Wypalenie ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Wypalenie ?

Postprzez Ewela93 » 18 lis 2016, o 22:40

Witam :) mam pewnien problem ponieważ sama nie wiem co mam myślec jestem w związku juz jakieś 6 lat, jak w każdym związku bywało rożnie w ciagu tego czasu wybaczyłam facetowi zdradę i to ze mnie zostawił ale po powrocie czuje ze to juz nie to nie ma we mnie czegoś co było kiedyś,sa dni kiedy wole zostac w swoim mieszkaniu niż spędzić czas ze swoją 2 połówka czuje ze nigdy nie odzyskam zaufania jakie straciłam do niego i chyba boje sie uczucia ze chce zacząć inny etap w zyciu Sama dlatego prosze o rade czy jest jakiś sens dalej ciagnąć ten związek skoro czuje ze to juz nie to . Z góry dziękuje za opinie
Ewela93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lis 2016, o 22:35

Re: Wypalenie ?

Postprzez margaret18 » 20 lis 2016, o 16:47

Moim zdaniem, jeśli czujesz że Twoje uczucie się wypaliło to taki związek i ciągnięcie tego dalej nie ma sensu. Tym bardziej jeśli On Cię zdradził a Ty nie potrafisz mu ponownie zaufać. Związek bez zaufania nie ma szans przetrwać tak więc wcześniej czy później byś to pewnie zakończyła. Jeśli nie masz ochoty spędzać z nim czasu, a tym bardziej nie czujesz tego co kiedyś to jaki sens jest ciągnąć to dalej?
margaret18
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 10 sty 2014, o 07:24

Re: Wypalenie ?

Postprzez Ana93 » 21 lis 2016, o 01:29

Wiesz mam podobna sytuacje, jestem w zwiazku 6 lat i tez czuje wypalenie ale z zupelnie innego powodu ale wiem co czujesz i tak najlepiej zakonczyc taki zwiazek niz glupio liczyc ze cos sie zmieni, ze to uczucie Ci wroci. Wiem doskonale jak jest ciezko po tylu latach bo tez chce zakonczyc swoj zwiazek i wiem jak to boli ale postaraj sie myslec w ten sposob- skoro czujesz ze to nie to - to mozesz spotkac kogos kto Cie pokocha i z kim to poczujesz.
Ana93
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 7 lis 2016, o 14:01

Re: Wypalenie ?

Postprzez KasiaS » 23 lis 2016, o 01:03

Hmmmm. Dobrze Cie rozumiem, tez mialam taki problem... i dlugo sie wachalam... i bylo ciezko ale w koncu...
Rozstalismy sie i Ci powiem, ze bylo warto. Na poczatku bylo ciezko, nawet zatesknilam... ale poznalam kogos nowego i to uczucie bylo 1000 razy silniejsze, lepsze, nowsze. Wiesz.... Przez te zdrady Ty tez masz prawo poczuc troche szczescia.

:happy Sprawdz ile będziesz mieć dzieci i co Cie jeszcze z nimi czeka. To dziala: :happy
http://bit.ly/2fCWRTx
Avatar użytkownika
KasiaS
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lis 2016, o 00:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: andrat, Google [Bot]