Mętlik w glowie

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Mętlik w glowie

Postprzez Miraacle.e » 25 wrz 2016, o 01:36

Witajcie . :) Jestem tutaj nowa i nie do końca ogarniamy wszystko ale szukam rady ...
Jestem z chłopakiem od ponad 3 lat , mieszkam raz u siebie raz u niego ... Zaczyna mnie to coraz bardziej meczyć ., wkurzac ze wszędzie muszę jeździć z torbami bo raz jestem tu raz tam... On oczywiście jakby mógł to by trzymał mnie u siebie cały czas... Jak jestem u siebie w domu to on pisze dzwoni ze tęskni ze to ze tamta... kiedy w końcu przyjdę ibwgl. Jest jedynakiem jego rodzice bardzo mnie lubią co mnie bardzo cieszy :) :ale jednak chciałabym już tej stabilności , żebyśmy jeszcze byli małżeństwem. A nawet byli zaręczeni to inaczej a tak to nie bardzo się tam czuje dobrze ....czuje ze przeszkadzam mimo tego ze moj chłopak zapewnia mnie ze nie .. Ale ja z obraczką czy pierscionkiem czułabym się pewnie a tak to jestem tylko dziewczyna jego ... Nie to żebym namawiała na ślub czy coś (chociaż ja osobiście jestem gotowa na ten pierwszy większy krok ) ale mam DOS takiej plontaniny ! Teraz jestem w szpitalu niedługo mam nadzieje wyjde ... Ale gdzie ?! gdzie mam wraca ? Do mamy czy do niego ? Proszę pomożecie mi co mam zrobić w tej sytuacji , jak się zachować ....
Miraacle.e
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 wrz 2016, o 01:19

Re: Mętlik w glowie

Postprzez lissa80 » 29 wrz 2016, o 14:28

A może porozmawiaj z nim tak, jak tu piszesz, o tym czego pragniesz. Może on nie do końca o tym wie. Szczególnie, że jesteś w szpitalu, może to moment przełomowy. Życzę zdrowia!
lissa80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 08:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]