Nie wiem co robić

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Nie wiem co robić

Postprzez Wilczarz » 11 sie 2016, o 20:19

Rozstaliśmy się. Powód... jak ona to powiedziała zbyt duża różnica charakterów że już od jakiegoś czasu to czuła lecz myślała że to tylko chwilowe że może sobie tylko wmawia że coś jest nie tak. Powiedziała że może to wrednie zabrzmi i abym się nie obrażał, lecz może ją za to znienawidzę ale byłem takim jej "mostem" z jej świata do rzeczywistości za co jest mi bardzo wdzięczna. W przyszłym tygodniu chce się spotkać aby oddać mi bluzy. zapytałem czy przez ten tydzień nie tęskniła za mną, za naszymi rozmowami... odpowiedziała że nie. Kumpel powiedział że powinienem jej wtedy nawrzucać bo po paru miesiącach nie można stwierdzić że jest zbyt duża różnica charakterów i że po prostu się mną zabawiła. Lecz ja tak nie potrafię... Nie jestem taki i to może też trochę źle... Sam już nie wiem jestem w totalnej rozsypce :cry: :cry:

Moja dusza zagubiła się gdzieś w odłamkach codzienności.
Avatar użytkownika
Wilczarz
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 10:56

Re: Nie wiem co robić

Postprzez kokoszanel » 11 sie 2016, o 20:24

bo i kolega ma rację, po takim czasie nie da się takich rzeczy stwierdzić.

Wilczarz ... uszy do góry ja wiem łatwo się mówi i takie tam różne trelemorele ... ale zobaczysz będzie lepiej.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Nie wiem co robić

Postprzez Sasza » 12 sie 2016, o 08:19

Wilczarz ty nie sluchaj tak zawsze kolegow:)
Wedlug mnie zachowales sie z kultura
Czasem tak jest...nie wyjdzie.... moze nie koniecznie zabawic sie chciala..
Glowa do gory. Wkoncu trafisz na ta wlasciwa.
Powodzenia i trzymaj sie
Sasza
Super Gaduła
 
Posty: 1093
Dołączył(a): 7 lut 2015, o 18:12

Re: Nie wiem co robić

Postprzez Wilczarz » 12 sie 2016, o 11:32

Może kiedyś trafię na tą właściwą... Na chwilę obecną nie chcę żadnych związków. Gdy się rozchodziliśmy życzyłem jej szczęścia i prosiłem aby mi obiecała że będzie szczęśliwa. Nic już nie odpowiedziała. Szczerze gdzieś w głębi dalej mam nadzieję że jeżeli minie trochę czasu i ona sobie to wszystko poukłada to uświadomi sobie że jej na mnie zależy to znowu kiedyś będziemy razem. Choć pewnie nie będzie już to samo ponieważ gdzieś we mnie będzie siedziała ta obawa że taka sytuacja będzie mogła się powtórzyć. Lecz czas pokaże może zostaniemy przyjaciółmi, chociaż wiem że, aby było to możliwe musi minąć trochę więcej czasu...
Zrozumiałem ostatnio jedno Kochać to nie tylko być ze sobą za wszelką cenę lecz Kochać to również pozwolić odejść oraz pozwolić być szczęśliwym

Dziękuję wam wszystkim za wsparcie oraz rady :)

Moja dusza zagubiła się gdzieś w odłamkach codzienności.
Avatar użytkownika
Wilczarz
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 10:56

Re: Nie wiem co robić

Postprzez kokoszanel » 12 sie 2016, o 19:11

Wilczarz ...

super myślenie, czasem kochać to pozwolić odejść i dać być szczęśliwym nawet kosztem własnego szczęścia. Widocznie tak musiało być.

Szczerze gdzieś w głębi dalej mam nadzieję że jeżeli minie trochę czasu i ona sobie to wszystko poukłada to uświadomi sobie że jej na mnie zależy to znowu kiedyś będziemy razem.

zdajesz sobie sprawę że nawet jeżeli ona sobie zda z tego sprawę i będzie chciała wrócić to ty już nie będziesz potrafił? zawsze będziesz patrzył na te postrzeganie przez pryzmat tego jak zostawiła itp.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Nie wiem co robić

Postprzez Wilczarz » 13 sie 2016, o 12:42

Coco wiem zdaje sobie z tego sprawę i to to bardzo mocno

Moja dusza zagubiła się gdzieś w odłamkach codzienności.
Avatar użytkownika
Wilczarz
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 10:56

Re: Nie wiem co robić

Postprzez kokoszanel » 13 sie 2016, o 13:06

Wilczarz napisał(a):Coco wiem zdaje sobie z tego sprawę i to to bardzo mocno


na pewno tak będzie, kiedyś byłam w sytuacji w której facet zostawił mnie ale gdy dostał kosza od tej do której odszedł nagle dziwny trafem stwierdził że był głupi chce wrócić. I co? I nic z tego, nie umiałam... każde jego słowo traktowałam jako kłamstwo i obłudę... To samo będzie u Ciebie.

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Nie wiem co robić

Postprzez BlackWolf » 13 sie 2016, o 18:29

Przykro, że tak wyszło.
Nie pozostaje nic innego jak wziąć się w garść.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Nie wiem co robić

Postprzez Wilczarz » 13 sie 2016, o 22:14

Boshe mam już mega metlik w głowie, zanim się rozstalismy (jeszcze przed tą przerwą) pisałem z naszą wspólną znajoma (bardziej znajoma od mojej) aby się przejść gdzieś na piwko we czwórkę (ja z moją i ona z mężem) i poprosiłem ja w piątek aby do mojej napisała co ona na to (tak z czystej ciekawości co odpisze). No i zapytała się jej co ona na to aby się przejść we czwórkę w sobotę (nie koniecznie w tą) na piwko, nie odpowiedziała że nie bo nie jesteśmy już razem tylko że "pomyślimy". Co mam o tym myśleć?

Moja dusza zagubiła się gdzieś w odłamkach codzienności.
Avatar użytkownika
Wilczarz
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 10:56

Re: Nie wiem co robić

Postprzez kokoszanel » 14 sie 2016, o 07:02

nie nakręcaj się niepotrzebnie

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Nie wiem co robić

Postprzez BlackWolf » 14 sie 2016, o 10:12

Może po prostu nie chce o tym rozmawiać z kimkolwiek na ten temat? Tak jest łatwiej, przynajmniej unika się sto pytań do.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Nie wiem co robić

Postprzez Pysiana » 18 sie 2016, o 10:57

Też myślę, że to kwestia unikania tematu. Zobaczysz jak to wszystko dalej pójdzie. Jednak pomyśl poważnie nad tym pytaniem. To miłość, czy tylko przyzwyczajenie?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42

Re: Nie wiem co robić

Postprzez roberia » 15 paź 2017, o 21:11

zachowuje się jak dzieciuch który sam nie wie, czego chce, nie jest ciebie warta ;)

http://prokwiaty.pl TWOJA KWIACIARNIA ul. Włóczków 6 30-103 Kraków
roberia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 paź 2017, o 20:39

Re: Nie wiem co robić

Postprzez Molly22 » 25 lis 2017, o 17:00

Śledziłam wątek... I jak po spotkaniu?

Boże, czemu ten świat jest taki dziwny. Za czasów choćby moich rodziców, ludzie zakochiwali się raz na całe życie a teraz? Masa związków zanim spotkasz tego jedynego o ile spotkasz... Masa rozczarowań. Złamanych serc. A potem strach przed nowym startem...

Napisz proszę, czy przemyślała? Też się łudzę, że mój ex przemyśli ale powoli dochodzi do mnie, że niepotrzebnie.
Molly22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 24 lis 2017, o 22:30
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]