niewiadoma

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

niewiadoma

Postprzez niewidoczny » 17 paź 2016, o 21:34

Witam jestem nie pewny w nie ktorych rzeczach i nie wiem co zrobic,ogolnie jest tak iz znam pewna kobiete ok 3 lat,od ostatnich hmm ? 2 miesiecy spotykamy sie codziennie,spedzamy dzien itd,byl dzien gdzie sie zebralem i spytalem czy cos bedzie z tego,sidla friendzone,(nic sie nie zmienilo z mojej strony-jestem soba) i potem hmmm probowalem ja odsunac od siebie na ok 1 tydzien,codziennie mi pisala na facebooku,pisala smsy zebym jej odpisal,w piatek bylismy na zakupach,poprosila mnie i poszedlem z nia,po zakupach stanelismy na klatce na papierosa,z tylu bloku nikt nas nie widzial,przy "pojsciu w swoja strone" powiedziala ze idzie zapadla cisza i nagle mnie przytulila,dzisiaj tez sie z nia widzialem,bylem ja odebrac z kina z klasa byla,podjechalem autem,sam zaproponowalem,gdy byla ze mna byla taka dziwna atmosfera hmm pustosci ?takie jak by hmm ta kolezenstwo bylo na przymus ?,nie wiem jak zadzialac i cos z tej znajomosci stworzyc,lub tez moze mi cos odbilo tongue
niewidoczny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:33

Re: niewiadoma

Postprzez Pletwa Reborn » 18 paź 2016, o 08:32

Nic z tego nie rozumiem. Pisz mniej chaotycznie.
Z tego co rozumiem to ona cie zfriendzonowała podczas gdy ty chcesz czegoś więcej.
Przytulenie było według mnie dodatkowym sygnałem mówiącym, że jesteś dla niej ważnym przyjacielem, ale nic wiecej.
Teraz pozostają dwie opcje: albo przywykniesz do tego, że zostałeś jej przyjacielem. Albo spłycisz tą znajomość do koleżeństwa bo nie chcesz cierpieć.
Pletwa Reborn
 

Re: niewiadoma

Postprzez Hadassa » 19 paź 2016, o 15:10

Musze przyznac racje. Strasznie chaotycznie napisane..
Ale fakt dziewczyna raczej nie daje sygnalow by bylo cos wiecej. Wiec albo probujesz jednak by przeszlo na wyzszy etap i proponujesz np randke albo splycasz do zwyklego kolezenstwa

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron