Zakup sukni ślubnej przez internet??

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez a_gatka » 3 gru 2015, o 11:59

Ja kupiłam przez neta wszystko - suknię, buty, bieliznę. Pojechałam tylko przymierzyć.
a_gatka
 

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Pam_ela » 10 sty 2016, o 21:42

Niestety jestem niewymiarowa i w moim przypadku takie rzeczy nie wchodziły w grę...

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Hadassa » 13 sty 2016, o 14:10

Ale wtedy nie raz masz okazję sama wybrać i dobrać osobno góre i osobno dół

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez MissMick » 22 sty 2016, o 22:05

ooo kupwać tak suknie przez internet ? ja bym się bała , oczywiście każdy robi jak uważa . Fakt ja również oglądałam suknie slubne na internecie ( niestety jak brałam ślub nie było mnie stać na suknie prosto z salonu , więc odkupiłam -oczywiście nikt o tym nie wiedział poza moją mamą ) ale ja ta suknie najpierw przymierzyłam i miałam się zatsanowic czy ją biorę czy nie . szczęście miałam takie ze jak ją przymierzyłam to była idealna ;)Ja polecam udać się do dobrej krawcowej która zajmuje się szyciem sukni wtedy nie placi sie za suknie jak za zboże , tak to niestety wygląda wsalonach , normalnie moja suknia ślubna w salonie , bardzo podobny model , z tych samych materiałów był wart 2600 zł ;/ a na to mnie stac nie było ...
MissMick
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 21:50

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez L... » 26 sty 2016, o 11:13

mowilam ze bym nie zamowila a zamowilam suknie na cywilny, jeszcze ba, szyta na miare :D


ale juz ta na koscielny wlasciwa kupilam normalnie w salonie, koszt wiele wiekszy i musialam byc jej pewna
L...
 

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Hadassa » 26 sty 2016, o 13:09

Lady, ja moją w sumie też przez neta kompletowałam ;)
więc wiem że to jest możliwe ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez takababeczka » 2 lut 2016, o 14:58

ja bym nie ryzykowała zakupu sukni przez neta ;/ nie widzisz, więc nie wiesz jaka jest jakość.
takababeczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 gru 2015, o 15:51
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez MadaLenka » 17 lut 2016, o 16:29

Cześć, wg mnie najłatwiej znaleźć sukienkę w internecie, jest o wiele większy wybór a coraz więcej ofert jest z możliwością wcześniejszego przymierzenia...no chyba, że szukasz np. na e-bayu. :D Swoją suknię ślubną wyczaiłam w internecie, a teraz chcę ją sprzedać - przed zakupem można podjechać i przymierzyć...POLECAM! Zapraszam przyszłe panny młode na olx tytuł Suknia ślubna + długi welon rozm. 34-36 kolor ivory, Grójec. pozdrawiam :kiss2
MadaLenka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 15:54

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Woli » 24 lut 2016, o 17:32

Trudno mi sobie wyobrazić taki zakup. Ślub to bardzo ważny moment w życiu, więc wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i w przenośni i dosłownie. Nie wyobrażam sobie np. jak można dobrać odpowiedni rozmiar takiej sukni przez internet? Suknia to nie buty, że wystarczy podać tylko numer.
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez blueskay » 24 lut 2016, o 23:22

chyba bym się nie odważyła na kupno sukni przez internet w ogóle rzadko kupuję ubrania ponieważ z doświadczenia wiem że nie wszystkie kroje mi pasują. Chyba że miałabym już upatrzoną a w internecie byłaby tańsza.
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Karameczka » 7 kwi 2016, o 12:54

przez neta można kupić sukienkę na codzie, a nie suknie ślubną. Przecież musi ona ładnie leżeć, być dopasowana, najlepiej szyta na miarę. Po prostu nie wyobrażam sobie zakupu sukni ślubnej przez Internet. Do tego jest taki dobrobyt salonów ślubnych, że nie ma powodów do zakupu sukni on line. Wiem, bo jestem na etapie poszukiwania taj wymarzonej sukni. Swoją znalazłam w warszawskim salonie SPAM

PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
Karameczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 12:52

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Czarnuszka » 11 kwi 2016, o 15:26

Zdecydowanie odradzam zakup sukni ślubnej przez internet. Ja rok temu wyszłam zamąż. Wymarzyłam sobie białą księżniczkę bez ramiączek, gdy przyszłam do jednego z salonów ślubnych i zaczęłam mierzyć owe modele w stylu biała księżniczka okazało się, iż kolor bieli zupełnie do mnie nie pasuje, fason księżniczki również. Ostatecznie kupiłam suknię w kolorze śmietankowej bieli, zwiewną grecką z ramiączkami i byłam bardzo zadowolona. Tak więc trzeba jednak pomierzyć, nie można się sugerować zdjęciami sukni z internetu.
Czarnuszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 kwi 2016, o 15:19

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez buba » 9 maja 2016, o 14:24

Tylko nie przez internet, kiedyś koleżanka kupiła sobie suknie ślubną na stronie internetowej, więc jak już przyszła to była do niczego, zamówienie wyglądało zupełnie inaczej w galerii i nie miało dużo wspólnego z tym co było w przesyłce , rozmiarowo też nic się nie zgadzało. Na swój ślub zamówiłam i zaprojektowałam suknie w pracowni krawieckiej pani Doroty w Sołtykowie i jestem bardzo zadowolona, suknia którą sobie stworzyłam była zjawiskowa, jeżeli ktoś mieszka w okolicy Radomia to polecam gorąco tą pracownię.
buba
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 14:07

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Biografianiepozorna » 9 maja 2016, o 20:25

Sukienka przez neta to chyba slaby pomysl, no chyba ze masz ja gdzie wczesniej przymierzyc
Biografianiepozorna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 26 kwi 2016, o 15:28

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Karameczka » 16 maja 2016, o 11:49

Wiem, że niektóre dziewczyny kupują przez neta, głównie żeby trochę zaoszczędzić, ale jednak taka suknie trzeba przymierzyć. Nie wyobrażam sobie zamówienia sukni gorsetowej przez neta … Ja swoja zamówiłam w salonie Młoda i Moda. Chciałam dodoać zdjęcie ale coś mi nie działa :( . I wiem, że zamowienie na ślepo sukni to duże ryzyko.
Karameczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 12:52

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Zefiryna » 18 maja 2016, o 22:38

Ja bym się na pewno nie zdecdydowała bo lubię jednak rzeczy przymierzyć.

Zefiryna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 maja 2016, o 22:36

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez eszka » 4 kwi 2017, o 18:45

Mnóstwo kobiet kupuje suknie ślubne w sieci. Proszą o uszycie sukni na wymiar, a później ewentualnie robią poprawki u krawcowej. Większość z tych zakupów jest trafionych.

eszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 kwi 2017, o 18:40

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Jaśmin » 12 kwi 2017, o 00:57

Szczerze, ślub to jest jedyny w życiu taki dzień, kiedy jesteśmy gwiazdą sceny i który mamy do końca życia zapamiętać i ja osobiście nie zamierzam na tym żydzić. Nie chcę wydawać nie wiadomo jakich milionów ale na pewno chcę by to była ładna suknia, w moim guście, z dobrych materiałów i tak ją dostosować by leżała na mnie idealnie. Jeśli musi to swoje kosztować to niech kosztuje.

Ogólnie koszt sukni ślubnej w Hiszpanii bez dodatków to minimum około 600-700€ Widziałam internetowe "okazje" za 85€ ale nie było mowy by jedno do drugiego w ogóle porównać. Te internetowe to były jakieś podróbki i na pierwszy rzut oka wyglądały po prostu źle. Nie wiem, może źle szukam...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Hadassa » 14 kwi 2017, o 14:17

Jasmin chyba duzo zalezy od tego czego sie szuka :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Jaśmin » 18 kwi 2017, o 01:36

No może. Chociaż na tych internetowych za 85 było niby napisane "ślubna" ale wyglądały jak zwykła, letnia sukienka tyle że biała, którą można kupić w pierwszej lepszej sieciówce. A skoro to normalna sukienka to po co pisać "ślubna" i podwajać cenę? Bo zwykłą, białą, odrąbaną w kosmos sukienkę z sieciówki można dostać za pół tego.

Ja w tym momencie zaczęłam szukać na facebookowych grupach do odkupienia. Trochę zachodu z tym jest, fajnie, gdyby udało się odkupić bo w końcu to suknia tylko na jeden raz... No ale zobaczymy, na spokojnie sobie szukam bo jeszcze mam trochę czasu. No i raczej chciałabym przymierzyć bo jakoś sobie nie wyobrażam kupić sukni bez przymiarki...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez madziaks » 18 kwi 2017, o 12:47

ja też bym się bała kupować tak ważnej rzeczy przez internet. Chociaż mam znajomą, która sobie na zalando pozamawiała kilka modeli, poprzymierzała i niestety zwróciła. Jednak zobaczenie jej na własne oczy przez zakupem, dokładne przymiarki itp odgrywają tutaj duże znaczenie. Tak jak poprzedniczka pisze, już lepiej chyba szukać na jakiś portalach sukienek z Twojej okolicy, żebyś mogła pojechać i ją zobaczyć przez zakupem.

Avatar użytkownika
madziaks
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez a_gatka » 19 kwi 2017, o 17:30

Ja kupiłam w ten sposób. Teraz sprzedaję :D
a_gatka
 

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Hadassa » 19 kwi 2017, o 20:45

Jasmin.. zawsze to dziala ;) ze dopisek slubna na chrzest itp podwaja stawke

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Jaśmin » 19 kwi 2017, o 22:01

No niestety.

Znalazłam suknię do odkupienia od znajomej i chyba ją wezmę, trzeba będzie trochę poprawek zrobić ale jest piękna, dokładnie w takim stylu jak szukałam i naprawdę okazyjna cena więc jestem przeszczęśliwa!

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Zakup sukni ślubnej przez internet??

Postprzez Hadassa » 27 kwi 2017, o 21:44

Jaśmin, jeżeli jest tylko taka jak chcesz to jasne że warto :D
A możesz się pochwalić jaka ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron