Okna dachowe a skraplanie wody

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Okna dachowe a skraplanie wody

Postprzez skowronek11 » 8 sty 2016, o 21:16

Witam mam taki problem 6 msc temu wprowadziłem sie do nowego domu a teraz mam taka sytuacje ze podczas mrozów na oknach dachowych osadza sie woda i splywa po plytach gk szczegolnie w rogach okien ,jak rozwiazac taki problem w oknach mam te nawiewniki otwarte a woda zbiera sie nawet na tym oknie w ktorym mam wentylacje w kominie otwarta na max boje sie ze zaraz plyty gk poprostu mi sie rozpuszcza chodz dawalem przy oknach te zielone, czy jest jakiś sposób aby ta wodę "przekierowac" aby nie splywala po ramie na plyte tylko skraplala sie na podloge może jakąś uszczelka naklejona na rame?

skowronek11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 16:25

Re: Okna dachowe a skraplanie wody

Postprzez Hadassa » 13 sty 2016, o 14:13

A ja proponuję zakładać tematy w odpowiednich działach
A z tym pytaniem to chyba raczej na jakiś forum budowlane

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Okna dachowe a skraplanie wody

Postprzez Katarynka » 14 sty 2016, o 10:57

Myślę, że co jakiś czas trzeba otworzyć okno na uszczelnienie żeby była dobra wentylacja ;) można postawić dodatkowo w pokoju pochłaniacz wilgoci, to może też pomóc :) czasami na dachach wstawia się wyłaz dachowy zamiast standardowego okna, ale jak ktoś już ma okno to nie ma potrzeby wymiany na coś innego

chirurgia intymna - intymnie bez problemów :)
Avatar użytkownika
Katarynka
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 13 sty 2016, o 15:24

Re: Okna dachowe a skraplanie wody

Postprzez mańka » 20 maja 2016, o 13:19

Szczerze mówiąc to dziwne. Ja mam okna dachowe i w życiu się nie spotkałam z czymś takim. Może montaż kiepski?

mańka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 maja 2016, o 12:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]