Aerobiczna 6 Weidera

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez WeselneZaplecze » 24 lut 2012, o 14:08

Ćwiczył ktoś z was a6w? Bo ciekawa jestem rezultatów :) Aerobiczna 6 Weidera to zestaw ćwiczeń, który podobno pomoże osiągnąć płaski i wysportowany brzuch.
Obrazek
WeselneZaplecze
 

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez dzo » 24 lut 2012, o 14:21

kiedyś próbowałam ale nie dałam rady skończyć, jak dla mnie hardkor :twisted:

ale od pewnego czasu planuję cały czas znowu spróbować bo widziałam efekty u innych i są powalające
dzo
 

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez nadiaa » 27 lut 2012, o 23:32

Ja zrobiłam. To było moje postanowienie noworoczne. Zaczęłam od 2 stycznia i dałam radę :) Czasami nie było lekko np. jak wracałam po całym dniu na uczelni i o 22 zaczynałam ćwiczenia... Efekty oczywiście są. Trochę schudłam i obwód w talii się zmniejszył a mięśnie nieźle się wzmocniły. 2 lata temu też robiłam a6w ale wtedy nie dałam rady. Wymiękłam po 14 dniu. Teraz miałam dobrą motywację :)
nadiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 21:02

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez WeselneZaplecze » 28 lut 2012, o 12:07

Całość zrobiłaś? :kwiatek Dla mnie najgorsze jest to ostatnie ćwiczenie :(
WeselneZaplecze
 

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez nadiaa » 28 lut 2012, o 15:14

Całość, całość :) Faktycznie ostatnie jest dość ciężkie...
nadiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 21:02

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez WeselneZaplecze » 1 mar 2012, o 13:52

Ale tak dzień w dzień, czy miałaś czasem jakieś przerwy? Bo ja obawiam się, że czasem w ciągu dnia może mi zabraknąć czasu... :? A słyszałam, że wtedy od nowa trzeba zaczynać.
WeselneZaplecze
 

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez dzo » 1 mar 2012, o 19:12

tak tak nie można przerwy zrobić ;/

jeśli się zrobi to trzeba od nowa
dzo
 

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez nadiaa » 3 mar 2012, o 17:25

No właśnie nie można zrobić przerwy. Robiłam dzień w dzień. Czasami było ciężko ale dałam radę :)
nadiaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 21:02

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez tiya » 31 mar 2012, o 19:19

jeśli ćwiczycie to po to by mieć ładnie wytrenowany i płaski brzuch to porażka, sama do niedawna wierzyłam w cudowną moc a6w ale u mnie toto nie dawało żadnych efektów poza bólem kręgosłupa, zaczęłam szukać i okazało się, że to ćwiczenie zupełnie niefizjologiczne, przynosi więcej szkody niż pożytku podobnie zresztą do wszystkich typowych abs'ów , poczytajcie zresztą kobietki tutaj: ........


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować

bywam w:NuviaLab
tiya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 12:22

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez kukilka » 1 maja 2012, o 09:06

nigdy nie dotrwałam nawet do 7 dnia ;) a zabierałam się do tej szóstki chyba z pięć razy już... to nie dla mnie...
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez Hanus » 10 maja 2012, o 13:50

Ja robiłam, doszłam do 34 dnia... Wiem wiem... niewiele brakowało do końca ;) ale wypadł mi chyba jakiś wyjazd, zamieszanie i przerwa... a nie miałam już motywacji, żeby zaczynać od nowa, bo efekty już były naprawdę niezłe! Zanim zaczęłam A6W miałam też kilka wałeczków, więc dodatkowo 3x w tygodniu przebieżka, która w sumie tak mnie wciągnęła, że biegałam przez ponad pół roku. Potem mała kontuzja, zima... Od niedawna znowu wróciłam do biegania, a od jutra wracam też do A6W, bo wiem, sprawdziłam, że warto! :)
Hanus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 23:17
Lokalizacja: Sopot

Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez Melisa » 6 cze 2012, o 20:42

Nie jestem osobą otyłą, ale mam skłonności do odkładania tłuszczyku w boczkach i brzuchu, a ostatnio troche sie tego odłożyło :/
Także postanowiłam wykonywać ćwiczenia przez siedem tygodni według odpowiedniej tabeli.
Znacie tą metodę? Czy ktoś stosował te ćwiczenia? jakie rezultaty? Podobno bardzo dobre.
To na brzuch, a na boczki kręcę codziennie hula hop :D
Melisa
 

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez Natalka994 » 3 lip 2012, o 01:44

Temat troszke stary, jednak ja wlasnie z tym samym pytaniem chcialam wyjsc :)
Ma ktos moze jakiekolwiek doswiadczenia?

A moze zalozycielka tematu zdecydowala sie na te cwiczenia? Bardzo chetnie dowiem sie cos wiecej na ten temat!
:drinkwine
Avatar użytkownika
Natalka994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 lip 2012, o 00:16
Lokalizacja: UK

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez Tinuviel » 27 lip 2012, o 02:10

Ja ćwiczyłam w ten sposób przez pewien czas. Ale nie dotrwałam do końca. Chociaż fakt faktem, że efekty widać było bardzo szybko! Może jakbym dotrwała do końca to byłaby rewelacja, kto wie... :-D

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez Kamyk419 » 27 lip 2012, o 14:35

Połącz to z bieganiem, 3 razy w tyg. po 30-40min i będzie super!

Prędzej na wiosnę za­mil­kną pta­ki, niż ko­bieta op­rze się czułym za­lotom młode­go mężczyzny.
Avatar użytkownika
Kamyk419
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lip 2012, o 12:43

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez kukilka » 5 sie 2012, o 15:53

Te ćwiczenia wymagają ogromnego samozaparcia. Ja nie wytrzymałam nigdy dłużej niż tydzień...
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez Rożyczka82 » 8 sie 2012, o 14:00

Takie cieżkie te cwiczenia???? Spróbuje może dam rade chociaż tydzien jak koleżanka :)
Rożyczka82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 16:54

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez dzo » 14 sie 2012, o 19:51

Rożyczka82 napisał(a):Takie cieżkie te cwiczenia????


spróbuj to się przekonasz ;) ;) ;)
dzo
 

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez alabuk4 » 1 wrz 2012, o 22:12

Ja wytrwałam do końca i efekty są piorunujące. Najgorzej jest tak po tygodniu... wtedy nie ma się już motywacji. Warto jednak wytrwać.
alabuk4
 

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez dione » 14 wrz 2012, o 16:52

Te ćwiczenia są dobre, jeżeli nie ma się za dużo tłuszczyku, a chce się już ładnie wyrzeźbić brzuch. Także w moim wypadku się nie sprawdziło ;) Plus jest naprawdę ciężko wytrzymać ten cały trening. No ale na pewno pod koniec będzie widać cudowne efekty.
dione
 

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez kobietkaXY » 17 wrz 2012, o 15:44

Znam ten zestaw ćwiczeń od lat, ale nawet nie próbuję go wprowadzić w życie ;-) Ciężko jest mi się zmobilizować do ćwiczeń, ale...'mężowi się udało. Przeszedł przez pełne 6 tygodni i efekt jest bardzo widoczny. Rodzina i znajomi są w szoku ;-) Moim zdaniem należy mu się złoty medal za wytrwałość :) Wiem, że nie było łatwo.

Ps. Żeby nie było, że to tylko ćwiczenia... zmienił też sposób odżywiania i ogólnie stał się bardziej aktywny, więc na końcowy efekt wpłynęło wszystko po trochu.

Carpe diem...
Avatar użytkownika
kobietkaXY
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:29

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez Tusia » 17 wrz 2012, o 16:07

Próbowałam, ale nie dałam rady, mam problemy z odcinkiem szyjnym kręgosłupa i ta szóstka była dla mnie zbyt obciążająca, a szkoda..
Tusia
 

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:30

Mi łatwiej było dotrwać do końca robiąc z chłopakiem, motywował mnie :) Później niestety rozeszliśmy się a ja zostałam sama z a6w no i poszperałam w internecie i znalazłam filmiki na każdy dzień i robiłam razem z dziewczyna na filmiku : )

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez kobietkaXY » 27 wrz 2012, o 13:16

natka1234 a to była chociaż jakaś wersja dla kobiet... tzn. wersja light? ;-)

Ja jakiś czas temu ćwiczyłam chwilę przy Kinnekcie z Mel B :) Ale to były takie ogólne ćwiczenia, a nie typowy Weider.

Carpe diem...
Avatar użytkownika
kobietkaXY
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:29

Re: Aerobiczna 6 Weidera

Postprzez emilia » 3 paź 2012, o 10:39

Mnie udało się wykonać cała serię ćwiczeń, ale efekt mnie nie powalił. Faktem jest, że mięśnie brzucha się znacznie wzmocniły, ale oponka jak była tak jest nadal. Nie jest to wielki mankament bo jestem szczupła, ale chciałam mieć płaski brzuch i się niestety nie udało :/
emilia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 paź 2012, o 10:12
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]