tabletki odchudzajace

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Edytka77 » 13 cze 2016, o 10:31

BlackWolf napisał(a):
Alexa28 napisał(a):Witam,mam pytanie,czy ktos stosowal tabletki Adipex na odchudzanie i gdzie je mozna kupic?

Legalną drogą kupna adipexu w Polsce jest zdobycie recepty od dowolnego lekarza i pojechanie po niego do Czech.
Adipex to narkotyk zakazany w Polsce i nielegalny ,szczególnie handel nim .Podlega po handel narkotykami.Bardzo nie bezpieczny i silnie uzależniający ,ma podobne działanie do amfetaminy.Bardzo szybko się chudnie ponieważ nie czuje się głodu ale rownie szybko się tyje po odstawieniu .Występuje bardzo szybko uzależnienie psychiczne .Nie kupujcie tego świństwa.To samo dotyczy zelixy .I piszę to z pełną świadomością ponieważ sama to przeszłam .
Edytka77
Miła Kobietka
 
Posty: 84
Dołączył(a): 12 cze 2016, o 19:38

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Lejla22 » 30 cze 2016, o 13:40

Nigdy nie stosuję ani diety, ani tabletek. Zawsze uprawiam sport. Sport to zdrowie! Biegam codziennie, 3 razy w tygodniu chodzę na basen.
Lejla22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 cze 2016, o 13:37

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Milenka89 » 30 cze 2016, o 14:53

Nigdy nie zrozumiem, czemu ludzie po prostu nie zaczną ćwiczyć i zdrowo jeść. Serio, jedna pizza i ciastko mniej, przejście z soczków i napojów na wodę, pół godziny spaceru dziennie i można naprawdę utrzymać normalną sylwetkę. Ale jak się nie chce ruszyć to potem się wymyśla tabletki na wszystko :) A potem problem, bo serce wysiada, albo pojawia się cukrzyca, zwłaszcza jak ktoś eksperymentuje z lekami zamawianymi przez neta z średnio wiarygodnych źródeł.
Milenka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 11:44

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez malesa » 1 lip 2016, o 11:00

Nom, ale ja kupuję wspomagające suplementy typu Green tea. To prostu zielona herbata w kapsułkach. Tak jakbym opija napar. Ja wierzę, że dieta i siłownia pomogą schudnąć. Być może wolniej się schudnie, ale potem nie ma efektów jojo.
Avatar użytkownika
malesa
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 08:13

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Woli » 6 lip 2016, o 17:41

Te tabletki nic tak naprawdę nie dają, no może poza tym, że bogacą się ich producenci. Żadne tabletki nie zastąpią odpowiedniej diety oraz regularnego wysiłku fizycznego.
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez czarujaca.1988 » 8 sie 2016, o 19:43

ja biorę 2 be slim, pani w aptece mi poleciła. Ale nie dajmy się zwariować, wiadomo, że same tabletki nie odchudzą! Trzeba zdrowo jeść i dużo się ruszać i wtedy tabletki pomogą szybciej zobaczyć efekty, ot co!
czarujaca.1988
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 sie 2016, o 14:16

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez okapi » 18 sie 2016, o 08:31

Nie ma złotego środka na odchudzanie i jak ktoś pisze, że dany suplement X spowodował, że schudł 10kg bez diety i ćwiczeń, to ja po prostu w to nie wierzę! Nic nie zastąpi diety, najlepiej MŻ i ćwiczeń fizycznych. Warto wspomagać się naturalnymi suplementami, np. olejem z wiesiołka (polecam polskiego Gala), który posiada szereg właściwości prozdrowotnych, ale nic nie zastąpi w/w!
Avatar użytkownika
okapi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 17:19

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez 88Mariolka » 20 wrz 2017, o 12:23

Tabletki moga jedynie wspomoc, przyspieszyc proces chudniecia, ja stosowalam SlimmerTime i mi pomogly.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez barb » 20 mar 2018, o 20:59

z tego co słyszałam to chrom wspomaga odchudzanie. Zainwestowałabym też w cynk żeby przy diecie nie pogorszyła się cera i włosy- w początkowej fazie. No i dużo zdrowego jedzenia:)

barb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 20 mar 2018, o 20:24

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez wretka4 » 22 mar 2018, o 21:21

Przede wszystkim trzeba żyć zdrowo i ruszać się. Potem można sięgnąć po suple które przyspieszają metabolizm, regulują apetyt itp. Jest to na pewno bardzo pomocne.

wretka4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 mar 2018, o 21:16

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez babeczka » 27 mar 2018, o 16:36

Czytam i oczom nie wierzę - jeśli chcemy zrzucić ze swojej wagi,żadne tabletki nic nie pomogą, a wręcz przeciwnie - mogą zaszkodzić. Jeśli każdy będzie się zdrowo odżywiał,uprawiał sport - może być 3 x w tygodniu Fitness, jadał dużo warzyw i owoców,nie jadał smażonych ,ani ciężkich potraw (sosy,kluchy,słodycze) nigdy nie będzie miewał problemów z wagą.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez olakwiat95 » 12 kwi 2018, o 11:21

Wiecie co? Ja to jednak bałabym się brać jakieś tabletki na odchudzanie :/ Nigdy nie wiadomo jak organizm będzie się zachowywał. Najlepiej to chyba skontaktować się z lekarzem, bo np. w moim przypadku mam problemy z tarczycą to więc muszę uważać na co jem. Poszłam za namową do dietetyka (mam 5 kg nadwagi) i ona mi przypisała to co trzeba. Trochę wolniej schudłam, ale przynajmniej bezpiecznie.

No i trzeba mieć tą dietę i regularnie jeść...i chodzić na siłkę :P
olakwiat95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 14:44

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez aneta287 » 7 sie 2018, o 16:33

Według mnie te tabletki nic nie pomagają. Lepiej już zastosować jakąs dietę i do tego suplementy diety. Sprawdź Sklep Studio Figura, tam kupowałam ostatnio suplementy.
aneta287
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 sie 2018, o 16:27

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Kasiasz » 10 sie 2018, o 09:06

To nie jest tak, że wszystkie te suple można wrzucić do jednego worka, swego czasu bardzo męczyłam się ze zrzuceniem wagi, koleżanka poleciła Subitramil. baardzo pomógł a wcześniej waga nie chciała nawet drgnąć.
Kasiasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 15:28

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez marialena » 13 sie 2018, o 15:21

moja koleżanka korzysta z kuracji Subitramil i jest bardzo zadowolona, ale jednocześnie wczęsniej brała coś innego i nioc nie pomagało
marialena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 16:08

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Mirabelka02 » 13 sie 2018, o 16:59

żadne tabletki, żadne spalacze! Dieta, trening, a jak chcesz podkręcić metabolizm to rano na czczo szklanka ciepłej wody z cytryną i wrzuć do diety ostre przyprawy
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez milagros » 13 sie 2018, o 17:25

Nie bierzcie żadnych tabletek, tylko dieta i ćwiczenia zapewniają efekty. chyba, że chcecie popsuć sobie zdrowie
milagros
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 sie 2018, o 17:23

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Kasiasz » 16 sie 2018, o 16:44

zależy jakich większość to syf polecam Subitramilo naturalny środek
Kasiasz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10 lip 2018, o 15:28

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez Brida » 28 sie 2018, o 11:46

I po co Wam dziewczyny te tabletki? Jeśli chcecie przyspieszyć odchudzanie to spożywajcie błonnik, to w zupełności wystarcza a z tabletkami nigdy nie wiadomo co w sobie mają
Brida
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 27 sie 2018, o 09:07

Re: tabletki odchudzajace

Postprzez JoasiaCZ » 13 kwi 2019, o 13:47

wyrzuć wszystkie tabletki. nie wiesz co w nich tak na prawdę jest, a reklamom nie można wierzyć. Kiedyś reklamy krzyczały do ludzi, że warto sobie "walnąć w płucko" papierosa dla zdrowotności a w podobnych tabletkach była amfetamina. Naturalny sposób to najzdrowszy sposób. A wystarczy tylko jeść mniej kalorii niż wynosi nasze dzeinne zapotrzebowanie na energię :) ja ze względu na to, że nie mam czasu przez pracę na gotowanie, to zamawiam sobie dietetyczny katering z WygodnejDiety i mam z głowy gotowanie. I szczerze polecam takie rozwiązanie bo już zrzuciłam 12 kg. Czuję się doskonale a wyglądam coraz lepiej ;)
JoasiaCZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 kwi 2019, o 15:49
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron