słodycze

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Re: słodycze

Postprzez Woli » 24 lut 2016, o 14:33

kolorowe_kredki napisał(a):Czekolada mleczna z bakaliami oraz snickers ;)


Z tymi Snickersami trzeba ostatnio uważać :) SPAM


PROSZE NIE WKLEJAC LINKOW NA FORUM
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: słodycze

Postprzez dradziszewska » 5 kwi 2016, o 11:38

Każdy lubi słodycze, jednak ja od kilku miesięcy zrezygnowałam z nich zgodnie z postanowieniem noworocznym i łatwiej mi zbijać wagę więc jeśli macie problemy z dodatkowymi kilogramami to radze ograniczyć słodycze, a najlepiej całkiem z nich zrezygnować.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: słodycze

Postprzez Carmen_ » 31 maja 2016, o 14:25

Uwielbiam wszystko co jest z czekoladą, kokosem, lub marcepanem. Nie lubię ptasiego mleczka i kupionych w cukierni ciast. Najbardziej lubię domowe ciasta i gorącą gorzką czekoladę z chili.

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: słodycze

Postprzez posterka » 13 cze 2016, o 13:32

Wszystko zalezy od cukierni. Sama również nie przepadam za kupczymi ciastami niemniej jest jedna cukiernia w moim mieście, w której pieką świetne ciasta. I które uwielbiam. NIe jest taka tania ale raz na tydzień lubię sobie tam kupić coś słodkiego.

Oprócz tego bardzo lubię dwie czekolady. Pierwsza to czekolada Karmellove. Chyba pierwsza czekolada jasna , która tak mi smakuje. Druga to czekolada nadziewana truskawkami Wedla. Nie przepadam natomiast za gorzką ( używam jej wyłącznie do ciast - w takiej formie sprawdza się doskonale).
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: słodycze

Postprzez Anastazja099 » 13 cze 2016, o 16:18

Ja uwielbiam wszystkie czekolady z milki :D
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: słodycze

Postprzez blondyna96 » 14 cze 2016, o 12:30

loooodyyyyy! w każdej postaci ;)

Umrę ci kiedyś. Oczy mi zamkniesz. I wtedy — swoje Smutne zdziwione, Bardzo otworzysz
Avatar użytkownika
blondyna96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 6 sie 2015, o 16:01

Re: słodycze

Postprzez Jolanta » 15 lip 2016, o 15:09

Mi ostatnio posmakowały batoniki Oki Wedla. Poczatkowo kupowalam swoim dzieciom aby raz na jakiś czas włożyć im jakiegoś batonika na drugie śniadanie do szkoły ale ostatnio sama sie w nich całkiem zasmakowałam. Nie sa tak słodkie, bardzo mleczne i pasują do kawy.
Oprócz tego lubie batoniki Pawełki. Najbardziej wersję adwokatową chociaż smaczne sa jeszcze ich nowe smaki. Szczególnie ten o smaku latte.Teraz najczęśćiej natomiast jemy lody bo na dworze jest bardzo ciepło. Raz na jakiś czas lubię sobie zamrozić ptasie mleczko bo wychodzi z tego smaczny deser ( nadaj sie do tego najbardziej karmellove).
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: słodycze

Postprzez Hadassa » 15 lip 2016, o 15:41

To od oki polecala bym zwykle batoniki twarogowe ;)
Na pewno zdrowsze

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: słodycze

Postprzez Scoto » 15 lip 2016, o 17:20

Hadassa te twarogowe kupuje czasem Ali :) w sumie to ona za dużo słodyczy nie je bo jedynie te twarogowe i czekolade gorzka minimum 70%, no i czasem jak coś upieke albo lody takie z owoców. A, i suszone owoce :)

Ja uwielbiam gorzkie czekolady, surowe albo ta karmelowa z orzeszkami ale mało kiedy je jem.
Avatar użytkownika
Scoto
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 12 lip 2016, o 13:48

Re: słodycze

Postprzez Hadassa » 15 lip 2016, o 17:53

No wlasnie kiedys z ciekawosci czytalam ich sklad i jak na gotowca calkiem niezly ;)

I rozsadnie.. ja tez nie planuje dziecku slodyczy dawac

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: słodycze

Postprzez Lucy » 17 sie 2016, o 13:36

Twarogowe batoniki faktycznie smaczne chociaż sama ostatnio szukałam i nie byłam w stanie ich znaleźć ( boska była wersja czekoladowa, kupowałam swego czasu praktycznie codziennie).
Ostatnio posmakowały mi nowe czekolady Wedla o dwóch przeciwstawnych smakach. Nie wiem czy widziałyście ale możnak kupic sobie ich czekoladę o smakku pomarańczy i chili albo gruszki i mięty. Faktycznie w czasie jedzenia zmienia smak. Są smaczne ale mógłby być mniejszy problem z ich dostępnością.
Oprócz tego smakuje mi czekolada karmellove. innych białych nie lubię ale ta jest faktycznie smaczna

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: słodycze

Postprzez Olka » 19 sie 2016, o 15:14

Nie jadłam jeszcze batoników twarogowych. Jak na nie trafię na pewno z ciekawości kupię :) . A u mnie w domu zwariowaliśmy na punkcie ciast i serników na zimno. Jak były te upały potrafiliśmy zjeść ciasto na zimno zamiast obiadu :D . W ostatni weekend zrobiłam ciasto mascarpone z oetkera, a na jutro planuję sernik z brzoskwiniami i galaretką :cooking .
Olka
 
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]