Moc męskiej energii - warsztaty rozwoju osobistego dla mężcz

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Moc męskiej energii - warsztaty rozwoju osobistego dla mężcz

Postprzez marta_k » 29 wrz 2016, o 15:27

STOWARZYSZENIE „U ŹRODŁA” oraz OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE
zapraszają 11-13 listopada 2016 na
„MOC MĘSKIEJ ENERGII.
WARSZTATY ROZWOJU OSOBISTEGO DLA MĘŻCZYZN”
PROWADZI: JACEK MASŁOWSKI


„Większość Mężczyzn nie ma życia. Zamiast niego jest tylko wielkie udawanie. Kiedy mężczyzna jest głęboko nieszczęśliwy, potwornie zaniepokojony, zupełnie samotny lub zdezorientowany, często udaje, że jest na odwrót aby nikt nic nie zauważył”
Steve Biddulph „Męskość”

Wszędzie dokoła nas Panowie słychać, że nastał czas kobiet, że nasza męskość przeżywa poważny kryzys... Każdy też z nas w swój własny sposób może się do takich stwierdzeń ustosunkowywać. Jedno wydaje się dziś pewne. To, że Świat w inny niż dotychczas sposób stawia przed nami oczekiwania, którym My, Mężczyźni staramy się sprostać: mąż, partner, ojciec, człowiek sukcesu... Różnie nam się to udaje.
Sam będąc mężczyzną zdaję sobie sprawę z wielu ograniczeń, które My, Mężczyźni w sobie nosimy. I zdaje sobie również sprawę z tego jak trudno być mężczyzną we współczesnym świecie. Wiem też, że niełatwo jest przyznać sie przed samym sobą do swoich ograniczeń, do tego, że czujemy sie czasem bezsilni, a jeszcze trudniej poprosić o mądrą pomoc.

W nie tak odległych czasach dość powszechne było przebywanie mężczyzny we wspólnocie innych, dojrzałych mężczyzn. Stamtąd czerpano siłę do niełatwego bycia w świecie. Dziś wielu z nas próbuje swoją męskość określić poprzez relacje z kobietami i sukcesy zawodowe.
Moja własna droga, jak i spotkania z innymi Mężczyznami pokazują mi, że dziś nie tylko tęsknimy za wrodzoną męskiemu sercu dzikością lecz przede wszystkim czujemy się w swojej męskości często samotni i pozostawieni samym sobie...
Dlatego też zapraszam Ciebie na wartościowe warsztatu rozwoju osobistego, prowadzone wyłącznie w męskim gronie i przez mężczyznę.

Jeśli:
- poszukujesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące, ojcostwa, relacji z bliskimi, aktywności zawodowej, seksualności i czujesz potrzebę nawiązania wartościowych relacji z podobnymi sobie mężczyznami, przyjdź na spotkanie z nami!
Moje poszukiwania doprowadziły mnie do wielu odpowiedzi ale przede wszystkim pozwoliły mi zadać sobie ważne pytania. To właśnie one stanowią ramę dwudniowego warsztatu, podczas którego będziesz miał okazję spojrzeć na:
stan swojej relacji z Ojcem i tego co z niej na dziś dla Ciebie wynika?
własną seksualność i to czy jesteś z nią blisko czy może oddałeś ją komuś lub czemuś we władanie?
relację z partnerką i to czy traktujesz ją na równych prawach?
własne Ojcostwo i to jak realizujesz je lub chcesz realizować wobec własnych dzieci?
przyjaźń pomiędzy Tobą a innymi mężczyznami i to czy masz w swoim otoczeniu prawdziwych męskich przyjaciół a jeśli nie to jak to zmienić?
swoją pracę i to czy jesteś jej niewolnikiem czy zajmujesz się nią z sercem?
I wreszcie przyjrzeć się swojemu wolnemu duchowi, który łączy Cię z naturą i tym co daje mężczyźnie siłę....
Jeśli na myśl o takiej podróży, w głąb kluczowych aspektów swojej męskości, czujesz ducha rodzącej się przygody, weź udział w tym warsztacie.

Uczestnicząc w tym warsztacie:
odkryjesz swoje męskie potrzeby i wartości;
pozwolisz sobie na pełniejsze korzystanie z potencjału swojego męskiego ducha i energii;
zrozumiesz w jaki sposób budować wartościowe relacje, jak realizować się w roli kompetentnego ojca i partnera;
doświadczysz dawno ukrytych uczuć i emocji
oraz będziesz miał okazję nawiązania głębokich, męskich przyjaźni.
JACEK MASŁOWSKI
Urodziłem się w 1972 roku. Skończyłem filozofię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, studiowałem Psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie a także na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jestem trenerem grupowym, coachem i psychoterapeutą Gestalt. Szkoliłem się w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Swoją pracę terapeutyczną superwizuję u Wojciecha Eichelbergera. Wraz z nim założyłem w lutym 2013 roku Fundację Masculinum, która zajmuje się problemami współczesnych mężczyzn w Polsce.
W Radiu TOKFM współprowadziłem cykl audycji na temat męskości „bez laski”, współpracuję także z Gazetą Wyborczą, Tygodnikiem Powszechnym, miesięcznikiem „Pani” oraz Radiową Trójką.
Mam swoje zainteresowania, którym oddaję się regularnie bez reszty: podróżowanie oraz praca z ludźmi. Jestem ojcem dwóch córek, synem swojego ojca i jednym z trzech braci.... Mieszkam na wsi niedaleko Grójca, w malowniczej okolicy pełnej sadów i lasów i bardzo lubię być gospodarzem tego małego „Mojego Miejsca”.

Data: 11-13.XI. 2016
Rozpoczęcie: 11.XI godz. 18 kolacją (piątek)
Zakończenie: 13.XI godz. 14, po obiedzie (niedziela)
Miejsce: Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”, Nowe Kawkowo
Cena: 650 zł + koszty pobytu i wyżywienia
Kontakt: kawkowo@tuiteraz.eu ,
biuro: 0662759576 Jacek Towalski 0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366,

Uwaga: konieczna wpłata 200 zł zaliczki na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego
„Tu i Teraz” do 20 października 2016 z opisem „zaliczka za pobyt 11-13.XI.2016”. Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
Ilość miejsc ograniczona!
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]