Pogotowie Nastrojowe

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Pogotowie Nastrojowe

Postprzez Indywidualistka00 » 9 paź 2016, o 22:40

Witam :)

Charytatywnie zajmuję się pomocą na odległość.
Doradzam, pocieszam, motywuję, rozwiązuję, rozumiem.
Jestem osobą, która dużo przeszła i choć sama nie zawsze potrafi poradzić sobie z życiem, często składa w kawałki życie innych.
Rozstania zakochanych, kłótnie, rozwód rodziców, choroby psychiczne bliskich, stres, utrata bliskich.. to wszystko jest mi bardzo dobrze znane.
Z doświadczenia wiem, że wiele ludzi chce się po prostu wygadać, ale często nie ma odwagi, żeby do końca się otworzyć.
I po to jestem. Anonimowo, bezpłatnie. Próbuję rozwiązywać problemy.. "słucham",doradzam.
Zapraszam do kontaktu.
pogotowie . nastrojowe @ gmail. com
Indywidualistka00
 

Re: Pogotowie Nastrojowe

Postprzez epilog » 17 paź 2016, o 12:05

Kochana Indywidualistko, To wielce szlachetne, ale i niebezpieczne. Ogromna ilość osób, które "coś przeszły" ma misję pomagania innym w ich kłopotach. Wynika to, oczywiście z dobroci serca, ale i z przynajmniej dwóch innych powodów. 1- pomaganie innym pozwala nam czuć sie lepszymi i potrzebnymi, roztacza wokół nas aurę dobroci, świetości, altruizmu niczym nieskalanego. 2- nie musimy zajmować sie własnymi problemami, wszak tyle na świecie zła... W psychologii zjawisko to ma nazwę "pomagactwo". Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów w uzdrawianiu samej siebie :)
epilog
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 wrz 2016, o 15:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]