Korzystacie ze zmywarek?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Hadassa » 21 paź 2015, o 20:41

sól obojętna wg mnie.
Teraz mam np z ludwika ;)
a co do tabletek. Teraz mam jakieś z niemiec. Finish tez się u nas dość dobrze sprawdził

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Czarna » 22 paź 2015, o 09:33

kartka napisał(a):A skoro już w temacie zmywarek jesteśmy, ja mam swoją stosunkowo niedługo i nie jestem zorientowana jeszcze w tabletkach, soli itd. Co byście polecały? Jakieś konkretne sprawdzone firmy? Czy te tańsze środki też są ok?

Ja od początku używam wszystkiego Finisha. Do zmywarki mi dołączono tabletki Quantum, które w połączeniu z nabłyszczaczem pięknie pucowały naczynia. Stwierdziłam więc, że nie będę eksperymentować, tylko korzystać nadal z tego, co się sprawdziło. Cenowo te produkty stoją drożej niż konkurencja, ale jak poszukasz w internetowych drogeriach, to znajdziesz je w świetnych cenach, zwłaszcza jeśli są importowane z Niemiec. Ja tak kupuję co jakiś czas większy zapas, np. za nabłyszczacz i środek do czyszczenia wyszło mi 50% taniej niż w markecie czy Rossmannie. Albo tabletki kupiłam 150 szt. za 90 zł (standardowa cena marketowa poza promocją to 1 tabletka = 1 zł).

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez karolina_90 » 3 lis 2015, o 10:29

ja już sobie bez zmywarki życia nie wyobrażam:)
karolina_90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lis 2015, o 10:26

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Jagoda31 » 16 lis 2015, o 09:39

A ja kupuję tanie tabletki w Biedronce. 100 sztuk za 30 zł i daję nie jedną ale dwie. Dzięki temu są o wiele bardziej skuteczne od tych wszystkcih drogich tabletek typu FInish czy Fairy.
Równiez nie wyobrażam sobie obecnie życia bez zmywarki. Jest to bardzo wygodne. Mam obecnie zmywarkę marki Indesit, z której jestem bardzo zadowolona bo wszystko dokładnie domywa oraz jest energooszczędna. Kupowałam w sklepie rtv Euro agd. Ceny maja tam chyba najkorzystniejsze ze wszystkich sklepów ze sprzętami oraz można tam brać zmywarki na raty .Ja swoją spłacalam sobie potem spokojnie przez cały rok...
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Lena_Adams » 7 sty 2016, o 14:02

Nigdy nie mialam zmywarki, dopiero teraz niedawno po przeprowadzce zostawiono nam zmywarke i nie wyobrazam sobie zycia bez niej :D najlepiej sprawdza mi sie przy myciu bardzo zabrudzonych garnkow i uwielbiam szklo ze zmywarki bo az lsni. Jest super. Nie wiem jak moglam zyc bez niej. Kupuje tabletki z biedronki All in 1 ale mialam tez Somat Gold costam i nie widze roznicy a z biedry sa tansze.
Avatar użytkownika
Lena_Adams
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 14:40
Lokalizacja: Katowice

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez martyśka36 » 29 sty 2016, o 16:14

No ja też używam Finisha, zmywarkę mam od niedawna i nie zdążyłam przetestować innych marek. Na allegro można też kupić niemieckie tabletki i ceny są tańsze niż polskie. Przy dużych opakowaniach oczywiście. Z biedronki to ja kupiłam jakiś płyn do płukania, w ogóle nie pachniał, więc na tabletki nie będę się kusić.

http://www.allemeble.com/ - jak wygram w totka to poszaleję:)
martyśka36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 21:11

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez kartka » 29 sty 2016, o 18:23

Trochę czasu minęło i przeprowadziłam kilka testów tabletek i soli ;-)
Wniosek nasuwa się jeden - nie widzę żadnej różnicy (oprócz cenowej oczywiście ;-)) między tańszymi i droższymi środkami do zmywarek. Efekt ten sam a przynajmniej ja nie dostrzegam różnic.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Theila » 18 mar 2016, o 10:09

Wydaje mi się, że wypaczenia w blatach to niestety kwestia jakości materiału. Też mam w zabudowie zmywarkę i nie nawet jak otworzę zaraz po myciu to nie mam z tym problemu.
Co do rzeczy do zmywarki to sól biore zawsze najtanszą z półki. A tamletki mam teraz niemieckie ale kupione w Auchan. Dałam 30zł za 100 stuk ale przerzucam je sobie w pudełeczko więc nie pamiętam nazwy. Jak będę kupowała znów to się podzielę, bo są genialne. No i czyściwa Electroluxa i tu już nie wchodzę w żadne testowanie, bo dla mnie ich te płyny są najlepsze.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez mańka » 20 maja 2016, o 13:15

U mnie też nie ma problemu z blatami. Front się raz odkleił, ale nie było to widoczne. A tabletki polecam Fairy, nie ma lepszych ;)

mańka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 maja 2016, o 12:43

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Theila » 31 maja 2016, o 17:55

Ja kupuje w auchan tabletki w takim zielonym pudełku niemieckie. Genialne są! Zresztą przy moim electroluxie wszystkie tabletki sa ok :) Ostatnie dni miałam ogrom gości i gdyby nie zmywarka chyba bym zwątpiła :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez magdaakos » 6 cze 2016, o 16:58

Tabletki zdecydowanie Finish all in one albo Fairy. Już sobie nie wyobrażam życia bez zmywarki :D

magdaakos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 16:46

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 17:51

Korzystam ze zmywarki już dobrych 8 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niej!

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Jolanta » 20 cze 2016, o 11:39

Ja kiedy nie miałam zmywarki to nie odczuwałam potrzeby jej posiadania. Niemniej kiedy remontowaliśmy kuchnię to oczywiście wstawiliśmy zmywarkę i jestem bardzo z niej zadowolona. Wybrałam raczej tańszy model Candy . Nie pamiętam już jak się nazywał ( zresztą kupwoaliśmy zmywarkę prawie 3 lata temu). Zmywarka do tej pory chodzi bez zarzutów. Domywa wszystkie gary nawet przy użyciu tańszych tabletek. Niektóre dziewczyny w moim otoczeniu narzekają na zacieki jakie zmywarka zostawia na naczyniach, Ja ich nigdy nie mialam Zmywarka radzi sobie ze wszystkim. Nawet z usuwaniem tłuszczu.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez fajna.babka » 20 cze 2016, o 14:24

My niestety ze względu na małą ilość miejsca nie mamy zmywarki, a bardzo by się nam przydała. Jak tylko będziemy zmieniać mieszkanie na większe to na pewno zmywarka się w nim znajdzie ;)
fajna.babka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 maja 2016, o 16:19

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Woli » 6 lip 2016, o 18:36

@fajna.babka Jak masz niedużą rodzinę, to weź pod uwagę, że są też zmywarki o wielkości kuchenek mikrofalowych, a taka to zmieści się praktycznie w każdej kuchni.
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Hadassa » 9 lip 2016, o 21:38

Wystarcza Wam same tabletki i sol? Czy nablyszczacz tez? Z jakiej firmy?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Biedrona » 12 lip 2016, o 22:41

Hadassa napisał(a):Wystarcza Wam same tabletki i sol? Czy nablyszczacz tez? Z jakiej firmy?

My nie używamy nablyszczacza.
Nie widzę różnicy.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."
Katharine Hadley
Avatar użytkownika
Biedrona
Fajna Kobietka
 
Posty: 233
Dołączył(a): 8 lip 2016, o 12:14

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Hadassa » 13 lip 2016, o 01:55

Kupilam nablyszczacz zobaczymy jaki bedzie efekt

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Kelby » 27 lip 2016, o 22:47

Ja nie używam nabłyszczacza - mam tabletki ileś tam w jednym i to mi wystarcza.
Avatar użytkownika
Kelby
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 lip 2016, o 23:03

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Hadassa » 28 lip 2016, o 16:35

Ja niby tez.. ale wg mnie efekt nie jest taki jak w reklamie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez MajkaZ » 2 sie 2016, o 00:06

Z nabłyszczaczem czy bez efekt taki sam, naprawdę trudno dopatrzyć się różnicy. Podobnie jest z tabletkami droższe czy tańsze a efekt praktycznie ten sam. No chyba, że to zasługa mojej zmywarki ;)

Ulubiony przepis Naleśniki z serem
Blog prywatny
MajkaZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 23:46

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez Anastazja099 » 17 lis 2016, o 11:16

Ja korzystam od roku. Wcześniej jakkoś nie mogłam się na nie zdecydować. Wydawało mi sie, że w to strata kasy i tylko lenistwo, ale w sumie teraz jestem zadowolona, bo mam więcej czasu dla siebie i ostatecznie rachunki są mniejsze.
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez marmalada » 17 lis 2016, o 15:44

Zmywarka to must have, poza tym oszczędza wodę i czas
marmalada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 lis 2016, o 15:40

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez a_gatka » 17 lis 2016, o 22:45

Chyba do niej dojrzewam. :D
a_gatka
 

Re: Korzystacie ze zmywarek?

Postprzez BaskaBe » 21 lis 2016, o 10:46

Anastazja099 napisał(a):Ja korzystam od roku. Wcześniej jakkoś nie mogłam się na nie zdecydować. Wydawało mi sie, że w to strata kasy i tylko lenistwo, ale w sumie teraz jestem zadowolona, bo mam więcej czasu dla siebie i ostatecznie rachunki są mniejsze.


Myślałam,że rachunki właśnie idą w góre, jesli korzysta się ze zmywarki.
Avatar użytkownika
BaskaBe
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 16:02
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], flyght, Google [Bot]