Modelowanie sylwetki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Modelowanie sylwetki?

Postprzez Laalaa » 17 sty 2012, o 19:47

Dziewczyny czy ktoras z was robila takie zabiegi modelowania sylwetki?
Lipolize ultradzwiekową? Endermatologie?
Podzielcie sie wrazeniami, polecie sprawdzone miejsca...

Kusi mnie zrobienie czegos bo jest sporo ofert na grouponie ... Podzielcie sie wrazeniami, polecie sprawdzone miejsca...
Laalaa
 

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Yagoda » 21 lut 2012, o 22:20

Ja robilam ultradzwieki i masaz endermatologiczny :-)
Na brzuszek i uda

Oba zabiegi trwaja po 40 min, lezysz sobie wygodnie a kosmetyczna(?! wlasciwie jak sie nazywa ta specjalistka?) jedzi ci glowicami po ciele. Do ultradzwiekow uzywa sie zelu ktory przewodzi te fale, urzadzenei charakterystycznie dzwieczy. Nie mozna miec zadnych metalowych protez, rozrusznikow itd :-) Do endermatologi kupuje sie specjany kostium ( w salonach maja) Mnie ten masaz troszke bolal.

Zanim wybierzesz salon umow sie na konsultacje - bezplatna! pozadny salon zrobito za darmo, przepyta o potrzeby i doradzi zabieg. Ja robilam w Warszawie w Klinice BBC (specjalizują sie w roznych metodach modelowania) Polecam - rowneiz ze wzgledu na liczne rabaty

Jak masz jakies pytania to pisz :-)
Yagoda
 

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez enedue » 25 kwi 2012, o 00:50

nie wiem jak jest z tym zabiegami tak naprawdę, ale podobno na modelowanie sylwetki bardzo fajnie działa zabieg z accentem. nie rozumiem jak można się katować i robić operacje plastyczne, jak przy pomocy kilku serii zabiegów można uzyskać piękną sylwetkę. oczywiście odpowiednia dieta też musi być.
enedue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 18:35

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Mia » 10 lip 2012, o 15:47

Laalaa napisał(a):Dziewczyny czy ktoras z was robila takie zabiegi modelowania sylwetki?
Lipolize ultradzwiekową? Endermatologie?
Podzielcie sie wrazeniami, polecie sprawdzone miejsca...

Kusi mnie zrobienie czegos bo jest sporo ofert na grouponie ... Podzielcie sie wrazeniami, polecie sprawdzone miejsca...


Odradzałabym kupowanie takich zabiegów na gruponie. Nie wiesz czy salon w którym zabieg masz wykonać jest sprawdzony i czy jest dobry. Nie wiem nawet czy pracują w nim lekarze. A to są podstawowe kwestie przy wyborze miejsca, w którym masz robić sobie zabieg na ciało!

Co do zabiegów. Poszukaj salonów w których oferują zabiegi Accent Your Body. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, komfortowy i bardzo szybki. Po zaledwie kilku seriach widać zdecydowaną poprawę. Nie jest to zabieg chirurgiczny - zatem nie wymaga nacięć, szwów czy znieczulenia. Nie wymaga także okresu rekonwalescencji - po zabiegu można normalnie funkcjonować: pójść do pracy czy spotkać się z przyjaciółmi - nikt niczego nie zauważy!
Mia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 cze 2012, o 10:21

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez gabisweet » 24 kwi 2013, o 11:05

Mia napisał(a):
Laalaa napisał(a):Dziewczyny czy ktoras z was robila takie zabiegi modelowania sylwetki?
Lipolize ultradzwiekową? Endermatologie?
Podzielcie sie wrazeniami, polecie sprawdzone miejsca...

Kusi mnie zrobienie czegos bo jest sporo ofert na grouponie ... Podzielcie sie wrazeniami, polecie sprawdzone miejsca...


Odradzałabym kupowanie takich zabiegów na gruponie. Nie wiesz czy salon w którym zabieg masz wykonać jest sprawdzony i czy jest dobry. Nie wiem nawet czy pracują w nim lekarze. A to są podstawowe kwestie przy wyborze miejsca, w którym masz robić sobie zabieg na ciało!

Co do zabiegów. Poszukaj salonów w których oferują zabiegi Accent Your Body. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, komfortowy i bardzo szybki. Po zaledwie kilku seriach widać zdecydowaną poprawę. Nie jest to zabieg chirurgiczny - zatem nie wymaga nacięć, szwów czy znieczulenia. Nie wymaga także okresu rekonwalescencji - po zabiegu można normalnie funkcjonować: pójść do pracy czy spotkać się z przyjaciółmi - nikt niczego nie zauważy!


Wiele czytałam o tym Accent Your Body. Poszukuję właśnie jakiś salonu, w którym mogłabym wykonać taki zabieg i trafiłam na wrocławski Este. Wybieram się w najbliższych dniach na konsultacje i jeśli wszystko będzie okej, zdecyduję się na zabieg. ;-)
gabisweet
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:42

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Hugme » 17 lip 2013, o 10:06

Mam za sobą taki zabieg, uważam że jest baardzo skuteczny.Ja zauważyłam efekty po 2 zabiegach, do tej pory miałam 3. Możliwe, że jeszcze kiedyś zdecyduję się na kolejne. Ten cały program Accent Your Body nie tylko modeluje sylwetkę, ale pozwala także na redukcję cellulitu. Nawet tego bardzo zaawansowanego. :-)
Hugme
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 3 lip 2013, o 11:25

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Szarotka.Redcart_pl » 18 lip 2013, o 15:24

Aż tak bardzo staram się nie wnikać w swoje ciało,uważam że wystarczą dobre kosmetyki oraz aktywność fizyczna i żądne inne zabiegi nie będą tutaj konieczne. na pewno się ze mną zgodzicie pod tym względem.
Szarotka.Redcart_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 15:08

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Derma-Clinic » 22 lip 2013, o 13:58

Obecnie modelowanie sylwetki wykonuje się za pomocą nowoczesnego sprzętu, coraz więcej osób decyduje się na ten zabieg i są zadowolone.

Jeżeli macie ochotę poczytać o szczegółach zabiegu to zapraszam tutaj:

spam

Ostatnio edytowano 3 paź 2013, o 14:24 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę nie spamować.
Derma-Clinic
 

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Lucy » 5 wrz 2016, o 13:11

Halo. czy ktoś jest z Gdańska? Chodzilyście na modelowanie sylwetki w tym mieście? Co do gruponów to również widzialam i nawet biorę pod uwagę kupno ale czy taka przecena 80% zabiegu to rzeczywiście jest przecena czy nie?

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Jolanta » 6 wrz 2016, o 12:14

Przeceniać to moga masaże i inne takie zabiegi. Raczej nikt Ci endermologii czy karboksyterapii w takiej cenie nie zrobi bo takie zabiegi kosztują oraz są wykonywane za pomocą drogich urządzeń i przez przeszkolone osoby. Poza tym nie wiem czy wiesz ale osoba ogłaszająca się na gruponie musi oddać gruponowi połowę z tego co jej płacą ludzie. Tak wiec sama sie zastanów nad tym czy za taki zabieg mozes otrzymać rzeczywiście porządną usługę. W Gdańsku polecam Clinica Cosmetologica na Sklodowskiej. Chodziłam tam na masaż endermologiczny na brzuch i uda i na karboksyterapię.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez edit » 6 wrz 2016, o 13:46

kurcze nigdy nie miałam takich zabiegów, ale chciałabym spróbować. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że bez odpowiedniej diety i wysiłku fizycznego to na nic takie poczynania, ale na pewno wspomagają efekt :)
edit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 14:39

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Lucy » 7 wrz 2016, o 10:43

Drogie tam są ceny? Po ilu zabiegach jest jakiś efekt?

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Jolanta » 8 wrz 2016, o 08:51

To zalezy . Niby nie jest tanio ale w przeciwieństwie do kosmetyków takie zabiegi dają rzeczywiste efekty bo działają wewnątrz skóry i dochodzą do warstw, gdzie tworzy się cellulit. Nie działają jedynie na naskórek tak jak kredmy , ktore dostaniesz w sklepach. Efekty zależą od danej osoby. Sama widziałam efekty endrmologii po drugim zabiegu. Moesz się zawsze wybrac na konsultację. Jest darmowa.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Lucy » 12 wrz 2016, o 11:42

Dasz jakiś kontakt?

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Jolanta » 13 wrz 2016, o 12:23

Do tej kliniki o której pisałam? +48 791 604 604 - tyle,ze polecam dzwonić z wyprzedzeniem bo czasami są tam pozajmowane numerki.
Avatar użytkownika
Jolanta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 15:01

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez kajlos1 » 16 wrz 2016, o 22:34

Ja ci powiem tak. Nie licz na super zabiegi bo bez ograniczeń w diecie i odrobiny ruchu to nic nie da, najpierw zadbaj o deficyt kaloryczny a potem zabiegi

kajlos1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 20:55
Lokalizacja: Wrocław

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Marysia87 » 5 paź 2016, o 23:11

Chciałam skorzystać z ultradzwięków, bo słyszałam od wielu osób, ze bardzo fajne, skóra gładziutka i jędrna. Może ktoś jeszcze korzystał ?
Avatar użytkownika
Marysia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 22:39

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Marysia87 » 13 paź 2016, o 20:32

Witam :)
a jakiej częstotliwości te zabiegi ? 1Mhz ? bo słyszałam, że większe nie są potrzebne :)
Avatar użytkownika
Marysia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 22:39

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez lulumiranda » 21 paź 2016, o 10:17

I jak tam Lucy? Zapisalaś się na jakis zabieg?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Lucy » 24 paź 2016, o 11:43

Tak W tym momencie jestem juz w połowie zabiegow. Tak więc widzę efekty i jest baredo fajnie. Generalnie jestem zadowolona z kliniki Od pierwszej wizyty tam bił u nich prfesjonalizm. Widać,.ze mają duża wiedzę. Poza tym jest czyściutkko, nowocześnie i łądnie. Minus za ceny bo jednak nie są niskie ale orientowałam się w cenach w okolicy i jednak wszędzie się takie trzymają .Tak wiec w zasadzie nie zależy do od gabietu. W klinice robię sobie endermologię. Nad karboksyterapią o której tutaj wspomniała Jolanta również się zastanawiałam ale stchórzyłam . Jezcze nie jestem gotowa na takie nakłucia.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez lulumiranda » 25 paź 2016, o 11:43

Lucy napisał(a):Tak W tym momencie jestem juz w połowie zabiegow. Tak więc widzę efekty i jest baredo fajnie. Generalnie jestem zadowolona z kliniki Od pierwszej wizyty tam bił u nich prfesjonalizm. Widać,.ze mają duża wiedzę. Poza tym jest czyściutkko, nowocześnie i łądnie. Minus za ceny bo jednak nie są niskie ale orientowałam się w cenach w okolicy i jednak wszędzie się takie trzymają .Tak wiec w zasadzie nie zależy do od gabietu. W klinice robię sobie endermologię. Nad karboksyterapią o której tutaj wspomniała Jolanta również się zastanawiałam ale stchórzyłam . Jezcze nie jestem gotowa na takie nakłucia.


To jest tam wykonywane przez lekarza tak?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Lucy » 26 paź 2016, o 10:27

No tak oczywiście Przez lekarzy i kosmetologów. Żadna kosmetyczka po kursie nie będzie CI wykonywała karboksyterapii szczególnie,że zabieg wymaga przygotowania, odpowiedniego urządzenia no i zachowania warunków.

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Panna_Mysia » 21 lis 2016, o 15:10

Mia napisał(a):Odradzałabym kupowanie takich zabiegów na gruponie. Nie wiesz czy salon w którym zabieg masz wykonać jest sprawdzony i czy jest dobry. Nie wiem nawet czy pracują w nim lekarze. A to są podstawowe kwestie przy wyborze miejsca, w którym masz robić sobie zabieg na ciało!


Wydaje mi się, że obecnie każdy salon można wygooglować. Jeśli w Internecie nie znajdziemy jego oficjalnej strony oraz opinii klientek o salonie, to bałabym się korzystać z jego usług...

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez michalina90 » 6 gru 2016, o 10:08

Najlepiej modelować sylwetkę ćwiczeniami i aktywnością fizyczną, a w krytycznych momentach można się wspierać bielizną modelującą

grywalizacja na http://sanitera.pl
michalina90
Fajna Kobietka
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 sty 2016, o 14:18

Re: Modelowanie sylwetki?

Postprzez Aleksndra » 13 mar 2017, o 20:08

Lucy napisał(a):No tak oczywiście Przez lekarzy i kosmetologów. Żadna kosmetyczka po kursie nie będzie CI wykonywała karboksyterapii szczególnie,że zabieg wymaga przygotowania, odpowiedniego urządzenia no i zachowania warunków.


Krboksyterapii nie robią lekarze, podobnie jak mezoterapii igłowej. Kosmetolodzy po studiach a i owszem. Lekarze laduja od razu botox w skórę. :) Albo robią odsysania tłuszczu. Takie "drobne zabiegi" to nie dla nich.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]