Zmiana zachowania po zaproszeniu na spotkanie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zmiana zachowania po zaproszeniu na spotkanie

Postprzez MaxGje » 6 gru 2016, o 19:24

Cześć.
Na sam początek chciałem powiedzieć, że wiem, że żalę się w internecie, ale nic nie poradzę. Gdzieś musiałem to zrobić.
Sprawa wygląda tak. Poznałem na studiach świetną dziewczynę, od około miesiąca zaczęliśmy się do siebie zbliżać. Bardzo dużo rozmawialiśmy, pisała do mnie, słuchała z podziwem (i wzajemnie) tego co się mówiło, zapraszała na pizzę, czy inne piwo (co prawda z koleżanką, ale jednak), opowiadała o rodzinie, pieskach, nie pieskach, itd. Ogólnie rzecz biorąc zachowywała się inaczej niż zwykle (to nie jest pierwszy rok studiów, nawet znajomi to zauważyli), momentami wręcz sama przystawiała się do mnie.
Postanowiłem wykorzystać moment i ją gdzieś zaprosić. Kiedy rozmawialiśmy, to zawahała się i odpowiedziała, że "niczego nie szuka". Oczywiście wszystko w "przyjacielskiej" atmosferze.
Na drugi dzień kompletna zmiana. Przychodzi dziewczyna, rzuca "cześć" raczej w stronę całej grupy ludzi niż do mnie, praktycznie w ogóle się do mnie nie odzywa, tylko wtedy, kiedy musi. Jak siadam obok, to prawie zawsze znajdzie pretekst, żeby się przesiąść. O kontakcie wzrokowym, który wcześniej był bardzo częsty, można zapomnieć, unika go jak ognia. Jak zawsze razem wracaliśmy z uczelni, tak teraz albo ma coś do załatwienia, albo wychodzi wcześniej, albo coś innego. No po prostu zmiana o 180 stopni. Napisałem do niej dlaczego się tak zachowuje, odmówiła mi, ale to rozumiem i jeżeli nie chce, to nie zamierzam dalej naciskać. Wiadomość została zignorowana, a może inaczej, wyświetlona i "oznaczona jako nieprzeczytana:, żebym nie widział.
O co chodzi? Czy naprawdę ją tak uraziłem tym, że zaprosiłem na spotkanie? Jak działać?
Nie chciałbym tak pozostawiać tej sprawy, bo jeszcze kilka miesięcy nam zostało na studiach, a takie sytuacje tylko przysparzają mi (i być może jej, ale tego nie wiem) ból.
MaxGje
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 gru 2016, o 19:06

Re: Zmiana zachowania po zaproszeniu na spotkanie

Postprzez redorange666 » 6 gru 2016, o 21:01

Aby zrozumieć kobietę: a trzeba być kobietą, b zwariować.
Zasada nr jeden mówi... Nie umawia się na randki etc z kolegami z pracy,szkoły etc...bo później są takie kwiatki.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zmiana zachowania po zaproszeniu na spotkanie

Postprzez Marysia93 » 9 gru 2016, o 10:15

Warto dodać że jak ludzie są "dorośli" to ta zasada przestaje obowiązywać...
Marysia93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 17 lis 2016, o 15:33

Re: Zmiana zachowania po zaproszeniu na spotkanie

Postprzez redorange666 » 9 gru 2016, o 10:55

Tak tak...a później się rozstaje taka para i zaczynają się kwasy w pracy. Ta zasada obowiązuje zawsze i wszędzie i w każdym wieku.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], girlbortitab6775, igrerefro7483