chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez young.tzi » 15 paź 2015, o 14:48

hejka! mam pytanko. kupilam sobie tak z rok temu rowerek, taki tani za 2 stoweczki. pojezdzilam troche na nim ale byl okropnie niewygodny, i mi motywacja spadla, i nie mialam planu cwiczen za bardzo tez hihihi. teraz chce do tego wrocic, ale chce nowy rowerek bo tamten mi sie rozwalil przy przeprowadzce i jest nie do uzytku. i jaki cwiczonka mozna robic?
young.tzi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 14:46

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez Kinga88 » 15 paź 2015, o 18:57

ćwiczyłam trochę na rowerze i polecam jazdę na małym obciążeniu, ja mam skalę 1 do 9 i ustawiłam sobie na 3, małe bo wtedy podczas ćwiczeń spala się tłuszcz.
na początku dzień, dwa kręciłam sobie tak aby się rozruszać, bo wtedy nie ma się jeszcze dobrej kondycji
po tym czasie zaczynałam jazdę która polegała na : 1 minuta szybkiej jazdy, potem pół minuty spokojnej jazdy i tak z 10 minut czyli tzw interwały ...przy tym dość fajnie leciał czas
jak mi się to znudziło stawiałam sobie cele typu ile km przejadę na dzień albo ile kalorii spalę ( na kalorie nie ma co za bardzo patrzeć bo niektóre liczniki oszukują )
ważne jest przy jeździe aby utrzymywać odpowiednie tętno, które się oblicza, to jest też dobra sprawa bo człowiek prowadzi wyścig sam ze sobą... co jeszcze aby przed zrobić trochę ćwiczeń rozciągających aby nie nabawić się kontuzji

Powodzenia
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez Ania_ABCfitness » 19 paź 2015, o 08:49

Chętnie doradzę sprzęt, ale podałaś trochę za mało informacji :) Jaki zakres cenowy Cię interesuje? Jaki cel chcesz osiągnąć? Rozważałaś może jeszcze inne urządzenia do ćwiczeń?

Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl/
Ania_ABCfitness
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 13:58

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez young.tzi » 19 paź 2015, o 13:18

a ja nawet nie wiem jakie jeszcze moge chciec :D cel jest taki zeby schudnac, jaki inny moze byc? z nog zwlaszcza wiec chce rower. cena to moze cos tak kolo 4 stowek, chyba ze bedzie cos super mega ekstra to wtedy moge dolozyc troszku
young.tzi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 14:46

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez Ania_ABCfitness » 21 paź 2015, o 16:19

W takim razie odpowiedni byłby Sapphire Smart - to podstawowy, ale solidny model, bez zbędnych fajerwerków ale posiadający wszystko czego trzeba. Ma wzmocnioną konstrukcję, antypoślizgowe pedały, komputer treningowy z wyświetlaczem LCD i sensory pomiaru pulsu.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - pytaj śmiało!

Ostatnio edytowano 21 paź 2015, o 21:56 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Treść edytuję.

Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl/
Ania_ABCfitness
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 13:58

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez young.tzi » 22 paź 2015, o 09:32

a taki co ma duzo programow? bo ja nie wiem jak mam cwiczyc i jak jest cos ustawione to mi jest latwiej
young.tzi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 14:46

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez Ania_ABCfitness » 22 paź 2015, o 15:52

Hm, w takim razie mogę zaproponować Sapphire Ultimate II - to już jest sprzęt ze średniej półki. Ma 21 programów ćwiczeń symulujące jazdę w różnego typu terenie, a także program np. do ćwiczeń interwałowych. Możesz też stworzyć własne programy. Ten rowerek ma też nieco cięższe koło zamachowe, przez co ćwiczenia wymagają nieco więcej wysiłku, ale też całe urządzenie działa bardziej płynnie.

Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl/
Ania_ABCfitness
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 13:58

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez young.tzi » 23 paź 2015, o 08:51

ech, no drogi dosc ale w sumie wyglada fajnie. a jak to jest z dostawa? jest droga?
young.tzi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 paź 2015, o 14:46

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez Ania_ABCfitness » 23 paź 2015, o 14:15

Za zamówienia o wartości powyżej 100 zł z przedpłatą nie musisz opłacać przesyłki :) Jeśli wybierzesz płatność za pobraniem koszt to 10 zł. Za zamówienia o mniejszej wartości zapłacisz 10 zł w przedpłacie i 15 zł za pobraniem. SPAM

Ostatnio edytowano 23 paź 2015, o 14:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl/
Ania_ABCfitness
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 13:58

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez Modna26 » 15 sty 2016, o 10:20

nie kupuj najtańszego, bo ci się rozwali tak jak mój. Kup z średniej półki. Jeśli będziesz regularnie jeździć to napewno ci pomoże na zrzucenie zbędnych kilogramów i na pewno się nie zepsuje tak jak mój,a wcale nie jeździłam na nim często
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez Hermina » 23 sty 2016, o 17:24

Jak jest ciepło na dworze wolę zwykły rower ale teraz też trochę na stacjonarnym jeżdżę.

Hermina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sty 2016, o 17:16

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez Davidev88 » 12 wrz 2016, o 12:12

Rower stacjonarny jest o tyle dobry,że możesz oglądać film,serial ulubiony i "przejechać swoje km"

Davidev88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 11:57
Lokalizacja: Poznań, Polska

Re: chce tani rowerek - jak jezdzic zebu schusc

Postprzez 88Mariolka » 20 wrz 2017, o 12:15

Ja zakupilam orbitrek, jest ponoc lepszy od rowerka bo podczas cwiczen spalamy wiecej kalorii i anguzeje sie do pracy wiecej miesni.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników