Nie mogę mogodzic sie ze studiami chlopaka

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Nie mogę mogodzic sie ze studiami chlopaka

Postprzez Mika777 » 2 lis 2016, o 19:57

Hejka, mój chłopak od miesiąca studiuje w innym mieście. Do tej pory chodzilismy do szkoły w tym samym mieście wiec widywalismy sie codziennie. We wrześniu wyjechał za granice i przez miesiąc sie nie widzieliśmy. Kiedy wrócił zaczął studia i teraz widujemy sie tylko w weekendy. Dodatkowo mieszkamy 40 km od soebe wiec czasem nie możemy spotkać sie codziennie w weekend bo albo on jest zmęczony ciągłym jezdzeniem albo jest słabo z kasa żeby ciągle wydawać ją na dojazdy do siebie. Utrudnieniem są tez moi rodzice którzy nie pozwalają mi nocować u niego a jemu u mnie. Niemoge tez jeździć na noc do niego do mieszkania choć nawet nie mieszka sam w pokoju. Jestem w klasie maturalnej, powinnam sie skupić na nauce a po prostu nie mogę. Ciągle jestem smutna. Tesknie od razu kiedy sie z nim rozstane. Ciągle o nim myślę i nie mogę poradzić sobie z tym ze nie widzę go codziennie. Wszystko zaczęło sie od wyjazdu zA granicę od tamtej pory jestem tak uzależniona od niego ze nie radzie sobie z własnymi uczuciami. Czy to może doprowadzić mnie do jakiejś depresji? Powinnam zgłosić sie do kogoś?
Mika777
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lis 2016, o 19:56

Re: Nie mogę mogodzic sie ze studiami chlopaka

Postprzez Pletwa Reborn » 5 lis 2016, o 18:41

Normalka. Nie widzę powodów, żeby się zgłaszać do specjalisty. Wystarczy, że po zdaniu matury będziesz mogła do niego jeździć nocować np. po kilka dni w tygodniu pod rząd. Rodzice w tym wieku nie powinni wam tego zabraniać. Jeśli jest to wciąż nie możliwe i taki stan w którym widujecie się czasami w weekendy to powinnaś sobie dać spokój ileż można w samotności będąc z kimś trwać.
Pletwa Reborn
 

Re: Nie mogę mogodzic sie ze studiami chlopaka

Postprzez Hadassa » 7 lis 2016, o 13:34

Może po prostu powinnaś faktycznie skupić się na nauce.. cóż człowiek do dobrego się przyzwyczaja a jednak nie zawsze można się widywać tak często jak by się chciało

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Abram, Google [Bot]