Wakacje Dzieciakow :)

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez docha » 14 sie 2014, o 21:29

teraz masz dodatkową atrakcję, więc warto się wybrać:
Obrazek
a to ile czasu Wam zabierze to już kwestia indywidualna, ale w razie czego baza noclegowa jest ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez antola » 20 sie 2014, o 15:28

Docha, dzięki! Udało nam się załapać na Dinozaury po zmroku i było warto :) Może nie było super ciepło, ale fajnie to wszystko wyglądało, było dobrze oświetlone. Wcześniej też trafiliśmy na pokazy iluzji, także dodatkowa atrakcja. Wybraliśmy też nocleg w River Parku, bo dzieciaki były zmęczone i nie chcieliśmy tak późno wracać do domku :) Pewnie jeszcze kiedyś tam wpadniemy.
antola
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 sie 2014, o 11:07

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez jałowa » 20 sie 2014, o 19:32

my wpadliśmy do Zatorlandu w drodze powrotnej z wakacji, dzieciaki wreszcie zobaczyły coś ciekawego, a najważniejsze jest to, że nie nudziły się, parki z dinozaurami to już oklepana rozrywka, wszędzie można je spotkać, ale park z ruchomymi i wydającymi dźwięki owadami jeszcze nigdzie nie widzieliśmy poza Zatorlandem.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Jagoda31 » 10 wrz 2014, o 10:54

Ciekawa opcja. Moje dzieciaki również lubia dinozaury tak wiec może sie wybierzemy :)
My spędziliśmy tydzień w centrum rekreacyjnym Promenadzie w lipcu. Byliśmy tam również w zeszły weekend. Bardzo fajne miejsce pod Warszawą ( jest nad Zalewem Zegrzyńskim - jedzie się tak może z pół godziny).
Na miejscu bardzo wiele fajnych atrakcji dla dzieci:
dmuchany zamek
plac zabaw
plaża
starszy synek uwielbia ściankę wspinaczkową.
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Tyfusek28 » 25 paź 2014, o 20:25

ja z corkami jezdze czesto do Lesnej Ryby w woj Lubelskim :D sa tam fajne warunki dla dzieci...duzo placy zabaw...park linowy i dla dzieci i dla doroslych...

My kind of love
Avatar użytkownika
Tyfusek28
Fajna Kobietka
 
Posty: 139
Dołączył(a): 25 paź 2014, o 12:30

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez enina » 6 mar 2015, o 15:48

Karolina_R napisał(a):Nie wiem czemu tak jest, ale dzieciaki najchętniej spędzają wakacje z dziadkami.

Bo dziadkowie maja więcej cierpliwości do wnuków:)
enina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 sty 2015, o 15:00

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Czarna » 7 mar 2015, o 16:55

enina napisał(a):
Karolina_R napisał(a):Nie wiem czemu tak jest, ale dzieciaki najchętniej spędzają wakacje z dziadkami.

Bo dziadkowie maja więcej cierpliwości do wnuków:)

I na więcej im pozwalają :)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Lucy » 25 mar 2015, o 12:13

Biuro aviatour travel ma w swojej ofercie różne wycieczki dla mniejszych dzieci. My na przykład byliśmy ostatnio w Kołacinku, w dinoparku. Mojej córce się strasznie podobało, bo ostatnio interesuje się wielkimi gadami.
Cała wycieczka była fajnie zorganizowana, taka jednodniowa z przedszkola. Ja tam jechałam jako opiekunka dodatkowa, bo mam na szczęście przygotowanie pedagogiczne i mogę brać udział.
A ten Dinopark to naprawdę fajne miejsce dla dzieci, jak któreś ma hopla na tym punkcie to koniecznie trzeba je tam zabrać.

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez eDom » 3 kwi 2015, o 10:07

Możecie się także wybrać do Uniejowa, gdzie znajduje sie park wodny i wody termalne. Miejsce to jest położone w centralnej Polsce.
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Rey » 1 lip 2015, o 22:39

[quote="xena"]My w tym roku zabieramy dzieciaki nad nasze morze ;) Byliśmy tam w zeszłym roku i wracamy ponownie. Myślałam na początku o podróży zagranicznej ale doszłam do wniosku, że maluchy są jeszcze zbyt małe na takie wyjazdy (2 i 4 lata). Najbardziej obawiałam się jedzenia./quote]
Wygląda spoko, dosyć domowo. Choc więksuy urok nam morzem mają domki dla mnie. A wysylacie dzieciaki na jakieś kolonie? 8-)
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez kusicielka » 6 lip 2015, o 00:16

Na kolonie jeszcze zawcześnie u nas, ale kolejny raz decyduje się na półkolonie. Wczesniej byliśmy w vinci, ale teraz nie mają, albo nie mają, albo jakoś bardzo drogo, już nie pamiętam, bo w maju się dowiadywałam, za to znalazłam bardzo fajne w splocie artystycznym.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez annam22 » 6 lip 2015, o 15:31

Ja na pewno pokażę swoim dzieciom polskie morze. Jest tam cudownie, moim zdaniem Bałtyk ma swój niepowtarzalny urok, nic nie może się z tym równać!

annam22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 lip 2015, o 15:27

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez eDom » 8 lip 2015, o 18:19

Dzieciaki uwielbiają wakacje nad morzem! Włochy lub Hiszpania to idealne miejsce :)
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Rey » 13 lip 2015, o 22:07

kusicielka napisał(a):Na kolonie jeszcze zawcześnie u nas, ale kolejny raz decyduje się na półkolonie. Wczesniej byliśmy w vinci, ale teraz nie mają, albo nie mają, albo jakoś bardzo drogo, już nie pamiętam, bo w maju się dowiadywałam, za to znalazłam bardzo fajne w splocie artystycznym.
Ac o takiego dokładnie znalazłaś tam?
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez kusicielka » 25 lip 2015, o 18:16

Rey napisał(a):[Ac o takiego dokładnie znalazłaś tam?

Przepraszam, nie było mnie na forum trochę - półkolonie tematycze np. indiańska wioska, mała dama, powrót do szkoły pod koniec wakacji. % dni pełnych wrażeń, a za dwa tygodnie 1300 z jedzonkiem i 9 godzin dziennie. Moja jest wniebowzięta.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez paulinaa89 » 29 lip 2015, o 09:23

W tym roku wybieramy się do Kołobrzegu, natomiast w poprzednim byliśmy w Łebie. Dzieciom najbardziej spodobał się Park Dinozaurów, a mi i mężowi wycieczki rowerowe, na góry Rowokół i Kluki - stoi tam jeden z najbardziej malowniczych skansenów w Polsce.

paulinaa89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 10:07
Lokalizacja: Józefosław

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Rey » 9 sie 2015, o 20:20

kusicielka napisał(a):
Rey napisał(a):[Ac o takiego dokładnie znalazłaś tam?

Przepraszam, nie było mnie na forum trochę - półkolonie tematycze np. indiańska wioska, mała dama, powrót do szkoły pod koniec wakacji. % dni pełnych wrażeń, a za dwa tygodnie 1300 z jedzonkiem i 9 godzin dziennie. Moja jest wniebowzięta.

Fajne, w tym roku nie było już miejsc na interesujący nas ewentualnie termin, ale w pbędę sledzić w ferie zimowe i następne wakacje. Coś niebanalnego, innego niż wyjście na basen i do kina, co jest na wszystkich latach w mieście. ;)
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez SklepRevell » 28 wrz 2015, o 09:16

Przed dylematem gdzie jechać na wakacje z małym dzieckiem lub większą pociechą co roku staje wiele rodziców. Z myślą o dzieciach i ich rodzicach wiele biur podróży układa specjalną, rodzinną ofertę, która zawiera sporo udogodnień dla najmniejszych to m.in. specjalne menu, foteliki dla dzieci w restauracjach, bezpłatne łóżka w pokoi rodziców, brodziki dla dzieci i baseny, pokoje zabaw, animacje, kluby dla dzieci, czy baseny z piłeczkami. Ale oczywiście i my sami możemy ułożyć swój indywidualny plan wycieczki i samemu wybrać dogodne dla nas miejsce na wakacje.
Avatar użytkownika
SklepRevell
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 wrz 2015, o 15:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez a_gatka » 3 gru 2015, o 13:01

U nas będzie obóz taneczny.
a_gatka
 

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Hadassa » 6 gru 2015, o 21:32

Twója ma talent, to sie nie dziwię...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Czarna » 12 gru 2015, o 14:23

Niedawno dowiedziałam się fajnych obozach tematycznych dla dzieciaków, głównie będących miłośnikami fantasy. Nazywa się to Szkoła Tropicieli (jest oczywiście stronka, zainteresowani wyguglają bez problemu) i polega na organizacji aktywnego wypoczynku w różnych zamkach w Polsce. Czytałam program i wygląda to naprawdę ciekawie (m.in. nauka o talizmanach, zielarstwie, strzelanie z łuku, walki na miecze itd. itp.). Pomyślałam, że gdyby mój mały był w odpowiednim wieku, pewnie bym go namawiała na taki wyjazd w ferie. Ja takich atrakcji za dzieciaka nie miałam, a te mnie szczerze urzekły (w sumie to sama bym się chętnie na coś takiego wybrała ;)). Osobiście fanką fantasy nie jestem, ale to mi całkiem fajnie wygląda. Dzieciaki latają tam poprzebierane m.in. tak:
Obrazek

Obrazek

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez karetia » 2 maja 2016, o 12:04

Dzieci na wakacje zawsze jeżdżą z nami. Wybieramy hotele, które mają mnóstwo atrakcji, zawsze jakiś aquapark dla dzieci, animacje itp. Po prostu - cały tydzień dobrej zabawy. Pewnie za kilka lat się rozdzielimy i dzieci będą już same na wakacje jeździły, ale to jest kwestia minimum kilku lat. Na chwilę obecną nie ma na to szans. Są zbyt małe ;-) Wakacje mamy pracowite, ale to również ma swój urok ;-)
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Haska » 4 maja 2016, o 18:44

A jakieś konkretne hotele jesteście w stanie polecić? Pod dzieci? I dlaczego akurat te? Szukam czegoś solidnego w Europie.
Kraje arabskie póki co zdecydowanie odpuszczamy...
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez karetia » 6 maja 2016, o 11:34

Imperial Belvedere na Krecie
Calimera Sunny Beach w Bułgarii

Po prostu w Travelplanet zaznaczasz tam, że hotel pod dzieci, nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa, ale mają coś takiego. Tam chyba są też oznaczenia, że masz hotel sugerowany pod dzieci. Fajne baseny, zjeżdżalnie, ale istotne jest również położenie w hotelu. Bo wspinanie się codziennie z wózkiem pod górkę nie jest żadnym rozwiązaniem.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Haska » 9 maja 2016, o 18:43

Oba z fotek bardzo ładne, ten na Krecie sporo droższy, ale chyba ta Bułgaria lepsza ze względu na to, że jest płasko. Tylko na Krecie pewniejsza pogoda, co nie? Świetna miejscówka. A jeszcze jakieś hotele polecicie? Na pewno musi być duży brodzik... po do tym względem zdecydowanie lepszy jest ten Imperial. W sumie to chyba jeszcze nie widziałam, żeby hotel miał taki kawał basenu dla dzieci.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]