Wybielanie zębów wrażliwych

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez iza813 » 24 lip 2016, o 23:27

Dziewczyny jestem posiadaczką zębów wrażliwych, na zimno i słodkie szczególnie. Moje zęby są lekko maja jasny ale nie biały odcień, i teraz mam pytanie do was. Czy któraś z was ma równiez takie zęby i dało wam się je wybielić ? Ja ograniczyłam picie kawy i herbaty, bo wiem z czasem moga one przyczynić się do przyciemnienia zębów. Proszę o rady :)

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Avatar użytkownika
iza813
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 cze 2013, o 01:50
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez shella » 26 lip 2016, o 19:36

iza813 napisał(a):Dziewczyny jestem posiadaczką zębów wrażliwych, na zimno i słodkie szczególnie. Moje zęby są lekko maja jasny ale nie biały odcień, i teraz mam pytanie do was. Czy któraś z was ma równiez takie zęby i dało wam się je wybielić ? Ja ograniczyłam picie kawy i herbaty, bo wiem z czasem moga one przyczynić się do przyciemnienia zębów. Proszę o rady :)


To niestety najpierw trzeba wyeliminować nadwrażliwość, bo inaczej ciężko będzie z wybielaniem zębów czy to lampą u stomatologa, czy to nakładkami. Oba sposoby bowiem powodują dodatkową nadwrażliwość... ale pocieszę Cię, że kremowa kość zębów jest z natury mocniejsza niż śnieżnobiała :)

Ocena bezpieczeństwa kosmetyku: http://www.cosmetosafe.pl/
shella
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 26 lip 2016, o 19:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez alren » 5 lip 2017, o 12:33

Pytanie, czy w ogóle opłaca Ci się w takiej sytuacji wybielanie? Bo moim zdaniem nie będzie ono zbyt widocznego na takich zębach.

alren
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 5 lip 2017, o 12:21

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez umbra » 16 paź 2017, o 15:10

Warto spróbować. Wybielanie raczej nie zaszkodzi..

umbra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 16 paź 2017, o 13:49

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez shella » 17 paź 2017, o 13:27

umbra napisał(a):Warto spróbować. Wybielanie raczej nie zaszkodzi..


Nie zgodzę się, niestety - może szkodzić..., np. powodować dodatkową nadwrażliwość.

Ocena bezpieczeństwa kosmetyku: http://www.cosmetosafe.pl/
shella
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 26 lip 2016, o 19:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez Ana1992 » 17 paź 2017, o 16:56

Ja na własną rękę bym nie wybielała. Ale mieć takie białe ząbki to fajna sprawa, ja oddaje je w ręce specjalisty z Linea Medica w Płocku, bardzo fajnie to robią i zęby nie cierpią. Pani doktor Sitkiewicz bardzo delikatna i profesjonalna zna się na rzeczy.
Ana1992
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 wrz 2017, o 11:53

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez PannaAnna » 27 lis 2017, o 14:24

Wrażliwych? Ja jestem maniaczką białych zębów i niestety czasem nie przestrzegam reguły wybielania zębów maksymalnie raz do roku.
Najłagodniejsza metoda? Płukanie 2x dziennie wodą utlenioną zęby (rozcieńczoną z wodą), po wodzie utlenionej zawsze płukam usta przez około pół godziny olejem kokosowym
PannaAnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 lis 2017, o 14:08

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez sygneta » 4 gru 2017, o 20:00

jak bola zeby to i tez dziasla sa chore :(
sygneta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 gru 2017, o 18:59

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez Otylia » 4 gru 2017, o 21:12

A ja bym spróbowała. Zrobisz sobie przyjemność. A może uda Ci się super wybielić ząbki i będziesz zadowolona z efektów.

De ża wi
Otylia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 4 gru 2017, o 18:49

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez Silesiana » 11 gru 2017, o 09:03

To chyba trzeba byłoby najpierw z dentystą omówić, żeby potem kłopotów nie było.
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez anetatere32 » 11 gru 2017, o 16:23

shella napisał(a):
umbra napisał(a):Warto spróbować. Wybielanie raczej nie zaszkodzi..


Nie zgodzę się, niestety - może szkodzić..., np. powodować dodatkową nadwrażliwość.


otóż to.. jeśli nie masz bardzo żółtych zębów, to zastanów się czy warto

http://www.pcme.pl/nowotwor-skory-objaw ... e-klinika/ - ustrzeż się przed nowotworem skóry!
anetatere32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 lip 2017, o 13:46

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez anika89 » 16 lut 2018, o 16:41

ja się też przymierzałam do wybielania ale z moją skłonnością do paradontozy i wrażliwością zebów stwierdziłąm, że zdrowie wazniejsze.

anika89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2018, o 16:15

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez kasiunia » 26 lut 2018, o 19:41

W internecie spotkałam się z wieloma sposobami na wybielanie zębów, ale moim zdaniem są to sposoby nazwę to garażowe a moim zdaniem jest to na tyle poważna sprawa ,że zęby należy powierzyć osobie odpowiedzialnej .Zabieram głos bo niedawno właśnie na ten temat rozmawiałyśmy w pracy i na hasło SPAM w Krakowie otrzymałyśmy kilka porządnych gabinetów.Później pytałyśmy jeszcze wśród innych znajomych i rodziny i u wielu powtarzał się gabinet dr. Beaty Świątkowskiej, pzdr

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 12:12 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl/
kasiunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 19:13

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez sonix55 » 5 kwi 2018, o 11:02

Również mam wrażliwe zęby :) bardzo bałam się takiego zabiegu, a okazało się że na prawdę nie było czego ! Świetne podejście do klienta i wysoka jakość usług w gabinecie stomatologicznym CDC sprawiła że mam piękne i białe zęby :)

sonix55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 kwi 2018, o 11:01

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez marcela » 23 kwi 2018, o 09:43

Faktycznie słyszałam ze wybielanie w gabinecie może nasilić nadwrażliwosc ale to przecież dentysta powinien sprawdzić wcześniej stan zebow i ci doradzić. Ja wybielalam metodą nakładkową w centrum Krakowa, przy placu Szczepańskim, tam koło Charlotty w Scandinavian Clinic. Lekarz najpierw mi sprawdził zęby i zalecił skaling i piaskowanie, żeby je oczyscić z kamienia, płytki itp. Zresztą te zabiegi chyba tez jakoś wzmacniają zęby. I dopiero jak nie miał zastrzezeń zadnych juz to powiedział, że mogę się zdecydować na wybielanie. W sumie fajnie bo takie spoko podejście tam mają, widać ze się przejmują pacjentem i jego zdrowiem a nie ze chcą zarobić tylko. Dla mnie to nowość jeśli mam być szczera;)
marcela
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:39

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez trefnoknus » 24 cze 2018, o 20:15

wybielanie zębów wrażliwych to nic przyjemnego niestety :(
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez actress » 28 cze 2018, o 08:10

Polecam domowe sposobY
cytryna
skórka od banana
węgiel aktywny

Jeśli ma się wrażliwe zeby to polecane jest wybielanie nakładkowe. Lampa beyond jest raczej niewskazana dla takich właśnie zabków....

https://zietekclinic.com/
Ziętek Clinic
ul. Radzikowskiego 59/U3
31-315 Kraków
NIP: 6751225659
Regon: 356702723
tel. +48 12 294 57 50
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez Nelusia » 29 cze 2018, o 23:38

Najpierw warto wiedzieć dlatego masz wrażliwe zęby. Być może to obsuwające się dziąsła i trzeba to leczyć…Niestety każde wybielanie wiąże się z mniejszą bądź większą nadwrażliwością zębów i raczej nie da się tego uniknąć.

Najbezpieczniej jest to oczywiście zdobić u stomatologa, bo nigdy nie wiesz co znajduje się akurat w preparacie kupionym np. przez internet, chociaż efekty są zauważalne. Z doświadczenia wiem, że te pasty i płukanki oraz plastry dostępne w każdej drogerii nie dają efektu wow, wiec szkoda na nie moim zdaniem pieniędzy. Lepiej od razu udać się na profesjonalne wybielanie do dentysty, a wcześniej poznać powód nadwrażliwych zębów.
Nelusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 cze 2018, o 21:53
Lokalizacja: Nowiny

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez Galka » 2 wrz 2018, o 15:49

Ja bardzo chciałam mieć białe ząbki a jakoś te domowe sposoby mnie nie przekonywały. Poszłam do swojego dentysty zrobiłam najpierw pakiet higienizacji jamy ustnej a następnie wybrałam się do kliniki Provital na Saskiej Kępie bo mają promocję na wybielanie lampą Beyond Polus. Najpierw sprawdzili ich stan po czym zezwolono mi na takie wybielania. Musze przyznać,ze efekt przerósł moje oczekiwania i wystarczyło tylko jedno takie wybielanko. Super sprawa ale warto podpytać zawsze swojego dentystę jaka metoda będzie dla nas najlepsza.
Galka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 21 lut 2017, o 15:26

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez priston » 15 lis 2018, o 15:14

Dobrze jest zapytać stomatologa co o tym sądzi ;)

Profesjonalna chirurgia stomatologiczna pozwala zapewnić piękny uśmiech
priston
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 lis 2018, o 15:06

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez skrzypaczka » 26 gru 2018, o 11:26

ja sceptycznie podchodziłam do tych wszystkich wybielajacych specyfików, jakos nie wierzyłam za bardzo, do momentu az zaczelam uzywac pasty iWhite, efekty naprawde sa widoczne, bez wychodzenia z domu mozna poprawic usmiech :)
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez alice81 » 30 lis 2019, o 17:59

Ja chodzę zawsze do Dent Sm na Bemowie, tam leczyłam kiedyś zęba kanałowo, raz czy dwa zrobiła mi się mała dziurka, to również tam mi leczyli. Gdy przyszło do wybielania zębów, również do nich się zgłosiłam, zabieg robiłam lampą beyond, efekty naprawdę bardzo fajne :) Mogę śmiało polecić :)
alice81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 lis 2019, o 21:59

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez minka18 » 12 gru 2019, o 08:30

Najważniejsze to wybrać odpowiedni zakład, który należycie wykona te zadanie. Na wybielanie, jak i pozostałe usługi stomatologiczne wybierałem się do New Dent new-dent.pl/ w Lublinie. Zaoferowali mi pełną i profesjonalną pomoc, dzięki której moje zęby są bardzo białe!
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez marcela » 20 gru 2019, o 11:49

Pół roku temu wybielałam żeby metodą nakładkową i do dziś mam piekny bielutki uśmiech. Także polecam każdemu tę metodę bo daje długotrwały efekt. Ja jestem z Krakowa i kolezanka polecila mi klinike na placu Szczepańskim- swietna nowczesna klinika i pracuje w niej wielu dentystow róznych specjalizacji, także naprawde polecam!
marcela
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:39

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez ellena » 20 gru 2019, o 23:11

Bardzo dobrze wybieleją zęby w Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Moja kuzynka tam robiła ,ma hollywood smile. Bardzo zadowolona i faktycznie ma pięknie zrobione, jak wybielic to tylko profesjonalnie.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], zerknij-pl