Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 13 lip 2016, o 10:07

Revelka to juz lekko na spam vichy zakrawa.. co post to jedna marka...
Poleci ostrzezenie w koncu...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Anestezja » 29 lip 2016, o 11:37

na zmarszczki w pewnym wieku to pomagają sprawdzone rzeczy, ja używam kremów Neovadiol od Vichy, zdecydowanie są lepsze niż inne, przy tym nie uczulają, a są naprawdę skuteczne, po paru tygodniach stosowania kremy na dzień, Magistralu i kremu na noc moja skóra zdecydowanie się odbudowała i wygląda o wiele młodziej, ale najważniejsze, że o wiele lepiej się czuję po tej kuracji, polecam wypróbować
Anestezja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lip 2016, o 11:31

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Jolanta » 9 sie 2016, o 11:31

Ja ostatnio zaczełam stosować serum na twarz. Zauwazyłam,ze potworzyły mi sie pierwsze zmarszczki mimiczne i wcale mi sie to nie podoba. Zdecydowalam sie na Richevon. Wprawdzie duzego porównania nie mam ale jestem zadowolona. Jest wydajne pomimo używania dwa razy dziennie pod krem. Fajna, lekka konsystencja tak więc od razu się wchłania. Nie lepi się na twarzy ( potwornie tego nie lubie). Oraz co najważniejsze działa bo po miesiącu zobaczyłam,ze mniejsze zmarszczki są wygładzone.

Swoją drogą co sądzicie o masażu twarzy? Czy rzeczywiście takie masaże mogą coś zdziałać?
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 9 sie 2016, o 12:23

Dziala masaz twarzy. Widze po mojej mamie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Lucy » 10 sie 2016, o 12:24

Działa. Sama przprowadzam sobie taki masaż dwa razy dziennie ( chociaż ponoc powinno się go przeprowadzać nawet codziennie ale nie mam tyle czasu na to....). Serum Richevon stosuję obecnie. Efekt jest bardzo fajny. Drogie ale faktycznie wydajne. Bardzo podoba mi sie konsystencja. Nie jest takie lejące jak wiekszość serów do twarzy ( ale to brzmi :D ) tylko ma postać takiego żelu tak wiec dobrze je się rozsmarowuje. Na zmarszzczki działą.
Nieminiej mam już ukończone te 33 lata i widać,ze jest ich trochę już na twarzy. Kiedyś zastanawiałam się nad botoksem ale teraz sobie myślę,że nic na silę.

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Revelka » 15 sie 2016, o 07:59

A ja widziałam gdzies ostatnio kursy ujedrniajacego masazu twarzy, kurcze musze tego poszukać :)

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Daria » 15 sie 2016, o 12:04

Mój sposób na zmarszczki znalazłam w aptece. To linia Liftactive od Vichy, krem i serum. Odkąd jej używam moje zmarszczki są wyraźnie spłycone a skóra ujędrniona, odżywiona i po prostu - odmłodzona. Nie tylko ja zauważam różnicę, poleciłam te kosmetyki przyjaciółce i też jest bardzo zadowolona.
Avatar użytkownika
Daria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 11:38

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Revelka » 16 sie 2016, o 11:30

Jeśli chodzi o Vichy to faktycznie Liftactiv na zmarszczki takie głębsze się sprawdza i moja mama bardzo sobvie chwali, ja stosuję go pod oczy. Ale na co dzień, jakoże nie mam zmarszczek jeszcze głębokich to seria Idealia jest dla mnie the best. Tak do 35 lat, jeśli nie ma głebokich zmarszczek, to można stosować tą serie. W ogóle kosmetyki Vichy się super u mnie sprawdzają, są na bazie wody termalnej, a woda termalna to podstawa w mojej pielęgnacji obecnie.

Avatar użytkownika
Revelka
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 20:59

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Margareta888 » 18 sie 2016, o 00:05

Zmarszczki to zmora każdej z nas, ale i na nie są sposoby - zbilansowana dieta, sport i odpowiednia pielęgnacja potrafią zdziałać cuda. Ja piję dużo wody, chodzę na fitness i zdrowo się odżywiam. Jeśli chodzi o pielęgnację to sięgam po apteczne kosmetyki, np z Vichy, których działanie wyprzedza innych w przedbiegu. Zmarszczki są wygładzone, cerą ma wyrównany koloryt, jest sprężysta i wypoczęta. Dodatek wody termalnej z vichy jest miłym urozmaiceniem mojej pielęgnacji.
Margareta888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sie 2016, o 23:48

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez krysia19 » 25 sie 2016, o 11:04

Poczytajcie sobie o koreańskiej pielęgancji twarzy. Sama stosuję i efekty są naprawdę fajne. Nie kupuję jedynie koreańskich kosmetyków bo są drogie. W Polsce są dostępne o wiele lepsze zamienniki.
Super jest również wspomniane serum Richevon. Kosmetyk polski, mam wrażenie,że naprawdę wnika w skórę i redukuje zmarszczki. Podoba mi sie rówenież to,że skład jest naturalny. Sama bardzo zwracam na to uwagę i jak widzę,ze jakiś kosmetyk zawiera parafiny czy oleje mineralne to nie kupuję. Richevon ma same naturalne składniki i może dzieki temu jest tak skuteczny.
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez katarzynaW » 15 wrz 2016, o 11:08

Czytałam o tych koreańskich kosmetykach. Sama wypróbowałam kilka, ale muszę sobie wyrobić jeszcze zdanie na ich temat. A jeśli chodzi o zmarszczki, to warto pić wodę mineralną i nawilżać skórę od wewnątrz. Ja lubię Piwniczankę, bo jest smaczna i zawiera dużo minerałów! :)
katarzynaW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 12:07

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez conscious » 15 wrz 2016, o 21:24

nie wiem czy samym piciem wody na te moje zmarszczki bym dużo zdziałała :P krem jest już zdecydowanie wskazany, nie ma co się tu oszukiwać ;-) idealia od kilku miesięcy jako codzienna pielęgnacja i pokusiłabym się o stwierdzenie, że te wokól oczu i przy ustach są już płytsze
Avatar użytkownika
conscious
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 12:52

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 16 wrz 2016, o 16:12

Conscious niestety picie wody jest wazne. Gdy pijemy jej za malo odbija sie to chociaz na elastycznnosci naszej skory...
Kiedys robilo test z 2 blizniakami. Jedna pila 2 l wody dziennie druga nie.. bylo widac roznice

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez gretel » 19 wrz 2016, o 12:32

Na zmarszczki najlepszy jest relaks i jak najmniej stresu ;)

gretel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 22:31

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Mialaneczka » 5 paź 2016, o 14:29

Jest tyle zabiegów, w naprawdę zróżnicowanych cenach. Polecam udać się na konsultację do lekarza medycny estetycznej, on dobierze zaróno pielęgnacje domową, jak i ta w gabinecie. Ja od 3 lat korzystam z usług Mttestetica i zawsze jestem zadowolna z efektów. Można trafić na dobre promocje, a zabiegi wykonują doświadczeni lekarze z certyfikatami, szkoleniami. Ostatnio po wakacjach moim odkryciem jest zabieg restylane skinbooster.
Mialaneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 14:25

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Sylwuśka123 » 11 paź 2016, o 09:49

Najlepszym rozwiązaniem jest użycie lasera. Ja skorzystałam z kilku zabiegów w Mojej Estetyce w Rzeszowie i wygląd mojej twarzy naprawdę się poprawił. Sam gabinet fajnie urządzony, w dobrym miejscu : niedaleko szpitala na Lwowskiej, więc łatwo dojechać nawet autobusem, a dodatkowo mają super obsługę- wszystko wyjaśnią i jak trzeba to pomogą dobrać odpowiedni zabieg.

Moja pasja moim życiem!
Sylwuśka123
Miła Kobietka
 
Posty: 65
Dołączył(a): 14 lip 2016, o 10:05

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez michalina90 » 18 paź 2016, o 09:07

Ja mam krem z kwasem hialuronowym z Nivea i jestem z niego zadowolona, na noc używam kremu pod oczy, działa rozjaśniająco na cienie pod oczami, a jeśli chodzi o zmarszczki mimiczne tzw. kurze łapki to przyzwyczaiłam się do nich i nic z nimi nie robię szczególnego.

grywalizacja na http://sanitera.pl
michalina90
Fajna Kobietka
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 14:18

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez sally33 » 18 paź 2016, o 10:34

myślę, że wiele zależy też od samej skóry, na to nie ma rady - moja babcia ma dość tłustą cerę, nie jest też za szczupła i pewnie przez to wygląda o wiele młodziej. No ale to też rodzinnie. Ona akurat żadnych cudownych kremów też nie stosowała i nie stosuje, wiec może coś w tym jest. Zauważcie, że w starszym wieku nie można być zbyt szczupłym - osoby z nieco większą ilością ciałka wyglądają lepiej a te chude szybciej są pomarszczone:D może to przypadek, no ale tak zauważyłam ;) Sama szukam teraz kremu i czytając Wasze opinie zastanawiam się czy warto kupować jakiś "nadzwyczajny" krem ;)
sally33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 paź 2016, o 09:45

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kamiila » 24 paź 2016, o 12:25

Dawniej nie patrzyłam na to jakich kosmetyków używam i do pielęgnacji i do malowania, ale od kiedy dostrzegłam u siebie pierwsze zmarszczki to nieźle się wystraszyłam. Na początku zmieniłam kosmetyki i kremy na te naturalne, bo nie chciałam powiększać tego problemu, poza tym zaczęłam przyjmować suplement Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium i widzę już pierwsze efekty - moja skóra jest jędrniejsza i bardziej nawilżona. W składzie suplementu znajdziemy takie składniki jak kwas hialuronowy, beta-karoten, biotyna, witamina C, czy witamina E ;).
Avatar użytkownika
kamiila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 09:32

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Mialaneczka » 2 lis 2016, o 13:10

Najlepiej połączyć dietę, pielęgnację i zabiegi. Na poczatęk można wybrać mezoterpaię z odpowiednio dobranymi kwasami, witaminami i aminokwasami. Nie zmienia rysów twarzy, nie jest inwazyjna, a dzieki zabiegowi składniki wnikają po prostu głebiej w skóre. W przypadku bardziej zaawanasowanych zmarszczek warto opracować plan naprawczy u dermatologa lub lekarza medycny. Ja teraz byłam na darmowych konsultacjach w MTTEstetica. Lekarka zrobiła na mnie dobre wrażenie, nie chciała mnie naciągą na niewiadomo jakie zabiegi. Była miła i rzeczowa.
Mialaneczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 14:25

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Pola898 » 8 lis 2016, o 12:27

ja trpche nie wierze w te specyfiki, ale podobno sa serum do twarzy dobre na zmarszki i maseczkki. Wazne jest sklad i zbey byl kwas hialuronowy
Avatar użytkownika
Pola898
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 29 paź 2013, o 11:25

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Gabulec » 18 gru 2016, o 17:04

A ja niedawno trafiłam na fajny krem od Vichy, który ma w składzie Bifidus, wodę termalną i Bajkalinę - jest super na pierwsze zmarszczki i opóźnia procesy starzenia się skóry - wszystko ładnie opisali i na początku nie wierzyłam, ale jak poczytałam o własciwiosciach korzenia bajkaliny to może coś w tym być, od dawna stosowany w wielu kosmetykach naturalnych. Smaruję się kremikiem już kilka tygodni i moja skóra jak nigdy dotąd jest taka gładka, no zupełnie inna, Dziewczyny polecam, weźcie sobie nawet bezpłatne próbki w aptece i same zobaczcie.
Avatar użytkownika
Gabulec
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 08:57

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez aldona.ona » 20 gru 2016, o 09:47

Moim zdaniem najlepsze są kosmetyki z jagodami acai. Ja kupiłam po wakacjach i jestem zadowolona, także polecam ;)

aldona.ona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 09:44

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hepatica » 21 gru 2016, o 00:41

Aby nawodnić skórę "od wewnątrz" stosować można suplementy, które zawierają kwas hialuronowy. Jedna tylko jego cząsteczka jest w stanie związać około 250 cząsteczek wody. Produkcja kwasu maleje wraz z wiekiem, a obniżone nawilżenie skóry sprawia, że włókna kolagenowe tracą elastyczność i ich liczba ulega zmniejszeniu.
Avatar użytkownika
Hepatica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 lis 2016, o 13:41
Lokalizacja: Nasutów 21-025

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez malami86 » 22 gru 2016, o 15:36

podczytuje trochę watek bo i moja buzia przestaje wyglądac swiezo. Oczywiście zgadzam się z idea działania od srodka. Sama kuracja woda (przestalam pic cokolwiek innego przez miesiąc) dużo dala ale ewidentnie potrzebna mi regeneracja. Jakies pomysły które dadza dlugotrwaly efekt?
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron