W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez Madzia » 19 lip 2016, o 18:03

Słuchajcie, urządzam łazienkę i kuchnię, zastanawiam się w jakim stylu ją zrobić. Raczej na ciemno czy może jasno. Głównie chodzi mi o jej odcień bo jako kobieta przywiązuję do tego duże znaczenie. Sama już nie wiem... i potrzebuję inspiracji. Doradzicie coś? Właśnie przeglądam jakieś katalogi ale nic interesującego nie mogę znaleźć...
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez milka31 » 20 lip 2016, o 11:13

A zastanawiałaś się może, żeby tak połączyć jedno z drugim... ciemny i jasny (brązowy i jasny zielony np.) bardzo fajnie wygląda takie połączenie. Ale to tylko przykład, chodzi mi o to abyś nie zamykała się w jednym albo w drugim, trzeba szukać, inspirować się i bawić wzornictwem, wykonaniem.

Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia...
Avatar użytkownika
milka31
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 lut 2013, o 15:53

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez Madzia » 20 lip 2016, o 12:11

Zastanawiałam się nad różnym aranżacjami, ale ciężko dopasować mi to wszystko razem tak, aby cały dom był spójny i razem wszystko wyglądało zachwycająco.
Avatar użytkownika
Madzia
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 10:22

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez milka31 » 21 lip 2016, o 13:30

Ja np. nie zastanawiałam się długo, gdy urządzaliśmy naszą łazienkę. Na stronie sklepu internetowego, w którym zamawialiśmy wszystkie akcesoria znalazłam ciekawe projekty w wykonaniu 3D i coś wybrałam... Właściwie to większość z tych projektów mi się podobała i we wszystkich potrafiłam sobie, siebie wyobrazić... no tylko niestety, aż tylu łazienek nie mam... hahaha :) na stronce
SPAM w dziale inspiracje poszukaj

Ostatnio edytowano 21 lip 2016, o 20:09 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum

Dziś jest pierwszy dzień reszty Twojego życia...
Avatar użytkownika
milka31
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 lut 2013, o 15:53

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez kkatarzyna » 22 lip 2016, o 08:57

Ja bym zrobiła coś w stylu minimalizmu, moim zdaniem nowoczesne kuchnie są bardziej minimalistyczne i w organizacji przestrzeni ceni się przede wszystkim praktyczność i funkcjonalność, więc warto pomyśleć o popularnym stylu loft. Jest on bardzo oryginalny i może trochę brutalny , ale moim zdaniem wygląda stylowo :) W kolorystyce tego typu wnętrzach muszą dominować neutralne barwy – szarości, brązy, bieli, odcieni ciemnej czekolady. Często można zobaczyć surowe ceglane lub betonowe ściany, nieukryte elementy instalacji, różne dodatki z drewna, metalu lub szkła, na przykład przemysłowe lampy, stare meble warsztatów. Pomimo swojego minimalizmu styl loftowy pozostawia wiele miejsca na indywidualizm, ponadto kuchnia to pole do popisu, więc warto samodzielnie skomponować aranżację z oryginalnych mebli i dodatków.
Życzę powodzenia ;)

Drewo żyje - odkryj jego surowe niepowtarzalne piękno. Produkujemy stoły drewniane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.
kkatarzyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 08:26

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez lulumiranda » 4 paź 2016, o 11:05

Nie przepadam za stylem minimalistycznym. Pomieszczenia takie ciekawie prezentują sie na zdjęciach, jednak w normalnym życiu nie zawsze spełniają swoją rolę. Kuchnia i łazienka są smutne oraz szare....
Ja zdecydowałam się na położenie w całym mieszkaniu jednolitej kremowej podłogi ( duże płytki gresowe 90x90 cm). Łazienka jest również beżowa. Mam w niej płytki z kolekcji Tubądzina Alabastrino ( w tej samej firmie zamawiałam również podłogę, aby wszystko do siebie pasowało). Płytki są nowoczene, a jednocześnie ciepłe oraz klasyczne. Łatwe do czyszczenia ponieważ na beżowym kolorku nie osadza się kamień.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez Atlantic Polska » 18 paź 2016, o 11:28

Polecam kuchnię otwartą, w której centralny element stanowić będzie wyspa. Podłogę radzę wyłożyć ciemnymi, gresowymi płytami, natomiast część ścian pomalować na biało, a na części zainstalować panele przypominające drewno. Panele te mogą być również na wyspie, podobnie jak grzejnik.

kuchnia_otwarta.JPEG
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez Maja2 » 18 paź 2016, o 11:37

Mi nie podobają się właśnie kuchnie gdzie na środku jest tak zwana wyspa.
Wole to wszystko tak rozplanować aby nic nie stało na środku.
Maja2
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 10:29

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez Waleriaa » 20 paź 2016, o 15:51

Maja2 napisał(a):Mi nie podobają się właśnie kuchnie gdzie na środku jest tak zwana wyspa.
Wole to wszystko tak rozplanować aby nic nie stało na środku.

Wyspy są super, no ale to jest możliwe do zrobienia tylko w duzych kuchniach :/ W małej kuchence w bloku to można niestety tylko pomarzyć..
Avatar użytkownika
Waleriaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 25 paź 2013, o 10:35

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez Maja2 » 21 paź 2016, o 19:44

No to napewno, w blogu nie ma opcji na taką wyspę. Aczkolwiek mi to nie podoba się ;)
Maja2
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 paź 2016, o 10:29

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez Romka22 » 25 paź 2016, o 15:49

W blogu? Chyba w bloku ;D Aczkolwiek masz rację, że w bloku nie ma miejsca, trzeba mieć swój własny domek.
Romka22
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 23:25

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez celeste » 1 gru 2016, o 22:10

Marzy się mi domek na wsi, a w nim kuchnia i łazienka i pozostała reszta w stylu prowansalskim, na parapetach chcę mieć kwitnąca lawendę, w domu kilka obrazków z tym motywem. Tak nawiasem mówiąc to już kilka ozdób do mojego domku wypatrzyłam w sklepie Lotari.
Łazienka w stylu prowansalskim wyposażona jest w naturalne materiały, wiem że to koszta, ale pomarzyć sobie można :)
Nie będzie mnie zapewne stać na drewniane naturalne blaty, ale jeśli chodzi o kolory to będą te typowe z Prowansji.
celeste
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 maja 2015, o 10:12

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez kamiila » 5 gru 2016, o 09:56

a mnie podoba się styl skandynawski ;)
Avatar użytkownika
kamiila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 09:32

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez casia » 17 lis 2017, o 17:53

W przypadku skandynawskiego stylu zawsze jestem na tak. ;)

casia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 17:38

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez akacja » 12 lut 2018, o 17:01

mi się podobają graficzne aranżacje z nutka orientu. Czyli klasycznie black&white w etnicznej scenerii;)

akacja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 12 lut 2018, o 15:29

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez nina28 » 28 lut 2018, o 14:27

Mi najbardziej podobają się wnętrza w stylu skandynawskich, w których wszystko wykonane jest z naturalnych materiałów takich jak kamień lub drewno :)

nina28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 lut 2018, o 14:23

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez nemmerle98 » 12 mar 2018, o 15:26

Też lubię styl skandynawski, takie nowoczesne lampy sufitowe, jak tu: LINK - idealnie się wpasują w ten klimat. Sprawdźcie sami! :)
nemmerle98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 mar 2018, o 15:13

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez CherylCole » 18 mar 2018, o 13:02

Ja mam łazienkę urządzoną w nowoczesnym stylu. Tzn , tak : czarny gres na podłodze, na ścianach białe płytki, czarna kabina prysznicowa, meble w łazience białe. Nad misą wc wzór czarno biały , który jest podświetlany ledami. Co do zaopatrzenia jeśli chodzi o meble to mam je od Armatura Kraków. ładnie się prezentują , są w dobrych cenach.
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez babeczka » 18 mar 2018, o 13:37

Każdy urządza swoje wnętrza wg własnego uznania,to normalne,ja mam kuchnię pomalowaną na seledyn,meble z Castoramy- super,na podłode kakaowe panele,a łazienka z kabiną,szafkami,a kafelki na podłodze brąz,na ścianach kawa z mlekiem.Super to wygląda. Wcale nie trzeba wydawaź majątku na wystrój,aby było ładnie,ważne aby było czysto i przytulnie.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez sakruna » 19 mar 2018, o 17:19

mnei sie bardzo podobaja biale tony !

sakruna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 mar 2018, o 16:25

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez Blamih » 19 mar 2018, o 20:15

A mi się marzy kuchnia w stylu starodawnym. Z antykami, pięknymi starymi mebelkami. Nawet znalazłamLINK, w którym sprzedają takie cuda, ale jeszcze nie mam kasy żeby wszystko wymienić. A przecież połowy wyposażenie nie wymienię, bo nie będzie to pasowało! Najbardziej pragnę wielkiego dębowego stołu, przy którym w święta usiądzie cała rodzina! Eh, może kiedyś! :)
Blamih
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 mar 2018, o 20:12

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez five » 20 kwi 2018, o 17:22

Mi się bardzo podobają różnego kafelki i płytki w łazience. To mój styl.

five
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 16:10

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez CherylCole » 23 maja 2018, o 23:59

Ja tam mam łazienke w nowozesnym stylu , kuchnię zreszta też. Ważne to przee wszytskim produkty. Czyli odpowiednia armatura łazienkowa.Bardzo polecam SPAM ;) mam o tego producenta meble łazienkowe oraz bidet ;)

Ostatnio edytowano 24 maja 2018, o 00:06 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Już to polecałaś, dziękujemy
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez czesława1 » 5 lip 2018, o 09:33

Ja mam w stylu skandynawskim :)
Avatar użytkownika
czesława1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Postprzez dwidera » 6 gru 2018, o 08:59

Ja mam w stylu ? wiejskim chyba. Dużo drewna i bibelotów z epoki naszych babć

dwidera
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 cze 2018, o 08:37
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Faubo715, Google [Bot]