Dziwne rozstanie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Dziwne rozstanie

Postprzez Elizak55 » 4 lis 2016, o 09:26

Dziewczyny mam problem. Mam 18 lat a moj byly chlopak 19. Bylismy para przez poltora roku... nasi rodzice sie znali spotykali sie cale rodziny w sumie sie znaly. Mielismy juz zabukowane ferie na 2017 wspolne wyjazdy i mieszkanie juz gotowe na przyszly rok dzieki jego bratowej. We wrzesniu zwykle po rozmowach z matka robil sie dla mnie oschly pisal, ze nie wie czy mnie kocha i zrywal, ale nastepnego dnia udawal ze nic sie nie stalo i mowil ze jest idiota. Dwa tygodnie temu w niedziele wszystki bylo pieknie planowal ze mna przyszlosc mowil, ze kocha najbardziej... jakos po godzinie 20(oczywiscie znowu rozmawial z matka) zerwal ze mna... tym razem juz na 100%. W poniedzialek powiedzial, ze mnie nie kocha od pol roku i ze udawal( oczywiscie nie moge w to uwierzyc, bo byl kochany i wszystko bylo w porzadku, oczywiscie byly jakies male spiny ale zawsze sie rozumielismy). Napisal, ze ma dosc i nie chce dluzej tego ciagnac a jak chcial ze mna zerwac wczesniej to mu po prostu mieklo serce. Przyjechal oddal mi rzeczy i nawet nie spojrzal mi w oczy wszystko robil w takim pospiechu.Zerwal ze mna przez wiadomosci a prosto w oczy nic mi nie powiedzial bo nawet nie chcial. Usunal mnie ze wszystkich portali i nagle jakas dziewczyna z jego szkoly zaczela mu komentowac serduszkami itp. Nie mial czasu by mnie z nia zdradzac bo praktycznie kazdy dzien ze mna spedzal chyba, ze w szkole.. Jestem zalamana. On olewa wszystkich przyjaciol a do mnie sie nie odzywa odkad zerwalismy. W ostatnia niedziele jego mama napisala do mojej czy pomimo tego co sie stalo beda mogli wpasc na kawe, napisala tez ze mlodzi sie schodza i nie ma zamiaru stawac po zadnej ze stron.Zero skruchy z jej strony. Nie wiem co mms myslec, czy chodzi o to ze ma inna? O to ze jego matka go zmusila ?czy o to ze naprawde udawal? Strasznie go kocham ale wiem ze nie moge sie odezwac, bo potraktowal mnie tak jakbym go zdradzila albo oszukala. Czy on zateskni i zrozumie? Czy nie? Pomozcie blagam, jestem w rozsypce :(
Elizak55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lis 2016, o 09:15

Re: Dziwne rozstanie

Postprzez Hadassa » 5 lis 2016, o 10:59

A skad ta pewnosc ze zerwal przez swoja matke?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dziwne rozstanie

Postprzez Elizak55 » 5 lis 2016, o 15:14

Znalazl sobie inna dziewczyne juz wiem :€
Elizak55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 lis 2016, o 09:15

Re: Dziwne rozstanie

Postprzez Olensa » 5 lis 2016, o 17:32

na pewno jest Ci ciężko, ale jeśli go szanujesz to uszanuj też jego decyzję... Nawet jeśli teoretycznie zejdziecie się znowu to już nigdy nie będzie tak samo. Wiem z doświadczenia :/ A dla Ciebie im szybciej się z tym pogodzisz i pozbierasz tym lepiej. Jesteś młoda i dużo jeszcze przed Tobą! Jest mnóstwo fajnych facetów :) Głowa do góry !

Ostatecznie jestem kobietą... i bardzo mnie to cieszy!
Olensa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1 mar 2012, o 20:27

Re: Dziwne rozstanie

Postprzez Pletwa Reborn » 5 lis 2016, o 18:56

Olensa napisał(a): ale jeśli go szanujesz to uszanuj też jego decyzję...


Oooo nie nie nie
Z opisu brzmi to jakby wszystko działo się z dnia na dzień. Ile czasu minęło odkąd powiedział, że z tobą zrywa do czasu aż się upewniłaś że kogoś ma?

Bo dla mnie to brzmi jakby kręcił z kimś jeszcze za czasów jak byli razem, a to według mnie jest obrzydliwe i nie zasługuje na szacunek
Pletwa Reborn
 

Re: Dziwne rozstanie

Postprzez Hadassa » 7 lis 2016, o 13:32

No na pewno nie zasluguje na szacunek oszukiwanie drugiej osoby. Ale skoro tak sie zachowal to nie ma co sie ponizac i sie przed nim blaznic

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], brodzikgleboki, Google [Bot]