016, o 15:50

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hadassa » 6 lip 2016, o 15:59

W czym problem? I proponuje nie pisac tylko duzymi literami

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Aniaaa21 » 6 lip 2016, o 16:05

3 miesiace temu urodzilam coreczke 8.04.2016 ..piewszy sex po porodzie mialam 5 czerwca bez zabezpieczenia 24 dostalam plamienie 3 dniowe a 31 czerwca wykonalam Bete HCG wynik 1"20..czy jest sens ja powtarzac? Boje sie ze jestem w ciazy.Prosze o pomoc
Aniaaa21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lip 2016, o 15:50
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], brodzikgleboki, Google [Bot]