Wakacje Dzieciakow :)

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez karetia » 10 maja 2016, o 11:44

Jeśli chodzi o pogodę w czerwcu, to na pewno w Grecji będzie ona pewna - w Bułgarii już nie do końca.
Może jeszcze lać - tam akurat nawet w centralnym sezonie mogą się pojawić jakieś deszcze. Tak więc ja bym radziła raczej wyspy greckie, tylko że ta, na których nie ma problemów z uchodźcami. No i zwracajcie uwagę na pakiety usług, czy hotele dopasowane pod dzieci są.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Haska » 11 maja 2016, o 20:24

W Chorwacji chyba również powinno być w porządku, co nie? Może jeszcze woda wtedy nie będzie idealna, ale powinno być przyjemnie - warunki pewniejsze niż w Bułgarii. Tylko w Chorwacji jest trochę lipa z hotelamo. Jeśli można jechać to głównie na jakieś takie apartamenty zajmujące część normalnych domów, zgadza się? A może przychodzi Wam na myśl jakiś konkretny hotel?
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez karetia » 12 maja 2016, o 12:09

Chorwacja dopiero się buduje turystycznie - pamiętaj, że nie tak dawno, było tam wojna. A co do hoteli - wszystko zależy od budżetu. 5 gwiazdek z HB na Travelplanet kosztuje 3,5 tysiąca - nie jest to tani kierunek, ale z drugiej strony taki standard w hotelu po prostu musi odpowiednio kosztować. Kwestia taka, jakie macie te oczekiwania. Egipskich hoteli w Chorwacji nie oczekujcie.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Haska » 13 maja 2016, o 18:09

No to zdecydowanie nie ten budżet :( Chyba że coś słabszego, ale patrzyłam - nie potrzebujemy aż tak wypasionego hotelu. Chodzi przecież głównie o to, aby realnie wypocząć. 3* ok - aby tylko hotel miał dobre opinie, baseny, smaczne jedzenie. Odnośnie do standardu w pokojach to nie mamy specjalnych oczekiwań - tam tylko śpimy. Kluczowe są atrakcje poza pokojem ;-)
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez karetia » 16 maja 2016, o 11:58

Tak jak mówiłam - napisz do Travelplanet, podaj jaki masz budżet. Wyślą kilka propozycji hoteli - porównaj sobie je, sprawdź jakie mają opinie i na tej podstawie co wybierzcie. Na pewno całkowicie odradzam wyjazd na ślepo, do hotelu którego nie sprawdzicie. I przede wszystkim zawsze zwracajcie uwagę przede wszystkim na najświeższe opinie.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Obcasy.pl » 16 maja 2016, o 14:17

Sprawdzenie w biurze podróży jakości hotelu to podstawa. My sprawdzajmy jeszcze zawsze wszystko na stronach internetowych, które zbierają opinie o hotelach. Zwykle polegam na tym i nigdy się nie zawiodłam.
Obcasy.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 13:40

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez joaska86 » 17 maja 2016, o 16:47

moje dzieciaki wyjeżdżają na kolonie w góry :) sama chętnie bym pojechała.. :P
Avatar użytkownika
joaska86
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 19 kwi 2016, o 14:26

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez karetia » 18 maja 2016, o 11:57

Ale agent po prostu zazwyczaj z góry podaje listę hoteli, które mają dobre opinie, a mieszczą się w budżecie danej osoby. Poza tym - agent ma w bazie wszystkie biura podróży - nie ma opcji, żeby śledzić wszystkie strony BP i wybrać najkorzystniejszą ofertę w danym momencie - tym bardziej, że ceny ciągle się zmieniają. Pojawiają się nowe lasty, inne oferty znikają i to już norma.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Tolla » 19 maja 2016, o 21:34

Ja chcę dzieciakom pokazać Polskę, i staram się wybierać takie hotele, które są przyjazne rodzinom z dziećmi jak np. Hotel Fajkier. A skąd wiem, że są przyjazne? Czytam opinie, wchodzę na stronę, patrze jakie maja udogodnienia, atrajce etc. Oczywiście to nie gwarantuje sukcesu, ale zawsze to są jakieś wskazówki :)
Tolla
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 maja 2016, o 17:35

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Haska » 19 maja 2016, o 22:05

Mam listę hoteli z różnych kierunków - zobaczymymy co z tego wyjdzie, ale kilka pozycji sprawdziłam po samych opiniach i wygląda to całkiem przyzwoicie. Kilka pozycji ze średnimi na poziomie 5. Mam 2 faworytów, ale jeszcze żadnych decyzji nie podjęłam. Babka z BP też mi 2 hotele wskazała tak z własnego polecenia. Zobaczymy, mam jeszcze trochę czasu.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez karetia » 20 maja 2016, o 11:36

Jeśli nie masz bezpośredniej rekomendacji od znajomych, to opinie są jedynym dobrym sposobem sprawdzenia hotelu, tylko trzeba dokładnie sprawdzać aktualność tych ocen, bo czasami z sezonu na sezon poziom usług może się totalnie zmienić. W Travelplanet masz przy wyszukiwarce taką pozycję "dobry wybór" i wtedy ci się wyświetlają chyba tylko hotele z najlepszymi opiniami.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez a_gatka » 22 maja 2016, o 13:23

Ja swoją córę wysyłam na obóz taneczny organizowany przez szkołę tańca, do której chodzi. Mają świetny program, zna ludzi, będą z nią lubiani instruktorzy, więc i ja będę spokojna. Idealnie jak na pierwszy samodzielny wyjazd.
a_gatka
 

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez karetia » 9 sie 2016, o 11:42

A ile ma lat? Nasza starsza córka w tym roku kończy 6. Zakładam, że jak będzie miała 8 lat, to również zacznie sama z koleżankami wyjeżdżać na obozy, jest raczej odważna, tylko akurat w takiej sytuacji jeszcze nigdy wcześniej nie była. Na razie wakacje z rodzicami. Ciekawe jak zareaguje na taką możliwość, bo jednak jest przyzwyczajona do świetnych hoteli i tego, że rodzice wszystkiego pilnują.
karetia
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 4 lis 2015, o 11:37

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez renifereq » 30 sie 2016, o 20:42

Na wakacje to jedziemy we wrześniu (tak wiem nietypowo) do parku Kulturinsel w Niemczech, siostra poleciła bo była na majówkę :) Podobno dziekco ma się z głowy na killka dni :D
renifereq
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 sie 2016, o 20:40

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez a_gatka » 15 lis 2016, o 13:34

@karetia moja starsza, bo ma 14. :) Najmłodsze truskaweczki na obozie miały po 6-8 lat. Była grupa maluchów i starszych, :)
a_gatka
 

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez annika77 » 25 mar 2020, o 16:52

zawsze u babci i dziadka na wsi było najlepiej
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Dorota.Dorota85 » 14 kwi 2020, o 22:52

My rok w rok wynajmowaliśmy pokoje w Grand Laola Spa w Pobierowie i tam było nam najlepiej. Polecam zapoznać się z ich ofertą bo noclegi w Pobierowie to gwarancja udanego urlopu.
Dorota.Dorota85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 sty 2019, o 16:56

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez konewka74 » 30 kwi 2020, o 19:43

w tym roku ma wogóle nie być ani kolonii ani obozów

chcesz wypełniać płatne ankiety za pieniądze? wejdź na www ankiety.net.pl
Avatar użytkownika
konewka74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 19:29

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez kamil22221w » 21 maja 2021, o 08:06

Bardzo ciekawy wątek. Można się naprawdę bardzo dużo dowiedzieć.

Kancelaria Oddłużeniowa https://www.anty-dlug.pl/
kamil22221w
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 maja 2021, o 08:04

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez klaudiakkk22 » 18 paź 2021, o 16:02

My polecamy Chorwację z konsorcjum.pl, było świetnie.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez klaudiakkk22 » 25 lis 2021, o 11:07

Ja jak wyjeżdżam z dziećmi to tylko z biurem Itaka. Mają dobre ubezpieczenia i często na miejscu są animatorzy, którzy mówią po polsku, dzięki czemu my możemy odpocząć, a dzieci dobrze się bawić.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez paatka23 » 30 gru 2021, o 13:24

Ja przede wszystkim dbam o spokój i dobre ubezpieczenia, dlatego jeździmy z biurem Itaka. W tym roku byliśmy w Bułgarii.
paatka23
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 6 lip 2021, o 14:12

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez klaudiakkk22 » 22 lut 2022, o 11:16

My byliśmy z dziećmi w Chorwacji z biurem Itaka, było świetnie.
klaudiakkk22
Fajna Kobietka
 
Posty: 185
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 21:54

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez dominika10 » 27 maja 2022, o 15:55

Zobacz sobie, bo Itaka ma świetną ofertę - Rodzinne wakacje z Itaką i klubami przyjaciół Itaki, z bohaterami Energylandii i polskimi animacjami https://www.itaka.pl/promocje/klub_przyjaciol_itaki/. Jest dużo atrakcji, animacji, duże pokoje dla całej rodziny i wiele udogodnień.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Allie » 1 lip 2022, o 12:58

Witam serdecznie
Z racji, że poraz pierwszy jedziemy w góry z 2.5 latką zastanawiam się co spakować, wiem, że ubrania ale może ze swoich doświadczeń podpowiecie mi i jak to jest u Was , żeby nie brać wielkiej walizki ze zbędnymi rzeczami. Napewno też apteczka, preparaty od słońca i owadów, czy coś jeszcze zabieracie? Jakie buty sprawdzą się najlepiej?
Z gòry dziękuję za wszelkie podpowiedzi
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Wakowaha