chłopak z pracy, co robić?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

chłopak z pracy, co robić?

Postprzez candice » 22 lis 2016, o 18:17

Witajcie:)
Podoba mi sie pewien chlopak z pracy, wiem jak ma na imie bo mi sie przedstawial, a od wczoraj wiem ile ma lat (niestety jest mlodszy ode mnie o 4 lata)
Rzadko zdarza mi sie zeby ktos az tak mi sie podobal i o kim bym tyle myslala. Nie daje mi to spokoju. Sama mam 27 lat (on 23).
Wiem ze mu sie podobam, czasem do mnie zagadywal, patrzy sie na mnie dlugo, on tez nie jest mi obojetny.
Wiem ze nie ma dziewczyny.
Rzadko sie widujemy, bo mamy rozne zmiany, ze wzgledu a charakter pracy (praca na produkcji) nie mamy czasu siedziec i gadac ze soba.
Chcialabym zeby zrobil jakis krok, chociaz juz zrobil - sam zagadal kilka razy. I tu sie rodzi pytanie- czy wypada dziewczynie dac mu jakos do zrozumienia ze jest zainteresowana? I co najwazniejsze - jak to zrobic? Nie dam mu raczej numeru telefonu skoro o niego nie prosil bo to troche jak podawanie sie na tacy, nie wiem, moze jestem zbyt pruderyjna albo staroswiecka. Wiekszosc osob mowi mi zebym dala od siebie cos wiecej niz tylko "czesc" ale co?

Moze jakies porady? Prosze o szczere odpowiedzi bo zalezy mi a nie wiem co robic, az wstyd ze mam prawie 30 lat a nie wiem jak postapic w takiej niby banalnej sytuacji.

A co do wieku- jak myslicie czy roznica 4 lat wtedy gdy to on jest mlodszy to jakas wielka bariera? przepasc?

Prosze o opinie.

Pozdrawiam
candice
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 lis 2016, o 18:13

Re: chłopak z pracy, co robić?

Postprzez Pletwa Reborn » 22 lis 2016, o 20:00

Musisz sugestywne gadki do niego dawać. Np. podejdź do niego przywitaj się i w trakcie rozmowy powiedz, że byś się gdzieś przeszła w ten weekend albo coś zrobiła. Jak się mu spodobałaś to zareaguje. W drugą strone to samo w przypadku gdyby takie gadki walił.

Różnica wieku 4 nie ma znaczeni, jeśli mu to na pewno nie przeszkadza.
Pletwa Reborn
 

Re: chłopak z pracy, co robić?

Postprzez Rey » 22 lis 2016, o 23:51

Nie macie jakiś imprez integracyjnych żeby na luźnym gruncie zagadać? ;)
Ja radzę olać różnicę wieku :D
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: chłopak z pracy, co robić?

Postprzez candice » 23 lis 2016, o 18:38

Wlasnie on nie wie chyba ze mam 27 lat, bo wygladam na 22 :D a watpie zeby pytal ludzi o mnie, poza tym jestem swieza osoba w firmie i niewiele osob mnie zna :)
I nie mamy imprez integracyjnych niestety
candice
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22 lis 2016, o 18:13

Re: chłopak z pracy, co robić?

Postprzez turbo1222 » 1 gru 2016, o 16:23

Przydałaby się jakaś imprezka integracyjna żebyście mogli się lepiej poznać, może akurat Ty też jesteś w jego typie i mogłoby coś z tego fajnego powstać:) A co do wieku to nie przejmuj się taka różnicą, jeśli dwoje ludzi do siebie pasuje i są z sobą szczęśliwi to wiek nie jest w stanie tego zniszczyć...

Zachęcamy by zobaczyć nasze wskaźniki doładowania
turbo1222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 gru 2016, o 16:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]