Problemy łóżkowe

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Problemy łóżkowe

Postprzez qwerty123 » 15 maja 2016, o 22:48

Witajcie. Jestem młodą kobietką która ze swoim facetem jest już 3 lata. Różnie między nami bywało, ale się dogadujemy, jesteśmy jak kumple ;-) ;-) lubimy spędzać ze sobą czas, żartować, ogólnie tematów do rozmów nam nie brakuje, gdy są problemy staramy rozwiązywać je razem, i kiedy ze względu na jego pracę, sezonowo rozstajemy się na kilka długich tygodni, wspieramy się jak możemy, ale... jest pewien problem którego moja nieśmiałość nie pozwala mi z nim tego omówić :oops: chodzi jak się domyślacie po tytule o sex. Na początku wszystko było dobrze, układało nam się w tej kwestii i trwało to długo, jednakże jakoś od lata, zeszłego roku coś zaczęło wygasać. Coraz rzadziej dochodziło między nami do zbliżeń, na chwile obecną minęło ok. 10 tygodni od ostatniego razu. Jestem ogólnie osobą bardzo otwartą, gadułą wręcz czasami, ale jeśli chodzi o sex to cholernie nieśmiałą. Na palcach jednej ręki można by zliczyć ile razy to ja zaczęłam ''grę wstępną'', zazwyczaj on to musiał robić, musiał zrobić pierwszy krok, mimo iż miałam straszną ochotę, Ja nie decydowałam się na to, bo bałam się odrzucenia i że spalę się ze wstydu :oops: ( może z 2-3 razy mi odmówił faktycznie ). Jak każdej kobiecie mi tego brakuje, i pomimo tych 3 lat jak z nim jestem, bariery opisanej powyżej nie jestem w stanie przełamać.
Nie pomyślcie sobie że jestem jakąś nimfomanką, absolutnie nie o to mi chodzi. Martwi mnie że być może już przestałam mu się podobać, znudził go sex ze mną albo i już cała ja, żeby miał kogoś nowego to chyba raczej nie, czasu dużo mi poświęca, i nie zaczął też nagle zabraniać mi korzystać ze swojego telefonu itp. Zielonego pojęcia nie mam co robić, on sam też nie pokazuje że miałby chociaż minimalną ochotę na to by do czegoś doszło.
Doradźcie, co tu zrobić. Jeśli byłyście w podobnej sytuacji dajcie znać jakie znalazłyście rozwiązanie.
Proszę o pomoc.
qwerty123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 maja 2016, o 22:26

Re: Problemy łóżkowe

Postprzez Pletwa Reborn » 16 maja 2016, o 15:23

Powiedz mu, że chcesz się ruchać. Może to jemu się znudziło ciągle proponować i ma wrażenie, że to tobie się nie chce, ale od biedy się zgadzasz.
Pletwa Reborn
 

Re: Problemy łóżkowe

Postprzez Edytka77 » 12 cze 2016, o 21:20

To wszystko o czym piszesz świadczy o tym że jednak w waszym związku jest coś nie tak i to nie tylko z powodu sexu.Porozmawiajcie najlepiej szczerze co jest nie tak.
Edytka77
Miła Kobietka
 
Posty: 84
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 19:38

Re: Problemy łóżkowe

Postprzez celineczkaaa » 25 sie 2016, o 09:09

Mnie zaciekawiło slowo "kumple" sorry kobieto alez mężem jak zaczniesz byc jak kumple to już po związku.... trzeba działać. Ja z moim partnerem jak mielismy krzys łóżkowy to szczerze porozmawiał co i jak i powiedzial mi że nuda zapanowała u nas.... i miął rację. Zaczeliśmy od zakupu fajnych rzeczy erotycznych mój maz kupił sobię również suplement diety long men na pobudzenie erekcji i spotęgowanie doznań a ja jakaś fikuśną bieliznę. Powoli powoli o jest okej.
celineczkaaa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 14:34

Re: Problemy łóżkowe

Postprzez Pysiana » 26 sie 2016, o 07:45

Dokładnie. Musicie nad związkiem popracować. Jeśli chodzi o sex to możesz np. zachęcić go seksownym ubiorem lub możesz sama się pobawić, tak żeby Cię widział. To na pewno go nakręci i się przyłączy :) może jakieś nowe pozycje? Wbrew pozorom seks się nudzi jeśli jest ciągle tak samo, nawet mężczyźnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42

Re: Problemy łóżkowe

Postprzez baska90 » 28 sie 2016, o 12:07

10 tygodni to bardzo dużo. Jesteś przekonana, że nie ma innej kobiety?
baska90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 sie 2016, o 12:05

Re: Problemy łóżkowe

Postprzez Ichich » 3 sty 2020, o 13:06

U mnie to juz w miesiace idzie...
Ichich
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 sty 2020, o 21:04

Re: Problemy łóżkowe

Postprzez Natix92 » 13 sty 2020, o 21:23

Hmm, u mnie sprawa wygląda podobnie jak u autorki. Z tą nieśmiałościa. Prawda jest taka, że ja bym bardzo często chciała się kochać z moimi facetem, ale tego nie robimy... Hm, chyba z lenistwa. I teraz jak tak myślę, to głupio mi że piszę to tutaj, a jemu o tym nie mówię. Hmmm, jak zacząć temat? Ja też kiepsko doświadczona jestem w tych sprawach, bo to mój pierwszy partner seksualny. Głupio mi, że się wstydzę..
Natix92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 sty 2020, o 20:59

Re: Problemy łóżkowe

Postprzez Agata_89 » 15 lut 2020, o 14:28

Czesc! Jestem ze swoim facetem juz 5 lat.Mieliśmy też kiedys taki problem,ale wspólnie to przedyskutowaliśmy i postanowiliśmy spróbować pewnych sposobów na zwiększenie libido.Istnieje wiele preparatow podniesienia libido zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.Wypróbowaliśmy wielu roznych preparatow,i w końcu znaleźli to, czego szukali,które pomogły nam zwrócić ten ogień między nami, ale nie będę reklamowac to tutaj.Jeśli ktoś jest zainteresowany link na preparty zostawiłаm w moim podpisie!

Avatar użytkownika
Agata_89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 13:27
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Problemy łóżkowe

Postprzez Lastaria » 21 lut 2020, o 18:17

Ichich napisał(a):U mnie to juz w miesiace idzie...


My (a może ja?) postanowilismy jakiś czas przed ślubem, że nie będziemy tego robić, żeby noc poślubna była choć trochę wyjątkowa. W sumie 7 miesięcy i powiem Ci, że niestety nie był to żaden wyczyn... Nie powiem, żeby go skręcało z braku seksu, może trochę pod koniec. Mam wrażenie, że gdyby nie seks z mojej inicjatywy, to byśmy takie wyniki mieli częściej :(
Lastaria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 lut 2020, o 18:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]