Moje hobby

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Re: Moje hobby

Postprzez blackitty » 15 kwi 2016, o 19:33

Mój kot haha. A tak naprawdę to chyba pieczenie słodkości :) Moja beza z serkiem mascarpone i bitą śmietaną i toną owoców sezonowych nie ma sobie równych ;)

“A girl should be two things: classy and fabulous.” ― Coco Chanel

Anna Pikura - biokosmetyki, salony kosmetyczne!
Avatar użytkownika
blackitty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 kwi 2016, o 15:40
Lokalizacja: Wocław

Re: Moje hobby

Postprzez roxxy681 » 12 lip 2016, o 10:09

Uwielbiam jazdę na rowerze. to pochłania mi dużo czasu plus siłownia od czasu do czasu. :)
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: Moje hobby

Postprzez Solis » 12 lip 2016, o 13:15

Ja lubię czytać książki.
Kiedyś zbieralam pocztówki. Całkiem pokaźną kolekcję mam. Dalej je trzymam.
Avatar użytkownika
Solis
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 11 lip 2016, o 13:21

Re: Moje hobby

Postprzez Bounty » 13 wrz 2016, o 13:24

Moim hobby jest fotografia oraz montaż. Bardzo lubię robic zdjęcia, ale w głównej mierze są to zdjęcia architektury, krajobrazów (instagram: werkaspic). Jeżeli chodzi o montaż jest to montaż filmików, przeważnie krótkich, jednak ostatnio podczas wakacji wolałam nagrywać z każdego miejsca filmiki niż robic zdjęcia i potem to wszystko skleić w jeden dłuższy film. Pamiątka na całe życie, a montowanie tego to była czysta przyjemność. Poza tym mogłam się nauczyć wielu nowych funkcji w programie.

“Never let the fear of striking out keep you from playing the game”

Zobacz czym się zajmuję >> http://hrownia.pl/
Bounty
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 18 lip 2016, o 14:06

Re: Moje hobby

Postprzez vaniliiia » 13 wrz 2016, o 14:26

Ja mam rożne hobby :)
Bardzo lubię czytać książki, blogować, prowadzić bloga i pisać wpisy, również uwielbiam nagrywać filmy, potem je montować w jakims programie i robić z tego coś fajnego (np często robie pamiątkowe filmy z ukochanym). Fotografia, robienie ciekawych fotek to tez jest coś co lubię. :) Poza tym dodałabym do tego pielęgnację włosów - to moje chyba najbardziej ulubione hobby ze wszystkich :witch
Bounty widzę, że lubisz robić to co ja <3 ekstra!

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Moje hobby

Postprzez laelia » 21 wrz 2016, o 08:34

Vaniliia, to Ty jesteś w avatarze? Ładne włosy..

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Moje hobby

Postprzez michalina90 » 29 wrz 2016, o 14:37

Moje hobby to florystyka i rękodzieło. Fascynują mnie kwiaty, robię kompozycje na śluby i bukiety dla panien młodych, robiłam wystroje domów na komunie, uwielbiam świąteczne kompozycje i wianki na drzwi, wszystko co dam się wykorzystać z ogrodu jestem w stanie użyć do kompozycji. Kiedyś bawiłam się w robienie kartek na wszelkie okazje teraz już nie mam czasu, ale kwiaty zawsze....

grywalizacja na http://sanitera.pl
michalina90
Fajna Kobietka
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 14:18

Re: Moje hobby

Postprzez Anka2211 » 3 paź 2016, o 12:50

A moje hobby to projektowanie wnętrz. Od małego lubiłam projektować różne rzeczy, a zostało na projektowaniu wnętrz.
Poza tym kocham czytać książki, a w szczególności romanse.
Anka2211
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 28 wrz 2016, o 11:46

Re: Moje hobby

Postprzez Daria4411 » 6 paź 2016, o 10:31

Ja interesuję się kosmosem ;) bardzo mnie interesuje co tam jest itp. Najlepsze jest to, że nasz mózg nie jest w stanie ogarnać wiadomości że wszechświat się nie kończy. A poza tym skąd wiadomo że się nie kończy? Może gdzies jest jego koniec tylko nikt tego nie odkrył?
To jest właśnie moje hobby ;D

Daria4411
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 15:32

Re: Moje hobby

Postprzez maslanka » 16 gru 2016, o 00:54

ja się powoli wkręcam w DIY :) w weekend siadam do robienia ozdób świątecznych :) rzeczy na stroik z poinsecji już mam, ale szukam jeszcze jakiś inspiracji na inne dekoracje :) a wy?
maslanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 lis 2016, o 11:48

Re: Moje hobby

Postprzez moska » 18 maja 2017, o 17:37

Moje hobby to taniec. Od 5 roku życia chodzę na kurs tańca. Uwielbiam to.

moska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 maja 2017, o 17:30

Re: Moje hobby

Postprzez anik » 23 maja 2017, o 17:36

Jazda na rowerze, taniec. Lubię aktywnie spędzać czas. To mnie odpręża i uspokaja.

anik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 maja 2017, o 17:33

Re: Moje hobby

Postprzez misia10 » 16 lip 2017, o 11:10

anik napisał(a):Jazda na rowerze, taniec. Lubię aktywnie spędzać czas. To mnie odpręża i uspokaja.

masz jakieś specjalne rękawiczki czy okulary na rower ?
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Moje hobby

Postprzez duszawilka » 30 lip 2017, o 22:02

z rękawiczek to sprawdź firmę mechanix a okulary bolle
duszawilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 13:00

Re: Moje hobby

Postprzez ZuZkA9 » 31 lip 2017, o 16:23

misia10 napisał(a):
anik napisał(a):Jazda na rowerze, taniec. Lubię aktywnie spędzać czas. To mnie odpręża i uspokaja.

masz jakieś specjalne rękawiczki czy okulary na rower ?

Najlepsze co może być jak chodzi o okulary to takie na gumce żeby nie spadały w czasie jazdy ani się nie zsuwały
duszawilka napisał(a):z rękawiczek to sprawdź firmę mechanix a okulary bolle

To jakieś specjalistyczne rękawiczki rowerowe ten mechanix?
ZuZkA9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 cze 2017, o 13:18

Re: Moje hobby

Postprzez misia10 » 5 sie 2017, o 11:38

ZuZkA9 napisał(a):Najlepsze co może być jak chodzi o okulary to takie na gumce żeby nie spadały w czasie jazdy ani się nie zsuwały

masz coś godnego polecenia ? w sumie takie zwykłe też nie są złe, bo przecież mają te nasadki antypoślizgowe


ZuZkA9 napisał(a):To jakieś specjalistyczne rękawiczki rowerowe ten mechanix?

mechanixy to raczej nie na rower, a bardziej na piantball czy na zimę, z helikona są też dobre bezpalcowe
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Moje hobby

Postprzez Miłka » 11 sie 2017, o 16:45

misia10 napisał(a):masz coś godnego polecenia ? w sumie takie zwykłe też nie są złe, bo przecież mają te nasadki antypoślizgowe

Ja mam rękawiczki na rower od takiej firmy Helikon. Kupił mi chłopak w SPAM kiedyś jak marudziłam, że mam odciski po górskiej wycieczce rowerowej i całkiem dobrze się spisują


misia10 napisał(a):mechanixy to raczej nie na rower, a bardziej na piantball czy na zimę, z helikona są też dobre bezpalcowe

Taaak już nawet w temacie o hobby mówiła, że mam takie rękawiczki i są faktycznie świetne. Przede wszystkim dobrze chronią ręce od uderzeń kulek
Miłka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 16:31

Re: Moje hobby

Postprzez misia10 » 12 sie 2017, o 09:00

Miłka napisał(a):Ja mam rękawiczki na rower od takiej firmy Helikon. Kupił mi chłopak w SPAM kiedyś jak marudziłam, że mam odciski po górskiej wycieczce rowerowej i całkiem dobrze się spisują

a palcowe czy bezpalcowe ?

Miłka napisał(a):Taaak już nawet w temacie o hobby mówiła, że mam takie rękawiczki i są faktycznie świetne. Przede wszystkim dobrze chronią ręce od uderzeń kulek

oj tak ja mam właśnie takie różowe mechanixy
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Moje hobby

Postprzez mara » 16 sie 2017, o 10:41

Zdecydowanie meble i wszystko co z nimi związane. Uwielbiam projektować wnętrz i żałuję, że nie zajęłam się tym zawodowo, bo to mój konik.

mara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 10:08

Re: Moje hobby

Postprzez Cornelia » 18 sie 2017, o 15:55

Moim hobby jest rysowanie ,słuchanie muzyki,taniec
Cornelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 sie 2017, o 15:51

Re: Moje hobby

Postprzez jola1239 » 23 sie 2017, o 11:13

Uwielbiam zajmować się pieczeniem :) Codziennie piekę różnorodne ciasta :) Kruche, serniki są w głównej czołówce :) Dobrze, że mam duzą rodzinie, więc nic się nie marnuje ;)
jola1239
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 23 sie 2017, o 11:00

Re: Moje hobby

Postprzez Mireczka » 28 sie 2017, o 18:00

Bardzo lubię tańczyć i malować paznokcie, ale gorzej, że nie lubię czekać, aż wyschną :( Lubię też szyć.
Mireczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 sie 2017, o 16:00

Re: Moje hobby

Postprzez bunshee » 8 sty 2018, o 21:02

Ja uwielbiam biegać w towarzystwie mojego psa. Relaks, świeże powietrza no i aktywność ^^
bunshee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 20:46

Re: Moje hobby

Postprzez argo » 13 sty 2018, o 00:26

misia10 napisał(a):a palcowe czy bezpalcowe ?


Serio mechanixy występują w wersji bezpalcowej? Masz jakieś zdjęcie? Bo aż nie wierze :P

misia10 napisał(a):oj tak ja mam właśnie takie różowe mechanixy


o, różowy zawsze na czasie :D a tak w ogóle to jak z wytrzymałością? Zastanawiałam się nad zakupem ale ta cena ;/ troche mi się nie podoba xd


w ogóle co myślicie o ogrzewaczach do rąk? Używacie czy wolicie kupić porządne rękawiczki i nie bawić się w takie gadżety?
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30

Re: Moje hobby

Postprzez bunshee » 16 sty 2018, o 13:01

argo napisał(a):Serio mechanixy występują w wersji bezpalcowej? Masz jakieś zdjęcie? Bo aż nie wierze :P

SPAM proszę bardzo bezpalcowe :D


argo napisał(a):o, różowy zawsze na czasie :D a tak w ogóle to jak z wytrzymałością? Zastanawiałam się nad zakupem ale ta cena ;/ troche mi się nie podoba xd

jeżeli chodzi o te rękawiczki to są najlepsze jakie miałam, nie mają sobie równych. cena jak cena, warto kupić raz a porządzne


argo napisał(a):w ogóle co myślicie o ogrzewaczach do rąk? Używacie czy wolicie kupić porządne rękawiczki i nie bawić się w takie gadżety?

używałam jak jeszcze była jakaś fajna zima, a teraz z roku na rok to o zimie można zapomnieć :/

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:29 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia a nie linki
bunshee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 8 sty 2018, o 20:46
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron