Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez Pamela123 » 8 cze 2016, o 10:24

Tak jak w temacie poszukuje fajne sklepy z oryginalnymi dodatkami do domu lub meblami.

Lubie raczej minimalizm dlatego dodatki lubie postawić na szafeczce zwariowane/pomysłowe lub jedne w swoim rodzaju :)


Ktoś może coś? :)

Avatar użytkownika
Pamela123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 cze 2016, o 10:10

Re: Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez Pamela123 » 8 cze 2016, o 10:25

raczej wole sklepy internetowe

Avatar użytkownika
Pamela123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 8 cze 2016, o 10:10

Re: Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez posterka » 14 cze 2016, o 14:50

Jeśli planujesz sobie kupić jakieś firanki do wnetrza to polecam zajrzeć sobie do SPAM. Zamawiałam tam jaki czas temu fiiranki do całego mieszkania. Cenowo jest bardzo korzystnie bo ceny jak z aukcji internetowych ale jakość jest wyższa bo nie jest to tania chińszczyzna jaka jest czasami rozprowadzana na aukacjach.

A i pracują tam bardzo fajne panie krawcowe tak wiec jeśli chciałabyś sobie coś uszyć na wymiar to nie ma żadnego problemu. Wystarczy napisać im wymiary, czy zadzwonić i powinni Ci uszyć firankę ( z tego co pamiętam to płaciłam 10 zł więcej za szycie).


ZA LINK PODZIEKUJEMY
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez szotka » 25 cze 2016, o 05:12

Home & you, pepco, txm, jysk [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

70 -> 57 -> 73 -> 66.. cel -> 60 :ok:
Avatar użytkownika
szotka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 23 cze 2016, o 09:45
Lokalizacja: Gliwice

Re: Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez Jolanta » 27 lip 2016, o 15:10

Ja elementy wystroju do mieszkania kupuje głownie jak widzę gdzieś jakies promocje. Jestem po prostu uzależniona od wyprzedaży :D

Polecam zajrzeć sobie teraz do sklepu Dekoria bo są tam teraz spore zniżki na dekoracje oraz maja wyprzedaż firanek. Kupowałam tam jakiś czas temu pościel do sypialni z kolekcji Dream & Fun. Szkoda,ze nie mogę tutaj dać zdjęcia bo pościel jest świetna ( ze zwierzakami). Rok temu przy okazji wymiany okien zamawiałam tam również rolety. Są z dobrego materiału, porównałąm sobie ceny i jednak w sklepach stacjonarnych kosztowałyby o wiele więcej.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez Bozena87 » 27 lip 2016, o 21:31

Mi się bardzo podobają meble firmy Absynth, są naprawdę designerskie, super nadają się do salonów czy gabinetów. Proste wzory, pojemne szafki - taki styl lubię! Meble firmy Absynth możecie zobaczyć sobie np. w sklepie DecoMania, ja tam składałam na nie zamówienie. A, no i meble jakościowo również mega dobre.
Bozena87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 mar 2016, o 14:47

Re: Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez katty » 25 kwi 2018, o 13:56

Jest ich naprawdę całe mnóstwo obecnie, aż nie wiem co wybierać.

katty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 25 kwi 2018, o 13:44

Re: Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez wenus28 » 20 maja 2018, o 10:04

Masz rację, jest tych mebli masa i faktycznie jak sie zacznie przeglądać te oferty człowiek nie potrafi się zdecydować. Zależy też jeszcze co kto rozumie przez design. My fajne i bardzo praktyczne kupiliśmy w jagodowymkocie i wiecie co to był przedostatni sklep z listy, która stworzyliśmy. Warto było przejrzeć wszystkie, jak to mówią kto szuka ten znajduje.
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez marylka1109 » 14 cze 2018, o 13:24

Jeśli chodzi o dodatki to raczej wolę sklepy internetowe bo zawsze coś się znajdzie ciekawego czego nie znajdę w sklepach stacjonarnych Z racji tego, że mam mieszkanie w stylu skandynawskim to dodatki wybieram na stronie room99. Oni mają dużo ciekawych dodatków w tym stylu
marylka1109
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8 wrz 2017, o 15:17

Re: Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez adzik » 19 sie 2019, o 18:35

Poszukaj w sieci. Sklepów z meblami jest mnóstwo, na pewno w którymś z nich znajdziesz takie meble.
adzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sie 2019, o 18:29

Re: Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez michu89 » 4 wrz 2019, o 13:00

Mnóstwo jest sklepów z designerskimi meblami. Najlepiej poszukać w Google.
michu89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 12:52

Re: Sklepy z designerskimi meblami/dodatkami?

Postprzez alicja.m » 5 gru 2019, o 11:24

ja jestem fanką takich uniwersalnych mebli, które dopasują się do różnych trendów. jeśli mam w mieszkaniu szare/białe ściany i porządne meble, to dodatkami mogę stworzyć super klimat. dużo teraz jest takich producentów, ale gdy ostatnio zobaczyłam meble od loft decora to się zakochałam ❤️ jest tak jak lubię, więc czaję się na regał w kształcie litery A od nich... myślę, że zrobi furorę

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]