Problem z dopasowaniem ciuchów

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Problem z dopasowaniem ciuchów

Postprzez blackitty » 14 kwi 2016, o 15:57

Hej

No więc nie należę do najszczuplejszych osób (44 rozmiar :) zwłaszcza spodnie, góra 42)... Nigdy nie miałam swojego stylu... ciężko mi ogarnąć moją szafę... mam tony ciuchów, niektóre ciągle z metkami... Uwielbiam cosplay, ale gdybym zaczęła chodzić z kocimi uszami zostałabym wyeksmitowana lol ... no ale do sedna- moje pytanie: Mam spore biodra i uda, niezbyt długie nogi, widoczną talię, biust e... jakie ciuchy mi pasują? jak powinna wyglądać moja szafa? Jak wygląda wasza? co robić co robić? Och nie lubię pospolitości... proszę o jakieś podpowiedzi :)

“A girl should be two things: classy and fabulous.” ― Coco Chanel

Anna Pikura - biokosmetyki, salony kosmetyczne!
Avatar użytkownika
blackitty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 15:40
Lokalizacja: Wocław

Re: Problem z dopasowaniem ciuchów

Postprzez dalima » 18 kwi 2016, o 15:21

Jest masa blogów na prawdę fantastycznych dziewczyn w większym rozmiarze :) Szukaj zdjęć, inspiruj się, przeglądaj jakiś pinterest itp. To Ci na pewno wiele pomoże :)
dalima
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 14:36

Re: Problem z dopasowaniem ciuchów

Postprzez blackitty » 18 kwi 2016, o 17:00

Och, wiem jak blogi trendsetterek wyglądają od strony blogerki i zapewniam Cię, że mało w nich szczerości a dużo... reklamy :) No dlatego chiałam zapytać tutaj, myślałam, że może trafię na osobę o podobnej figurze. W szafie mam i sportowe rzeczy, i takie na luzie, ale też sporo ładnych sukienek, itp :) i tak naprawdę to nie wiem, co mi się podoba :/ coś mi się wydaje, że chyba jakaś stylistka by mi się przydała hahaha

“A girl should be two things: classy and fabulous.” ― Coco Chanel

Anna Pikura - biokosmetyki, salony kosmetyczne!
Avatar użytkownika
blackitty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 15:40
Lokalizacja: Wocław

Re: Problem z dopasowaniem ciuchów

Postprzez Hadassa » 20 kwi 2016, o 06:23

Ale to nie rozmiar chyba tu jest problemem? Albo?
Bo wydaje mi sie ze kwestia znalezienia ciuchow ktore Ci sie spodobaja, bedziesz sie dobrze czuc i beda tez pasowac na Ciebie.
Moze warto wkleic tu zdjecie swojej sylwetki

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Problem z dopasowaniem ciuchów

Postprzez Obcasy.pl » 20 kwi 2016, o 10:37

Przede wszystkim nie noś "workowatych" ubrań. Twierdzenie, że osoby z nadwagą powinny zasłaniać się bezkształtnymi "worami", którymi się zasłonią błędne. Obszerna odzież tylko Cię pogrubi. Pamiętaj o zasadzie "jeśli Maxi, to mini" - jeśli zakładasz obcisły dół, to załóż luźną górę i odwrotnie - jeśli góra jest obcisła, dół powinien być luźniejszy. Jeśli masz duże piersi, to obligatoryjne są głębokie dekolty w "serek", które wyszczuplają tułów. Unikaj odzieży pstrokatej (szczególnie na górze). Jeśli założysz kwieciste rurki, to dobierz do nich gładką, luźną bluzkę. Nie zamykaj się natomiast na kolory. Ubieranie czerni, która wyszczupla, wiosną i latem będzie wyglądać komicznie i będzie Ci gorąco, gdyż kolor czarny absorbuje światło. Kolor biały dla odmiany je odbija, dlatego letnimi miesiącami tak wiele bieli na ulicach ;) Ale ale... Jeśli zdecydujesz się na kolory, to postaw na pastele, które nie "krzyczą", dodają świeżości i lekkości sylwetce. Ważne są również dodatki, które powinny być nienachalne i delikatne (wcale nie muszą być drogie, by dobrze wyglądały!). Powodzenia! Pozdrawiamy :kwiatek
Obcasy.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 13:40
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]