czy ja mu sie podobam?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

czy ja mu sie podobam?

Postprzez smerfretka4321 » 6 wrz 2016, o 20:42

jest taki jeden. jeszcze pare dni temu powiedzialabym , ze ewidentnie mu sie podobam. teraz stwierdzam, ze wysyla mi sprzeczne sygnaly.
zacznijmy od tego , ze przyjechal do mnie tak po prostu z kwiatami (wyniklo to z naszej wczesniej rozmowy, podczas ktorej zazartowalam, ze bez kwiatow nie ma prawa wstepu - nie spodziewalam sie, ze wezmie to na powaznie). spedzilysmy u mnie moze 4 godziny i troche sie nudzilismy juz pod koniec (zly znak...). pare dni potem bylismy pierwszy raz na wspolnej imprezie (nie zaprosil mnie jako osobe towarzyszaca - po prostu gospodarz zaprosil prawie wszystkich ze szkoly). podczas tego wieczoru ewidentnie sie do mnie przystawial - przytulal, przymilal, ale nie natarczywie. byl pod wplywem alkoholu , wiec dodalo mu to troche pewnosci siebie. zaprosil mnie nawet na studniowke (chodze do technikum btw - znamy sie 4 lata juz). za ktoryms razem sie zgodzilam. wszystko pieknie tylko od tamtej pory ewidentnie mnie zlewa. w szkole w ogole sie nie odzywa (wiadomo koledzy itd., ale nawet jak nie jest przy nich wgl mnie nie dostrzega). moze jest tez w tym troche mojej winy, bo tez nie wodze za nim wzrokiem, ale nie chce, zeby sobie pomyslal, ze sie zakochalam czy cos.
od tamtej imprezy minely 4 dni... co mam zrobic? dlaczego on sie tak zachowuje? znamy sie 4 lata. nawet jezeli teraz nagle zaczelam mu sie podobac to chyba zachowywalby sie inaczej, prawda?
to moja wina? co mam robic? olac czy moze sama zagadac?
smerfretka4321
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 wrz 2016, o 20:40

Re: czy ja mu sie podobam?

Postprzez Pysiana » 7 wrz 2016, o 16:43

Po pierwsze - szczerze z nim porozmawiaj. Bez tego dalej będziesz się zastanawiać o co mu może chodzić. Przyczyn jego zachowania może być bardzo bardzo dużo także nie próbuj tego zrozumieć :) To czy mu się podobasz czy nie, nie stwierdzisz po tym jak się zachowuje. Nie możesz też siebie obwiniać, bo nie masz o co. Tak jak napisałam szczera rozmowa, nic innego Ci nie pomoże. Umów się z nim na jakiś spacer i kieruj rozmowę na takie tematy, żeby sam Ci powiedział czy planuje z Tobą coś poważnego. Jeśli nie uda Ci się tego wyciągnąć od niego, to po prostu otwarcie zapytaj :)

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co zrobić, by Twój mężczyzna bardziej się o Ciebie starał, na moim blogu znajdziesz bezpłatnego ebooka na ten temat:

http://patrycjamisiewicz.pl

Znajdziesz również porady na temat tego, jak naprawić swój związek, rozwinąć go, a także stać się lepszą kobietą. :woman:
Avatar użytkownika
Pysiana
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 15:42

Re: czy ja mu sie podobam?

Postprzez roberia » 15 paź 2017, o 21:08

sama pokazujesz mu niedostępną to chłopak nie chce wyjść świra że przesadza skoro ty nic

http://prokwiaty.pl TWOJA KWIACIARNIA ul. Włóczków 6 30-103 Kraków
roberia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 paź 2017, o 20:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]